Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aldatma

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aldatma

10 yıllık evliyim hiç ummadığım biriyle aldatılıyorum sanki benden habersiz hat ve telefon almış onla görüşüyorlar 5 yaşındada kızım var ikisinide tanıyanlar kendinden şüpelenir onlardan asla ne yapacam bilmiyom yuvam yıkılıyor

eşinmi yani karınmı aldatıyor seni :cry:

Yorum

Eşinizin sizi aldattığı kanısına nasıl vardınız..? bundan emin misiniz..?

Yorum

aldatma

evet karım aldatıyo galiba çünkü telefonla grüşürken yakaladım telefonu kapattı söylemedi kim olduğunu pin kodunu iptal etti kartı kırıp attı

Yorum

Re: aldatma

Orjinal yazı sahibi: mehmet44
          evet karım aldatıyo galiba çünkü telefonla grüşürken yakaladım telefonu kapattı söylemedi kim olduğunu pin kodunu iptal etti kartı kırıp attı
          Açık açık sormalısınız..madem yapacak kadar cesareti vardı açıklayacak kadar cesaretide olsun.

Kiminle konuştuğunu size söylemek zorunda.

Yorum

aldatma

ben araştırdım kim olduğunu buldum ve bana yeminle hala yalan söylüyolar o kişide evli ve benim patronum

Yorum

ben araştırdım kim olduğunu buldum ve bana yeminle hala yalan söylüyolar o kişide evli ve benim patronum
              devammı edeceksın
              yada napmayı düşünüyorsun

Yorum

Dediğim gibi öncelikle bu konudan emin olmalısınız ve eğer eminseniz yapmanız gereken tek şey boşanmak.

Yorum

aldatma

yaşadıkları ne acaba ama bence aldatma sadece cisellik değil aslında hikaye cok uzun ama ne yapacam oynuyorlar benimle hala

Yorum

aldatma

herşeyim onun elinde yaklaşık 50 bin liralık altınım onda annesi babası telofonumu açmıyo

Yorum

Yaşadıklarınıza gerçekten çok üzüldüm.Çok şey yazmak isterdim eşiniz için şu anda ama neyse.. :evil:

Benim şu anda sizi anlamaktan ve acınızı paylaşmaktan başka yardımım dokunamaz, umarım diğer arkadaşlar bir fikir verirler.. :?

Yorum

herşeyim onun elinde yaklaşık 50 bin liralık altınım onda annesi babası telofonumu açmıyo
                        ona bağlı olan varlıklarınızın bi hesabını yapın ozaman...yavaş yavaş çekin ondan viyolunu bulun yda netür imkanlar varsa fikir alışverişi yapabiliriz burdan
                        boşanmadan önce mümkünse o varlıklarınızı kurtarmış olursunuz...öyle biride bunu hakediyor zaten...
                        aldatmak cinsellik değildir sırf zaten...

zaten kadının aldatması erkeğinkinden neden daha kötüdür biliyormusunuz...

erkek cinsellik için yapar o an zaaaflarına yenik düşer..

ama kadın sevmeden aldatamaz hem cinsel yönden hem kalben aldatmıştır...

eğer eminseniz öyle birşey olduğuna önce biraz sabır bilmemezliğe verin ona çok güveniyormuş gibi davranın bilmiyormuş gibi...ve varlıklarınızı kurtarın o arada derim ben...

Yorum

Evliliğinizde eşinizin aile birliğini bozmaya yönelik bazı resimlerini ve videolarını çekip mahkemeye verip boşanma davası açabilirsiniz. Bu işi belli bir ücret karşılığı yapan "dedektifler" var.

Para, gayrı menkul vs eşinizin hesabında da olsa herşey paylaştırılacağı için mahkemenin belirleyeceği oranda size iade etmek zorunda. Dolayısı ile onun hesabında para olması sizin bu paraya ulaşamayacağınız anlamına gelmiyor.

Bunun dışında başınıza gelenlere çok üzüldüm. Ama eşinizinkini "belki geçici bir hevestir, cinselliktir" diye basitleştirmeye çalışıyorsunuz. Eminim siz de benim kadar biliyorsunuz ki o dediğiniz erkeklerin aldatması. Kadınlar aldatması erkeklerinkinden biraz farklı oluyor.

Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
                          -Buda-

Yorum

merhabalar yeni değişen medeni kanuna göre zinadan açarsanız boşanma davasını mal paylaşımında 2 ye bölünen malların eşinize düşen kısmın yarısını ya da tamamını alabiliyorsunuz hakimin kararına göre... bu bilgiyi atlamayın....

Yorum

mehmet44, bu anlattıkların inandırıcı gelmedi bana.

Bilinçaltında kurduğun bir senaryo olabilir mi?

Yorum

İşleniyor...
                              X