Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni evliyiz lütfen yardım!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: phatalogyst View Post
    Güvenle ilgisi doğrudan var mıdır? güvendiğini düşünecektir..
    senın dedıgın kadın kendını zorlar ben anlamdım nasıl yenı çiftin yanına 30 yasında adam yolluyorlar ben olsam kesın kabul etmezdım bu tarafı tuhaf bana bu işte bir bit yenıgı var gibi geldi
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serena View Post
      senın dedıgın kadın kendını zorlar ben anlamdım nasıl yenı çiftin yanına 30 yasında adam yolluyorlar ben olsam kesın kabul etmezdım bu tarafı tuhaf bana bu işte bir bit yenıgı var gibi geldi
      Ben şöyle düşündüm: KAdında vajinusmus var ise ailesinin baskısıyla oluşmuştur. Bağımlı kişilik bozukluğunun parçaları var gibi. Bu nedenle kararlarını alırken ailesinin düşüncesini yada eşinin düşüncesini dinleyecektir. Eşi yaşından dolayı onu kaldıramamış bağımlılığı üzerine çekememiş. Kadında vajinusmus ile karşı karşıya korkularndan kocasından kaçış talep etmekte.

Burada aile o genci dersanesi için gönderirse kızlarına bağımlılık devamında (vajınusmusu yaratan etkendir. hala devam etmesini ister aile psikolojik olarak) başaracaktır. Bu yuva için başarı erkeğin dik durması önce 3. kişiyi keskin bir şekilde reddetmesi, vajinusmus engeli aşıp eşini kazanması gerekir..
      Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

evet haklısın ama eşi kardeşini getırmese iyi olur bu o kadanı iyice gerıcektır
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Merhaba arkadaslar. Konuyu acali tam 1.5 yil oldu.ne degisti soyliyim size. Hicbirsey. Kayincom hala bizde. Bi oglumuz oldu. Annesi babasi kiz kardeside geldi.3 aydir bizdeler. Kayinvaldem bebege bakiyor bununla avutuyorum kendimi. Bu yaz atamalar var. Bu ilden gidecegiz. O zamana kadar sabrediyorum. Sabrimin sonu geldi bebisimiz icin katlaniyorum. O zaman belli olacak hersey.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: guz_yagmuru View Post
            Merhaba arkadaslar. Konuyu acali tam 1.5 yil oldu.ne degisti soyliyim size. Hicbirsey. Kayincom hala bizde. Bi oglumuz oldu. Annesi babasi kiz kardeside geldi.3 aydir bizdeler. Kayinvaldem bebege bakiyor bununla avutuyorum kendimi. Bu yaz atamalar var. Bu ilden gidecegiz. O zamana kadar sabrediyorum. Sabrimin sonu geldi bebisimiz icin katlaniyorum. O zaman belli olacak hersey.
            Hmmm cinsel sorunlarınız devam ediyor sanırım... Azgınlığınız yerine geldi herhalde...

Kusura bakmayın geçmişten bu yana bütün mesajlara göz ucuyla baktım... Ve içimden size şunu demek geldi... Yeni evliyken buraya yazmışsınız 2-3 ay gibi zarf olmuş siz gelip cinsel sorunlarınızın çözümsüzlüğünden bahsetmişsiniz ağırlıklı olarak... Bu erkeklerin hepsi herhalde bu şekilde uçkuruna düşkün herhalde...(yüzde 0.00000001 istisnaları hariç) Cinselliğin iki tarafında istemesinden geçtiğini unutuyorlar...

Öte yandan tabiki hala eşinizin kardeşiyle yaşamak kolay değildir... BU konuyu anlayabilirim... umarım bebişiniz için katlanmaktan yarı yolda vazgeçmezsiniz...
            hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

audio bu çiftin çocuğu olmuş tayininiz çıktığında lütfen ailesine ''sizi misafir edebiliriz tabiki ama 2 haftaya annem gelecek '' gibi bahanelerle maksimum 2 hafta kalabileceklerini belirtin herkes rahat etsin ve taşınırken lütfen yardım almayın. sabrın yanında daha sert bir tavıra sahip olursunuz inş ilerleyen dönemde.
              :65:
              Orjinal yazı sahibi: V. HUGO
              İYİ OLMAK KOLAYDIR, ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: terim View Post
                audio bu çiftin çocuğu olmuş tayininiz çıktığında lütfen ailesine ''sizi misafir edebiliriz tabiki ama 2 haftaya annem gelecek '' gibi bahanelerle maksimum 2 hafta kalabileceklerini belirtin herkes rahat etsin ve taşınırken lütfen yardım almayın. sabrın yanında daha sert bir tavıra sahip olursunuz inş ilerleyen dönemde.
                Zaten benimde dikkat çekmeye çalıştığım nokta buydu terim... çocukları olmuş artık... ve ilk yazdığı zamanda 2-3 aylık evlilik... sabırsızlığı dikkatimi çekti fazlasıyla...
                Belki de yanlarına taşınan aile kendi ailesi olsaydı bu kadar sitemkar olur muydu diye bir düşüncede doğmuyor değil... bunun en iyi çözümü eşiyle konuşmak olduğunu düşünüyorum düzgün bir şekilde...
                hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

Hic cinsel iliskiye girmeden evlenen ciftlerin sorunu... Ayrica bu konulari daha önce konusmadiniz mi esinizle ? Esiniz ne diyor, belki esinizin yasininda etkisi vardir, seks deneyimlerle, vucudunu tanimakla ilgilidir, esiniz daha önce seks yapmamissa henuz kendisini tanimiyordur, zamanla gecebilir dusuncesindeyim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Kallälskare View Post
                    Hic cinsel iliskiye girmeden evlenen ciftlerin sorunu... Ayrica bu konulari daha önce konusmadiniz mi esinizle ? Esiniz ne diyor, belki esinizin yasininda etkisi vardir, seks deneyimlerle, vucudunu tanimakla ilgilidir, esiniz daha önce seks yapmamissa henuz kendisini tanimiyordur, zamanla gecebilir dusuncesindeyim.
                    Yuh be ! Rezil ! Yazık sana çok yazık !

Yorum

İşleniyor...
                    X