Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Evliliğinizde en cok neyin olmasini istersiniz,sizce en onemli nedir??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Evliliğinizde en cok neyin olmasini istersiniz,sizce en onemli nedir??

Evliliğinizde en cok neyin olmasini istersiniz,sizce en onemli nedir??
    3
    AŞK
    66.67%
    2
    PARA
    0.00%
    0
    SEKS
    33.33%
    1

The poll is expired.

bence en önemlisi para olursa diğer ikisi kendiliğinde olur zaten ....

Yorum

Larabennu bu testi esinede bir uygulasana cevabini merak etmiyormusun?

Yorum

Saygı , aşk ve emek..!
        ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Havle View Post
          Larabennu bu testi esinede bir uygulasana cevabini merak etmiyormusun?
          Niye böyle tepkı verdınız anlamadım,ınsanlar genel neye önem verıyor bunu sordum,ne varki bunda?Ayrıca eşim ve benim içinde tabıkı aşk...Yoksa parasız pulsuz,cınsellık olmadan,onca sene nasıl evlılık surer?Ayrıca dığer konuya bakarsanız boşanmaktan vazgectığımı,eşıme asık oldugum için savaşacağımı yazmış bulunmaktayım,Saygılarla Kalım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: larabennu View Post
            Niye böyle tepkı verdınız anlamadım,ınsanlar genel neye önem verıyor bunu sordum,ne varki bunda?Ayrıca eşim ve benim içinde tabıkı aşk...Yoksa parasız pulsuz,cınsellık olmadan,onca sene nasıl evlılık surer?Ayrıca dığer konuya bakarsanız boşanmaktan vazgectığımı,eşıme asık oldugum için savaşacağımı yazmış bulunmaktayım,Saygılarla Kalım
            tepki degil esine de bu testleri yapip yapmadigini merak ettim,,sonucda evlilikte hos olur bu tür yaklasimlar..Diger konunuzda ki savasicam yazinizida okudum;tebrik ediyorum bazi seylerden vazgecip esinize ve evlilignize kiymet verdigini icin..

Yorum

tepki degil esine de bu testleri yapip yapmadigini merak ettim,,sonucda evlilikte hos olur bu tür yaklasimlar..Diger konunuzdaki savasicam yazinizida okudum;tebrik ediyorum bazi seylerden vazgecim esinize ve evlilignize kiymet verdigini icin..
              Tabıkı bu tur testler yapıyoruz eşımle,konuşabılıyoruz da,lakın çözmesi zor sorunlarımızı konu o.ama napalım aşk için böylesine yüce bırsey ıçın sabredıcez,savaşıcaz,sonuçta herşeye değer bunlar...Evlilik,aşk bunlar çok kıymetlı,inşallah allah yardım ederde butun bunların ustesınden gelırız yarabbımm!!..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: larabennu View Post
                Tabıkı bu tur testler yapıyoruz eşımle,konuşabılıyoruz da,lakın çözmesi zor sorunlarımızı konu o.ama napalım aşk için böylesine yüce bırsey ıçın sabredıcez,savaşıcaz,sonuçta herşeye değer bunlar...Evlilik,aşk bunlar çok kıymetlı,inşallah allah yardım ederde butun bunların ustesınden gelırız yarabbımm!!..
                esinle birlikte psikologa gittiniz mi hic?belkide sizin göremediginiz seyleri görüp size daha iyi yardimci olabilir..Sonucda birebir psikologla konusmak da size iyi gelicektir.

Yorum

Aslında daha önceleri gıtmıştık,bıraz faydasını da gormuştuk,ama maddıyat kötü olunca uzun zamandır gıdemedık bakalım iş olayını çözebılırsek,inşallah tekrar gıtmek ısterız tabıkı

Yorum

belkide evli olmadigim icin vede evliligin cok kutsal olduguna inandigim icin bazi durumlarin sadece esler arasinda konusulmasi gerektigine inandigim icin size biraz sert tepki vermis olabilirim,yapimda biraz serttir ikisi birlesince düsüncelerim ve yazilarimla sizi kirmis olabilirim..Lütfen esinle konus ve ne karar alirsan al onunla paylas,esinden habersiz beyninde bile gizli sakli seyler düsünür ve yaparsan bana ihanetmis gibi geliyor..

Yorum

belkide evli olmadigim icin vede evliligin cok kutsal olduguna inandigim icin bazi durumlarin sadece esler arasinda konusulmasi gerektigine inandigim icin size biraz sert tepki vermis olabilirim,yapimda biraz serttir ikisi birlesince düsüncelerim ve yazilarimla sizi kirmis olabilirim..Lütfen esinle konus ve ne karar alirsan al onunla paylas,esinden habersiz beyninde bile gizli sakli seyler düsünür ve yaparsan bana ihanetmis gibi geliyor..
                      Yok ya estağfurullah,kırılmadım ama ınsan bazen okadar kafası karışıyorkı,evlılığin evlılık içinde kalması gerektığı ıcınde ne aılene,ne arkadaslarına bunları anlatamıyorsun,dolayısıyla bu tur forumlarda tanımadığınız ve sızı tanımayan ınsanlara daha rahat ıcınızı döküp,daha rahat soru sorabılıyorsunuz.Tabıkı eşımle her dusuncemı,istegımı,derdımı paylaşıyorum lakın bazen ınsan diğer insanlardan da fıkır almak ıstıyor,belkı bırısı guzel bı tavsıyede bulunur,benım akıl edemedığımı akıl eder,goremedığımı gorur dıye umut edıyo ınsan.Keşke hıç sorunumuz olmasa yada yakınlarımızla konuşabılsekte,böyle sıtelerde yazmasak..Umarım sızde benı anlamıssınızdır,ılgınız ve desteğınız ıcın tesekkur ederım.İnşallah Allah sızede tertemız bır aşk,hayalınızdekı evlılıği nasıp eder..Sevgıyle kalın..

Yorum

3 u bir arada olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poyraz_ View Post
                          bence en önemlisi para olursa diğer ikisi kendiliğinde olur zaten ....
                          Aynı kanıdayım ,iki insanın evlenmesi için illa aşk gerekli degil .İnsan karşısındakini severek de evlenir .İster aşk ister sevgi olsun cinsellik bu birlikteligin vazgeçilmez bir parçası .
                          Ama iş paraya gelince işte o çok daha ciddi etkiliyor evliligi ,kim ne derse desin para mutluluk getirmez diye bir kural yok .Eger ailenin ekonomik durumu pek iyi degilse ister istemez gerginlikler ortaya çıkıyor ,ama parasal sorun olmadıgında hayat çok daha keyifli oluyor .
                          O yuzden aşk veya sevgiye baglı evliikte ,para buyuk onem taşıyor .
                          ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

İşleniyor...
                          X