Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlilik üzerine

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

çok kötüyüm çok sanırım çok fenayım hiç birşeyde tesellim yok öyle kötüyüm ki konulara yazı bile yazamıyorum.
    Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

ben hiç evlilik yüzüğü takmam önemli olan kalbine atılan imzadır.Evlilikler hiç istenildiği gibi olmuyor malesef ama 2. evlilikleri olanların çok mutlu olduklarına şahit oldum.Çünkü yaşanmış tecrübelerin bir araya gelmesinden kaynaklanıyor.
      Eğer sen istersen o bir hayal değil.

Yorum

Bence böyle değildir..Yani en azından herkes için değildir..Bir örnek vereyim..Bugün dayımlardaydık..Dayım ve yengem büyük bir aşkla evlendiler..25 yıllık evliler..Yengem ona bir doğumgünü sürprizi yapmak istedi..Çok mutluydular..Sadece bugün için değil, onlar her zaman çok mutlular ve her fırsatta aşklarını dile getiriyorlar..Bugün onlara "aranızdaki aşk hiç bitmez umarım ve hep böyle kalırsınız " dedim..Yani diyeceğim o ki bu klişeler herkes için geçerli olmuyor demekki..Hayat kısa, bunun anlamının farkına varıp keşke herkes öyle yaşasa
        Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

2 saat önce üye oluyor arkadaş ve bütün evlilik konularına mailini numarasını bırakıyor,hadi başka kapıya canım benim...
          Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

İşleniyor...
          X