Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yillardir cözemedigim bulmacam evliligim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yillardir cözemedigim bulmacam evliligim

Gitmekmi zor kalmakmi ben bunun ikisinide yapamiyorum. Kaliyorum mutsuzum gitmek istiyorum ayagima yapisan bir es bendeki acima duygusu ve gitme korkusu nedense bilemiyorum.cok kisir bir döngü icindeyim anliycaginiz.

su an devamini yazicak güc bulamiyorum kendimde daha sonra tekrar devam edicegim

Mutlaka zor şeyler yaşıyorsunuz, asıl sorununuz ne bilemiyorum ama vicdanınızla, beyniniz arasında kaldığınız belli..sonucun nasıl olacağını düşünün ona göre verin kararınızı, boşanırakmı daha iyi olacak sınız yoksa devam ederek mi?
    Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

peki sorun olan nedir ?
      gitmeyi neden istiyorsunuz ?

Yorum

bi yılgınlık bıkmışlık hali...
        okyanusu suya bakarak aşamazsın

Yorum

Geçim derdinden daha zor bi durum gibi.....

Yorum

Evlilik boşanma falan bunları bir kenara bırakıp bi psikoloğa gitsene. Yada belki psikiyatrdır sana gereken.

Hiç olmazsa şu depresyon ve isteksizlikten kurtulursun.
            Olduğumuz her şey düşüncelerimizin sonucudur
            -Buda-

Yorum

gidip te pişman olup da dönememek çok acı bunu bilir bunu derim..ama kimse kendi yaşamadan görmeden bilemez belki sizin durumunuz farklıdır...bi süre ayrı kalın düşünün tartın gerekirse uzman yardımı alın ama kesin karar vermeden mutlaka uzak kalıp kendinizi dinleyin ne istediğinizi ne beklediğinizi niye bu duruma geldiğinizi netleştirin...artıları eksileri yazın..kimine saçma gelsede bazı şeyleri kağıda dökmek insanı rahatlatır..asla ani karar vermeyin..

Yorum

sanırım gittiniz...
                İman etmedikçe cennete giremezsiniz, birbirinizi sevmedikçe de (gerçek anlamda) iman etmiş olamazsınız.

Yorum

İşleniyor...
                X