Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşağılanmaya dayanamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşağılanmaya dayanamıyorum

Genemi sen diyeceksiniz evet ben kangren olan evliliğimden ne kurtulabiliyor ne düzeltebiliyorum.Şöyle eşimin telefonla bir başka bayanla konuştuğunu size anlatmıştım.Yani beni aldattı duygusal olarak o kadınla birebir görüştüğünü sanmıyorum.Bana karşı çok ilgisiz.Benimle konuşmak istemiyor ona göre hep aynı meseleyi konuşuyormuşuz yani aldatma olayını.Yanına gelince hep oflayıp pufluyor.Herşey onun için çok basit artık çok kolay konuşuyor bazı şeyleri ,bıktım senden,beni boğuyorsun,sıkıldım,seni anlamak için çabalamıyorum,seni dinlemiyorum,umurumda değil artık filan gibi kelimeler.Halbuki ben ondan evet seni aldatmaya meylettim boşluğuma geldi beni affet canım benim sen ve kızım herşeyden daha önemlisiniz ,bi tanem gibi sözler duymak istiyorum.Böylede yapmıyor,yaşıyoruz bu evde işte öylesine burdan giderken boşanırız 1 sene kaldı sabret filan diye kelimeler.Hergün bu eve geliyorum kızımla ilgileniyorum seninle beraberim onu sevseydim giderdim onun yanına diyor .Bende nasıl davranacağımı şaşmış durumdayım.Evliliğimin bitmesini istemiyorum kızım büyüyene kadar en azında üniversiyteye gidene kadar mesela.Bu sene liseye geçiyor 18 olmasına 4 sene var mesela o zamana kadar isytemiyorum.Evliliğimi kurtarmak eşime yaranmak istiyorum tek yapabilldiğim renkli iç çamaşırları alıp onu tatmin etmek.Belki böyleside beni üzüyor kendimi kullanılmış hisediyorum.Beni sevmeyen 1 sene sonra boşanmayı kafaya koymuş diyorum.Çok mutsuzum ne yapacağım ben aptal gibiyim sevgisizlik beni öldürecek haa sen git diyeceksiniz çalışıyorum tayinimi ailemin yanına yaptıramam diye korkuyorum.Boşanıp ne yapacağım diyorum bazen başka erkek bulmak filan ,eşime çok alışmışım.Başkasını sevemem diye düşünüyorum ona güvenemem eşim erkeklere olan bakışımı olumsuzlaştırdı.15 yıllık evliyim bu arada bana önerilede bulunursanız sevinirim.

çok üstüne düşme bence
    Before you diagnose yourself with depression or low self esteem, first make sure you are not, in fact, just surrounded by assholes. -W.G

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
      ...... bana önerilede bulunursanız sevinirim.
      Keşke birileri size aile/evlilik danışmanlığı diye birşeylerin varlığını hatırlatıverse...
      Aynasıdır insan insanın. . !

Yorum

ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin ama öyle bir secim yapacaksın o senin son kararın olacak ve ona sıkı sıkı sarılacaksın.İki seciminde bedeli var yanında kalsanda bedel ödeyeceksin cekip gitsende, sen sana göre kolay olanı arıyorsun onu bul ve uygula.
        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Sayın Delimavi;
          Kendinize bu kadar yüklenmeyin derim. Bence Profesyonel yardım almanız sizi inanılmaz rahatlacaktır. İnanın boşanmak dünyanın sonu değil. Umarım boşanmanıza gerek kalmaz ve evlilik hayatınız arzuladığınızdanda güzel olur. Olmazssada inanın dünyanın sonu değil.

Yorum

zor bi durum gerçekten, konuyu kapat desen olmaz açsan bi tartışma, unut desen unutulmaz, bi psikolojik yardım almalısın
            "-Çıkmaz o yol"
            diye uyaranlar...
            ben yürümeyi seviyorum
            anlamıyorlar.

alıntı

Yorum

delimavi arkadaşım,
              belli ki bu adam ipe sapa gelmeyecek,neden kendine güvenmiyorsun,neden boşanma davasını sen açmıyorsun,bu adamla daha yaşlılığın da var,bu şekilde nasıl devam edecek....

Yorum

yazdıklarım çıkıyor mu,sana özelden mesaj atmaya çalıştım ama adresin çıkmıyor delimavi...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
                  Genemi sen diyeceksiniz evet ben kangren olan evliliğimden ne kurtulabiliyor ne düzeltebiliyorum.Şöyle eşimin telefonla bir başka bayanla konuştuğunu size anlatmıştım.Yani beni aldattı duygusal olarak o kadınla birebir görüştüğünü sanmıyorum.Bana karşı çok ilgisiz.Benimle konuşmak istemiyor ona göre hep aynı meseleyi konuşuyormuşuz yani aldatma olayını.Yanına gelince hep oflayıp pufluyor.Herşey onun için çok basit artık çok kolay konuşuyor bazı şeyleri ,bıktım senden,beni boğuyorsun,sıkıldım,seni anlamak için çabalamıyorum,seni dinlemiyorum,umurumda değil artık filan gibi kelimeler.Halbuki ben ondan evet seni aldatmaya meylettim boşluğuma geldi beni affet canım benim sen ve kızım herşeyden daha önemlisiniz ,bi tanem gibi sözler duymak istiyorum.Böylede yapmıyor,yaşıyoruz bu evde işte öylesine burdan giderken boşanırız 1 sene kaldı sabret filan diye kelimeler.Hergün bu eve geliyorum kızımla ilgileniyorum seninle beraberim onu sevseydim giderdim onun yanına diyor .Bende nasıl davranacağımı şaşmış durumdayım.Evliliğimin bitmesini istemiyorum kızım büyüyene kadar en azında üniversiyteye gidene kadar mesela.Bu sene liseye geçiyor 18 olmasına 4 sene var mesela o zamana kadar isytemiyorum.Evliliğimi kurtarmak eşime yaranmak istiyorum tek yapabilldiğim renkli iç çamaşırları alıp onu tatmin etmek.Belki böyleside beni üzüyor kendimi kullanılmış hisediyorum.Beni sevmeyen 1 sene sonra boşanmayı kafaya koymuş diyorum.Çok mutsuzum ne yapacağım ben aptal gibiyim sevgisizlik beni öldürecek haa sen git diyeceksiniz çalışıyorum tayinimi ailemin yanına yaptıramam diye korkuyorum.Boşanıp ne yapacağım diyorum bazen başka erkek bulmak filan ,eşime çok alışmışım.Başkasını sevemem diye düşünüyorum ona güvenemem eşim erkeklere olan bakışımı olumsuzlaştırdı.15 yıllık evliyim bu arada bana önerilede bulunursanız sevinirim.
                  seni aldatmaya meylettm beni affet dese eşiniz affedecek misiniz yani ?

belli ki evlilik bişeyleri tüketiyor, değiştiriyor ya da erkek milleti işte yeni heyecanlar arıyo , iğrençlik bu. ama bence boşanmayı kafanıza koyduysanız hiç beklemeyin.. çocukların psikolojisi anne baba ayrı olduğu için bozulmuyor, anne babanın tartışmalarına şahit kalmaktan bozuluyor( anne babam ayrı,ayrıldıklarında 14 yaşındaydm)
                  Herkes kaybettiklerini geri almak için savaşıyor,bense başka bir şey bilmediğim için...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dilaradila View Post
                    delimavi arkadaşım,
                    belli ki bu adam ipe sapa gelmeyecek,neden kendine güvenmiyorsun,neden boşanma davasını sen açmıyorsun,bu adamla daha yaşlılığın da var,bu şekilde nasıl devam edecek....
                    kesinlikle katılıyorum dilaradila.

adam zaten kendini belli etmiş.. kurtarmaya çalışmak anlamsız.
                    Herkes kaybettiklerini geri almak için savaşıyor,bense başka bir şey bilmediğim için...

Yorum

sevgili delimavi
                      kendini boşuna üzüyorsun. sonuçta arkadaş bir erkek. seni çok sevse dahi bazen başka kadınları arzular. bir şey yapmasa bile. ama sen bu kadar şüpheci olursan aklında olmasa bile gelir yavaş yavaş. ona karşı rahat ol. hatta evlendiğin ve kızının babası olan erkekle hayatın tadını çıkar. sevişirken fantaziler yap. ondan ne hayal ettiğini sor, inan senin de hoşuna gidecek. başka kadınları sevişirken hayal eden bir erkek bir süre sonra karısının da başka erkek hayal etmesinden hoşlanır. hayata renk ve canlılık getirin. böylece kendinizi daha çok keşfedeceksiniz. sen de kendini keşfedeceksin.
                      daha fazlasını açıklamak istemem, bunu siz bulun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okan46 View Post
                        sevgili delimavi
                        kendini boşuna üzüyorsun. sonuçta arkadaş bir erkek. seni çok sevse dahi bazen başka kadınları arzular. bir şey yapmasa bile. ama sen bu kadar şüpheci olursan aklında olmasa bile gelir yavaş yavaş. ona karşı rahat ol. hatta evlendiğin ve kızının babası olan erkekle hayatın tadını çıkar. sevişirken fantaziler yap. ondan ne hayal ettiğini sor, inan senin de hoşuna gidecek. başka kadınları sevişirken hayal eden bir erkek bir süre sonra karısının da başka erkek hayal etmesinden hoşlanır. hayata renk ve canlılık getirin. böylece kendinizi daha çok keşfedeceksiniz. sen de kendini keşfedeceksin.
                        saçmalamışsın,ne demek başka kadın düşünmek,sen evli olsan karın başka erkeği düşündüğünde demek ki çok mutlu olacaksın,mezhebin bu sanırım...hasbinallah yaaa,utanmazlığın da bu kadarı yani...pesss....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: okan46 View Post
                          sevgili delimavi
                          yanlış bence yazdığın
                          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Bir erkek umursamıyorum, seni dinlemiyorum diyorsa gerçekten onun gözünde bir çok şey bitmistir. umut etmeyin. daha fazla üzülürsünüz. o adamdan güzel sözler de beklemeyin artık. ve ihaneti affetmeyin. boşanma davası açılacaksa, boşanma konusunda ciddiyseniz davayı siz açın. o sizi bosarsa gururunuz kırılır.
                            Hayat Güzel..

Yorum

bazen insanları anlayamıyorum.Yanlış oldu çoğu zaman anlamıyorum,Yaşadıklarını açıklıkla yazmışsın tartışma götürür yanı yok.Ama şöyle düşünüyorum; eşin iyidir veya kötüdür ama nettir.Herşeyi açıklıkla söylüyor.Düşünsene seni istemediğini 1 yıl sonra boşanacağını söylüyor sense renkli iç çamaşırlarla günü kurtarmaya çalışıyorun.Kendine saygın yok ondan nasıl bekliyorun hayret ya...tamam ben hemcinslerimin yanındayım, ama karşı tarafın yerinede kendimi koyduğumda "sevmediğim saygı duymadığım birinin yapşıp kalmasıda"gerçek bir işkencedir.
                              Kimseye taşıyabileceğinden fazla değer verip bununla övünmesine fırsat verme derim.Birazcık kendine bak- başkalarını düzeltemeyiz ancak kendimize şekil ve düzen verebiliriz, kendini düzelt

Yorum

İşleniyor...
                              X