Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni evliyiz lütfen yardım!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yeni evliyiz lütfen yardım!!

Merhaba arkadaşlar. Ben evleneli 2 ay kadar oldu. Eşimin ilk gece korkusu vardı. Hala yapabilmiş değiliz. Ve her seferinde hayal kırıklığı artık bende soğudum okadar azgındım eser kalmadı. Eşim çok isteksiz. Hep ben yaklaşıyorum hep ben hamle yapıyorum. 5 yıl hiç dokunmasam niye dokunmadın bana demez. Bir erkek olarak evlendikten sonrada mastırbasyon yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Bunu şu ana kadar anlayışla karşıladım ama bugün cinsel hayatımızın iyi gitmediğini bi şekilde ima ettim tartıştık. Üstüne üstlük eşimin 30 yaşında bir erkek kardeşi var daha 2 ay olmadı evleneli oda yanımıza gelecekmiş 1 sen boyunca dersaneye gönderecekmişiz ben şimdi ne yapayım bu durumda siz olsanız ne yaparsınız ????

eşinizle beraber doktora gidin ve kardeşine kalbileceği bi yurt bulun.
    eşinizin durumu psikoljiktir muhtemelen en kısa zamanda doktora gidin.

Yorum

esinizde vajinismus durumu soz konusu olabilir muhakkak tedavi olmasi gerekiyor die dusunuorum ama size cok gorev dusuyor bu konuda.
      Psikoterapist yetiştirmek ile vaktiniz boşa harcamayın, asıl mesele psikoterapist olabilecek adamı seçmektir.
      -Carl Rogers-

Yorum

Neden bu korku var? size açıklayıcı herhangi bir şey söylemiyor mu? bunu birde biyolojik anlamda doktora gidin.Bir sorun olabilir belki bunu kabul etmiyor mu?
        eskide kalan bir korkusu mu var nedir bu acaba
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

yaşlarınız kaç acaba severekmi evlendiniz

Yorum

Eşim benden 4 yaş büyük bunların hepsini denedim alkol aldık beraber yine olmadı dersane meselesine gelince kpss dersanesine aileler çok anlayışsız biz daha yeni evliyiz bi başnaşa kalalım bi rahat bırakın bizi bu sorunu yaşayanlar çok severek evlendike eşimle bu siteye iyiki gelmişim yanlız olmadığımı anladım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar(

Yorum

ne yazıkkı sen hatayı baştan yapmışsın ne diye yaşca kendinden büyük biriyle evlendin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Guzyagmuru View Post
                Eşim benden 4 yaş büyük bunların hepsini denedim alkol aldık beraber yine olmadı dersane meselesine gelince kpss dersanesine aileler çok anlayışsız biz daha yeni evliyiz bi başnaşa kalalım bi rahat bırakın bizi bu sorunu yaşayanlar çok severek evlendike eşimle bu siteye iyiki gelmişim yanlız olmadığımı anladım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar(
                sen yukarıda yazılan o azdırıcı damlat yok başka bişey sakın böyle şeyler yapma eşin daha çok soğur psikolojik bişey bu.Beraber psikoloğa gitmeniz lazım.Altında yatan neden neymiş.Bu işi sakın sallandırmayın yoksa ikiniz de yıpranırsınız.Moraliniz bozulur.Bu iş uzadıkça sen ondan soğursun ondan soğudukça da o da kendisinde yetersizlik duygusu hissetmeye başlayıp daha ozr bir yola girersiniz.Bak severek evlenmişsiniz iyi bir evliliğinizin olaağını düşünüyorum.Allah yardım eder inşallah.

Yorum

ama biz yaşı aramızda hiç problem yapmadık eşimi seviyorum sorun olan diğer problemler allah aşkına biriniz söylermisiniz eşim hiç bir kızın cinsel isteği olmadığını olsada çok az ve bastırılmış olduğunu söylüyor taarruzu hep erkekler mi yapar

Yorum

tabiki hayır en iyisi bi an önce doktora gidin
                    bide aileleri işinize karıştırmayın
                    bu hayat sizin karışmaya bi başlarlarsa sonu gelmez
                    elbette sevin saygı gösterin ama sınır koymayı bilin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferenc puskas
                      Neden hata olsun ki ? Anlaşabildikten sonra her şey mümkün bana göre.
                      benim fikrim bence yaşıt olmak daha iyi
                      onlar için sorun yoksa önemli değil tabi

Yorum

bence bir başkasının sizinle yaşayacak olması daha fena bi sorun
                        öncelikle bunu halledin..anlattıgınız durum zamanla düzelicektir
                        ....................

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kullanıcı View Post
                          bence bir başkasının sizinle yaşayacak olması daha fena bi sorun
                          öncelikle bunu halledin..anlattıgınız durum zamanla düzelicektir
                          evet ya bu çok kötü cidden

Yorum

Yaş bizim için sorun değil kardeşi gelcek hayır diyemiyor bunalıma girmiş oda babasıyla tartışmış kaç yaşına geldin bi baltaya sap olamadın diyomuş kayınpeder kayınçoma dersaneye orda gitsin dedim neyimiş ordaki dersanede herkes onu tanıyormuş işsizmiş kimsenin yüzüne bakamıyormuş bizim bulunduğumuz il onunkinden çok uzakta olduğu için birde daha önce burdaydı bi namita yapmış kendine o kızda ikide bir arayıp duruyo gel dersaneye kaydolalım gel bizi düşünen yok üstüne üstlük bu cinsel sorunlarımızda su yüzüne çıkınca artık stresten gözüm seğirmeye başladı bekarken ne kadarda kafam rahattı allahım sen yardım et

Yorum

kim ne derse desin kabul etme güzelce izah et
                              olmadı kayınpederine durumu anlat

Yorum

İşleniyor...
                              X