Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ailesi ile sürekli görüşmesi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Bekleyen
  adlı üyemiz ailesi ile sürekli görüşmesi konusunu başlattı

  ailesi ile sürekli görüşmesi

  eşimin ailesi sürekli telefon ediyorlar, akşam oluyor evde saat 10:30 olmuş anası arıyor napiyon, bir saat sonra babası arıyor naapıyon. günlük demek az olur anlık telefon ile birbirilerinn hayatından haberdar ediyorlar. buda bana ters, benim ailem arayacapı zaman birkere 1-2 hafta bir arayıp zamanında aralar. nasılsınız iymisnz bir ihtiacınız varmı konuluşup kapatırlar çünkü müsaitlermi değillermi düşünürler. bunlar oyle değil
  kaç defa konuştum arkası kesilmiyor.
  biyere gidiyoruz yolda telefon geliyor evet anne varmak üzereyiz demekki ben arabyı çıkartırken telefon ile aramış haber vermiş
  çektim konuştum bak demim biz üni ğrencisi değiliz sen niye arayıp duruyorsun dedim biz kocaman birer bireyiz ya merak ediyorlar diyor bıktım usandım valla lafta dinlemiyor.

 • siirimsi
  replied
  evli bir insanin her an ailesine olani biteni anlatmasi tabiki yanlis,,aile icinde yasanan her seyin dört duvar arasinda kalmasi gerektigi ögretilmemis sanirim esinize..Daha aileyi kurabilecek ve ailevi sorunlari aranizda cözebileceginiz bir durum saglayamamissiniz anlasilan aranizda,,
  disi kus biraz yuvayi yapmayi becerememis görünüyor..

  Leave a comment:


 • .::yabancı::.
  replied
  diğer konunuzu okudum da sizin evlilik bitmiş.

  Leave a comment:


 • .::yabancı::.
  replied
  bence eğer aksi bir durum yoksa yani aranızi bozacak şeyler çok karisma eşine aksi durumda sana karşı soğur ve iş çok başka yone gider. sonra boşanıyoruz diye konu açmak zorunda kalırsınız inanın.
  Last edited by .::yabancı::.; 24-07-2014, 02:55 PM.

  Leave a comment:


 • Bekleyen
  replied
  Orjinal yazı sahibi: Okkeanos View Post
  Merhaba. Kaç yıldır evlisiniz?
  2 yılı geçti
  sürat yaptım yapmazmıyım 1 hafta düzeliyor sonra yine aynı
  ben zararlı çıksam ne olacak huzur yokki
  ondan sonra bana diyor niye ailemin yanına gitmek istemiyorsun. abi her dk görüşüyorsun konuluyorsun benim yaptıklarımıda rapor ediyorsun ben gidip adamlarla ne konuşacağım diyorum. haklısında ben ne yapıyım onlar arıyor diyor yalan buda arıyor. nefes aslsam arayıp söylüyor eminim. buda beni onun ailesindende iycene soğuturyor.
  benim ailemde başka şehirde hergün gitmek aramak gibi bir derdide yok. ama onun ailesi aynı aynı ilde. valla genç olsam çoktan paketlerdim ama olgunluktanmıdır nedir idare etmeye çalıyorum hiç bişeyden keyf almasamda sabrediyorum.

  Leave a comment:


 • YerGökHayat
  replied
  Bana da yeni evlisiniz gibi geldi.ne olursa olsun mümkün oldugunca ailesini ona sikayet edip durma.sonra sen zararli çıkarsin

  Leave a comment:


 • YerGökHayat
  replied
  Bana da yeni evli gibi geldiniz.yine d3 sorun ne olursa olsun mümkün olduğunca ailesini ona şikayet edip durma.sonra sen zararli ćikarsın.

  Leave a comment:


 • dreamer8
  replied
  Eşin ayıp ediyor. Liseli gibi aileye her an rapor verilir mi ya. Ama kabahatli olan sensin. Demek ki eşine yeterince surat yapamamışsın. Surat yapacaksın. Aİlesini zırt pırt aramak ona pek makul bir tercih gibi gelmeyecek. Surat yap, konuşma, yıldır. Eşin ayıp ediyo, dayanamam hiç.

  Leave a comment:


 • Okkeanos
  replied
  Merhaba. Kaç yıldır evlisiniz?

  Leave a comment:

İşleniyor...
X