Duyuru

Collapse
No announcement yet.

heyecansız adam

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Kalplerde yanan ateş küllenmiş umarım ki o küllerin arasında bir kor vardır ve sen bunu bulup onu tekrar ates halıne getırebılırsın. Hersey senın elınde yapıcıda yıkıcıda olabılırsın biraz fedekarlık isteyen bir durum ama zor bir sürec senin durumun

Yorum

Bir erkek olarak sorunun erkekden kaynaklandıgnı tahmin ediyorum çünkü insanlar evliliklerini yaparken dikkat etmiyorlar bir anlık heves ugruna yada çıkarları doğrultusunda yapıyorlar aslında dıyorlar Kadınlar şeytandır bence alakası yok asıl şeytan erkekler kadınların nelerı yapdıklar hersey goz onundedır yolan gecen bir kac kişiye sorun kadın/kız herneyse nedir diye tehlikeli yanıcı madde yada bu anlama gelen saçma sapan cevaplar verırler halbusakı bir çok kadına sorun bu soruyu erkekler nedir diye öküz diye cevap verırler bu gözle görürler ama yanılıyorlar erkekler çok fazla daha fırıldakdır bunu anlatmamdakı sebeb sorunun sızden kaynaklı oldugunu sanmıyorum . Şahsen bir erkek olarak bir kere önce insaının kendını ve sonra karşı cınsın duygusal yapısını çözmesi gerekdiğini düşünüyorum ama erkeklerın %90 bunu bilir gibi konusur %1 i anca bilir . Kadınlar sürekli ilgi ister sizin onlarla ilgilendiğinizi bilmek hissetmek ister bazı durumlarda yaranmak ister. Cinsel ilişkiler kimi daha aktif rol almak ister duruma göre hafta 3-5 kez kimisi hafta 1 kez belkı 10 gunde 1 kez ilişkiye girmek ister . bence sorun gene dedıgım gıbı erkeklerde karşı cinsini kadınları yada evlıysenız evlendınız hanımın duygularını bilip zevklerini renklerini halvehareketlerını bılıp ona göre davranmanız gereklidir

Basit bir örnekle daha iyi açıklayım 1 çift yeni evli oldugunda erkegın cep telefonunda eşi aşkım diye kayıtlı olur
      aradan 3-4 sene sonra eşim diye kayıt düzeltilir
      aradan 10 sene geçer erkegın telefonunda karısnın nosu Ev diye kayıtlı olur komik ama üzücü bu böyledir

Kadınlar durum farklı sevgi olarak çoğunun duygusuz oldugunu düşünüyorum ama çoguda çokfazla duygusaldır sevgilerini çabalarını yıllarca muhafaza ederler
      20 deyıl 30 yılda geçse aşkım dıye kaydettıyse telefonuna öyle kalır :

Kişisel düşüncelerimdir .
      Last edited by Yanlız38; 14-07-2012, 07:09 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
        13yıllık evliliğimde eşimin benimle gerçekten mutlu,hevesli,heyeanlı ve istekli olduğunu bir kere bile görmedim hayatımı yedi bitirdi,istek istiyorum ben,eve yeni bir şey alacağım zaman ondada heyecan görmek mutluluk görmek,çocukla ilgili sorunları konuşabilmek fikir birliğinde olmak,tatile gittiğimizde yüzünde kocaman bir gülümseme görmek istiyorum ama yok hep durgun içimi bayıyor,dayanamıyorum bu evliliğe dayanamıyorum daha doğrusu kocama dayanamıyorum,ilgisiz alakasız konuşmuyor,konuşmuyor,uyuşuk hep sakinmiş göya hayır bence enerjisini kaybetmiş,bıktım bu adamdan üstelik traş olmuyor kaç gündür uyuşuk,isteksiz,durgun çok durgun bıktım herşeyi tek yaşıyorum bu evde tek başıma mutluluğu örneğin kaç gündür temizlik yapıyorum yırtınıyorum resmen adamda bir tebessüm bir yorum bile yok güzel oldu yada kötü oldu filan diye bu kadar durgun adam görmedim yedi bitirdi beni kağnı gibi yaşıyoruz bu evde hareketleri yavaş kendi yavaş suratıma aylak aylak bakıyor boş boş

bu mesaj çok eskiden yazılmış ama cevap vermek istedim, belki birilerinin işine yarar

kadınlığı temizlik yapmak sanmayın ya. temizlik yapıyorsunuz diye bir erkeğin heyecan duymasını beklemeyin

"kadın"sınız, bunu kullanın. erkekleri nasıl heyecanlanabileceğinizi anlatamayacağım fakat "kadın"sınız işte, anlayın

bence Türk kadınının en büyük hatalarından biri, evdeki mutluluğu temizlik yaparak sağlayacağını sanmak. yav adam temizliği ne yapsın? tamam güzel bi şey de ev temiz diye adamın heyecana gelecek hali yok ya

EV İŞLERİNE KENDİNİZİ KAPTIRIP BAKIMLILIĞI BIRAKIYORSUNUZ.

az kadınlık öğrenin be kardeşim

adam nelerden hoşlanıyorsa beraber onları yapın bazen, erkekten beklemeyin bir aksiyon her zaman. az çocuk ruhlu olun, erkekler çocuk ruhludur. beraber bilgisayar oyunu oynayın mesela, maçları beraber izleyin, kurun şöyle cipsli kolalı bi sehpa. maç sırasında sırnaşın arada.

ne bileyim, yapılacak o kadar çok şey var ki, fakat burası yazmak için uygun yer değil

ama bunları 13 yılın üstüne yapmak olmaz, evliliğin başından sonuna kadar bu isteği öldürmemek için itina göstermek gerekiyor

Ama çoğu Türk erkeği, özellikle dar kafalı olanlar hakikaten odun gibi, ne isteklerinizi önemserler, ne yaptıklarınız bir anlam ifade eder onlara. ve sizin içinizdeki şevki de öldürürler. ben sizinkinin de öyle olduğunu düşünüyorum, 1 kere bile mutlu görmedim diyorsunuz çünkü. Öylesine yapılabilecek bir şey maalesef yok, baştan bunu bilip evlenmemeniz gerekiyordu. Yani üstte yazdıklarım sizin için değildi, tüm kadınlar içindi
        Last edited by ofpuf; 10-08-2012, 11:25 AM.
        forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
          13yıllık evliliğimde eşimin benimle gerçekten mutlu,hevesli,heyeanlı ve istekli olduğunu bir kere bile görmedim hayatımı yedi bitirdi,istek istiyorum ben,eve yeni bir şey alacağım zaman ondada heyecan görmek mutluluk görmek,çocukla ilgili sorunları konuşabilmek fikir birliğinde olmak,tatile gittiğimizde yüzünde kocaman bir gülümseme görmek istiyorum ama yok hep durgun içimi bayıyor,dayanamıyorum bu evliliğe dayanamıyorum daha doğrusu kocama dayanamıyorum,ilgisiz alakasız konuşmuyor,konuşmuyor,uyuşuk hep sakinmiş göya hayır bence enerjisini kaybetmiş,bıktım bu adamdan üstelik traş olmuyor kaç gündür uyuşuk,isteksiz,durgun çok durgun bıktım herşeyi tek yaşıyorum bu evde tek başıma mutluluğu örneğin kaç gündür temizlik yapıyorum yırtınıyorum resmen adamda bir tebessüm bir yorum bile yok güzel oldu yada kötü oldu filan diye bu kadar durgun adam görmedim yedi bitirdi beni kağnı gibi yaşıyoruz bu evde hareketleri yavaş kendi yavaş suratıma aylak aylak bakıyor boş boş
          boşa o karıyı o zaman

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alexis Sánchez View Post
            boşa o karıyı o zaman
            zuhaha ne biçim okuyon len, yazanın kendisi karı dicem olmıcak
            forumdan bu sefer cidden ayrıldı special thanks to lacyromasa :P dreamer, sana yollayacağım şey de güme gitti kusura bakma. hade baybay

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ofpuf View Post

bu mesaj çok eskiden yazılmış ama cevap vermek istedim, belki birilerinin işine yarar

kadınlığı temizlik yapmak sanmayın ya. temizlik yapıyorsunuz diye bir erkeğin heyecan duymasını beklemeyin

"kadın"sınız, bunu kullanın. erkekleri nasıl heyecanlanabileceğinizi anlatamayacağım fakat "kadın"sınız işte, anlayın

bence Türk kadınının en büyük hatalarından biri, evdeki mutluluğu temizlik yaparak sağlayacağını sanmak. yav adam temizliği ne yapsın? tamam güzel bi şey de ev temiz diye adamın heyecana gelecek hali yok ya

EV İŞLERİNE KENDİNİZİ KAPTIRIP BAKIMLILIĞI BIRAKIYORSUNUZ.

az kadınlık öğrenin be kardeşim

adam nelerden hoşlanıyorsa beraber onları yapın bazen, erkekten beklemeyin bir aksiyon her zaman. az çocuk ruhlu olun, erkekler çocuk ruhludur. beraber bilgisayar oyunu oynayın mesela, maçları beraber izleyin, kurun şöyle cipsli kolalı bi sehpa. maç sırasında sırnaşın arada.

ne bileyim, yapılacak o kadar çok şey var ki, fakat burası yazmak için uygun yer değil

ama bunları 13 yılın üstüne yapmak olmaz, evliliğin başından sonuna kadar bu isteği öldürmemek için itina göstermek gerekiyor

Ama çoğu Türk erkeği, özellikle dar kafalı olanlar hakikaten odun gibi, ne isteklerinizi önemserler, ne yaptıklarınız bir anlam ifade eder onlara. ve sizin içinizdeki şevki de öldürürler. ben sizinkinin de öyle olduğunu düşünüyorum, 1 kere bile mutlu görmedim diyorsunuz çünkü. Öylesine yapılabilecek bir şey maalesef yok, baştan bunu bilip evlenmemeniz gerekiyordu. Yani üstte yazdıklarım sizin için değildi, tüm kadınlar içindi
              Maalesef Türk kadınında bu anlayış yok.. Erkekte hata olabilir ama kimi kadın var tartışma sonra erkek gelir sırnaşır.. Kafa çevirir bu 1 olur 2 olur sonra erkek derki seninle mi uğraşıcam.. Kadınlar erkekleri kendilerine cinsel yönden sürekli muhtaç görürler genelde..
              Ne bileyim arkadaşında dediği gibi cinsellikle, romantizmle çözemeyecekleri şey yok.. Ama bunu anlamıyorlar.. Evliliğin temeli bence cinsellikten ve saygıdan geçer..
              Ama kadınlar kendilerini cinsel obje gibi görüp sürekli gurur yaparlar genelde..
              Evlilikte bu doğaldır.. Heyecan bu şekilde gerçekleştirilir.. Adamı bu şekilde heycanlandırırsanız adam size gereken mutluluğu evin içindede dışarıdada bir akşam yemeğindede verebilir.. Önce kendinize sormalısınız neden heyecansız diye.. Herşeyden önce ten uyumu, beden dilini kullanmanız gerekir..

Yorum

İşleniyor...
              X