Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni doğmuş bebeğim var, eşim evi terk etti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

oğlunuzla olan ayrılığınızla ilgili hikayeyi okudum ve tüm konularınıza göz atmaya karar verdim ve ilk sıradan başladım...
    gerçekten acı verici bir durum ve bana 2 ihtimal var gibi geliyor ya eşiniz ve ailesinin ruh sağlığı bozuk ya da eşiniz sizinle ilgili bir takım şeylerden pişman oldu,ancak anneliktir ki bebeğini de bırakamıyor size düşman kesildi ve kestirdi,Allah yardımcınız olsun,umarım oğlunuzla çok güzel bir ilişkiniz ve çok güzel günleriniz olacak,yaşınız kaç bilmiyorum ama karşınızdaki insan da tam anlamıyla olgunlaşmamış ve ne istediğini tamamen bilmeyen biri olabilir,evladınız için olan mücadelenizde Allah yardımcınız olsun...

Yorum

hocam mahsuru yoksa bir soru sorayım evlenirken aşık olarak mı evlendin eşinin senin için çekici güzel olmasına mı vuruldun ? yoksa evlilik gerekli evleneyim mi dedin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poet19 View Post
        Benim için, beni dövdü, bana kötü davrandı vs. gibi suçlamalarda bulunuyor. Ailesi de buna inanıyor. Çelişkiye bakın ki benimle beşik almaya, bebek arabası almaya, bebek ihtiyacı almaya geliyor. Beraber gidiyoruz. Geziyoruz. Acıktım diyor yemek söylüyorum. Hastaneye beraber gidiyoruz vs. soru şu: bir bayan kendisine zulmedildiğini iddia edip te o insanla çıkıp gezer mi? ikinci soru: bir aile buna inanır da o adamın yanına kızını gönderir mi.

Sorunun temeli nedir bilmiyorum. Artık o kadar bıktım ki arkadaşlar. Beş aydır tek bi akrabamın tek bi arkadaşımın olmadığı yerde oturuyorum. İşten geliyorum yemek yok. Sabah işe gitcem kahvaltı yok. Yapsam her zaman vakit bulamıyorum. Oysa istanbulda bi çok akrabam var. abilerim var. eşim için buraya geldim ben. çıkıp gitsem bebeğimi hiç göremeyeceğim. Mahkeme olsa evi taşıdığım için suçlu olacağım. Diyorum ailesine. Kızınızın psikolojik sorunu var diyorum ama onlar da bana aynısnı diyor. Diyorum ki beraber gidelim, ya da ben gideyim siz de yanımda olun görün diyorum. Bizene diyorlar. Şaşırdım, bıktırdılar hayattan.
        Evden çıkmadan önce boşanma davası aç. Dava sonuçlanana kadar çıkma. Sonuçlandıktan sonra eğer bakarsın çaresine.
        Bebek Giyim

Yorum

İşleniyor...
        X