Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Oğlumla vuslatım ve ayrılığım (YAŞADIĞIM BİR DURUM)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: poet19 View Post
    Umutsuzluk şeytanın silahı. Gerçekten yaşadıklarımı bir bilseniz ben çoktan kendimden vazgeçmeliydim ama mutlaka aydınlığın an yakın olduğu saat karanlığın en koyu aldığı andır. Hepimiz bir takım imtihanlarla sınanıyoruz. Ümid etmezsek yeis girdabında kaybolur gideriz... İnternetten bi inşirah suresini okumanı isterim. Hikmetini oku. Sonra sıkça La Havle... oku. Bilmiyorum inanır mısın ama istersen bir araştır..
    merhaba poet19.dun gece oglun icin sizin icin dua ettim.uc gece dua edecegim.adak bile adadim.hersey guzel olcak.iyi dusun iyi olsun.sadece zaman ve sabir gerekiyor.
    Gözlerinin icine baska hayal girmesin:105:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zöhre yıldızı View Post
      merhaba poet19.dun gece oglun icin sizin icin dua ettim.uc gece dua edecegim.adak bile adadim.hersey guzel olcak.iyi dusun iyi olsun.sadece zaman ve sabir gerekiyor.
      Tşk ederim zöhre) çok iyisin gerçekten.. keşke herkes senin gibi olsa.. inşallah herşey güzel olur..

Yorum

Belki biraz daha sabır iyi gelir

Yorum

gece gece ağlattın benı be kardes allah sabırlar versin ne diyim

Yorum

beni de ağlattın be abicim!
            Allah senin bu temiz kalbinin karşılığını inşallah verecektir ve umarım oğlun da senin gibi olur (kader anlamında değil huy olarak yanlış anlaşılmasın..)...Allah yardımcın olsun abicim,seni biraz olsun anlıyorum annemle babam ayrılar ve bazen babamı çok özlüyorum,sabrın sonu selamettir sakın unutma,umarım mutluluğu geçte olsa oğlunla birlikte bir yerlerde yakalarsın...

Yorum

yazini gozumun onunde film oynuyormus gibi okudum. yakinda benim de bir oglum olacak Allah'in izniyle. biz de esimle surekli kavgaliyiz. bugun belki de 10 uncu kez eve gelmememi, beni gormek istemedigini soyledi. yazini okurken ayni senaryoyu kendim icin canlandirdim ister istemez ve dayanamayip agladim hungur hungur. ben oglumun yaninda olacagim, Rabbim musaade ettikce onunla ve esimle birlikte olacagim. ikisini de seviyorum ve evliligimizi iyilestirmek icin elimden geleni yapacagim. sen de yilma. Musab cok guzel bir isim, ben de dusunmustum bu ismi. Allah sana Musab'la ve esinle guzel bir hayat nasip etsin. esine de anlayis sabir ve merhamet versin insallah.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: poet19 View Post
                Umutsuzluk şeytanın silahı. Gerçekten yaşadıklarımı bir bilseniz ben çoktan kendimden vazgeçmeliydim ama mutlaka aydınlığın an yakın olduğu saat karanlığın en koyu aldığı andır. Hepimiz bir takım imtihanlarla sınanıyoruz. Ümid etmezsek yeis girdabında kaybolur gideriz... İnternetten bi inşirah suresini okumanı isterim. Hikmetini oku. Sonra sıkça La Havle... oku. Bilmiyorum inanır mısın ama istersen bir araştır..
                Allah razi olsun

Yorum

bir evlat sahibi olarak yazınız beni ağlattı....

siz yazmayalı uzun zaman olmuş...
                  inş. herşey daha iyidir ve oğlun hep yanındadır...

Yorum

Böyle güzel yürekli bir insana neden bu zulüm yapılır. Kimi insan eşinin vurdum duymazlığından dem vurur, ilgisizliğinden usanır. kimiside siz gibi yürekli bi baba olur yinede kabul görmez. beş aydır eşinizle ayrı olduğunuzu yazmışsınız eşinizde hamilelik sendromu olabilir. biraz toparlanmasını bekleyin alın karşınıza konuşun bu kadar güzel cümleler kuran birisinin eminimki ikna kabiliyeti yüksektir. evladınız için en azından denemeye değer.
                    Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

İşleniyor...
                    X