Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karım beni aldatıyor, kafayi yemek ûzereyim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karım beni aldatıyor, kafayi yemek ûzereyim

Merhaba, esimle 8 sene sevgiliydik, deli gibi bir ask yasadik, sonra dillere destan bir dugunle evlendik, cok guzel bir evlilik geciriyorduk. Suan 7 yildir evliyiz ve 4 yadinda dunyalar tatlisi bir kizimiz var. Bir ay once esimin telefonuyla oynarken bir sms gordum, kendisinden 10 yas kadar buyuk, hep abisi gibi tavirlarla kendisini korudugunu soyledigi bi adamdan gelmisti sms. Huyum degil, esimin sms lerini okumam, ama o gun okuyacagim tuttu. Sms soyleydi "uygun ortam ve zamanda olsaydik ben sana gercek askin ne oldugunu gosteririm" yaziyordu. O arada esim telefonu elimden kapti"ben bunu sarja takiyim dedi" ve gitti. Sonra baktigimda sms silinmisti. Basimdan kaynar sular dokuldu, kendi kendime, yok benim esim yapmaz boyle bir sey , bir yanlislik vardir kesin diyodum. Ama icime kurt dusmustu. I gunden sonra esimi sıkı bir takibe aldim. O adamin numarasini teline en cok gorustugu kiz arkadasinin ismiyle kaydetti sonraki gunlerde. Ben ara ara teline baktigimda, hep onla yapilmis aramalar ve gonderilen sms lerin iletim rapirlarini goruyordum. Bir gun internetten esimin hattinin online islemlerine girdim ve son 3 aylik arama detaylarina baktim. Dunyam basima yikildi. O adami ayda ortalama 130 kere aramis ve 80 tane sms atmis. Bunlar sadece esimin aramalari. Cildirdim. Ama hala esimin hic bir seyden haberi yok, ona birsey caktirmamaya calisiyordum. Eskiden aksam eve geldiginde telini ortaya atip bidaha bakmayan karim artik telini yanindan ayirmiyordu, tuvalete bile telle giriyordu. Neyse bir gun esimle evliligimizle ilgili konusmaya basladik. Ben ona cok rahatsiz oldugumu, evliligimizin cok monotonlastigini, birbirimize ilgisiz davranmamizin beni rahatsiz ettigini soyledim. Oda ayni seylerden rahatsiz oldugunu, ve benim bunlarin farkinda olmamdan ve konusmamdan memnun oldugunu soyledi. Ayrica gun icinde onu arayip sormamamdan rahatsiz oldugunu soyledi. Birde bana "bize yeterince zaman ayiriyorsun, bir sey istersek yapuyorsun, bir yere gitmek istersek goturuyorsun, tum babalik ve kocalik girevlerini yapuyorsun, ama evliligimizde bi eksiklik var, ama ne bilmiyorum" dedi. Sonraki gunlerde birbirimize daha dikkatli davranmaya daha ilgili olmaya calistik. Ama yapamiyordum hazmedemiyordum aldatilmayi. Bir gun esimin face sifresini istedim, verdi. Arkadaslarinin fotolarina bakcam dedim. Ertedi gun isyerinde onlara bakarken, o adam beni esim sandi ve yazmaya basladi. Artik ben seni anlamiyorum, sen cok degistin, eskiden ayriligin a sini duymaya tahammul edemezdin simdi kader deyip gecebiliyosun gibi seyler yazdi. Anlafigim kadariyla esim ayrilmisti adamdan. Artik telindede adam kendi adiyla kayitliydi. Ama arkadaslar bitmis olsada, ben bir kac gun icinde esimle konuscam bu durumu, hazmedemiyorum, gururuma dokunuyo, bilmemezlikten gelemiyorum. Konusup parmagimdaki yuzugu kendisine verecem ve artik karim degilsin diyecem. Kizim icin resmi bosanma icin accele etmeyecegimi soyleyecem. Ne diyecek cok merak ediyorum, o konusmadan sonra hayatim nasil degisecek. 15 gundur nasil konuscam diye dusunuyorum. Karimi, o tek askimi nasil yargilayacam. Onu bu durumda gormeyi, savunma yapma zorunda birakmayi asla istemezdim. Ama kendisi yapti herseyi. Lutfen yardim edin yanlis bir sey yapmak istemiyorum.

Bu arada esimin bunlari yasadigi adamda evli ve 2 cocugu var ve benide taniyor cunku esimle ayni odada calisiyordu ve ben sık sık esimi almaya giderdim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buson View Post
      Bu arada esimin bunlari yasadigi adamda evli ve 2 cocugu var ve benide taniyor cunku esimle ayni odada calisiyordu ve ben sık sık esimi almaya giderdim.
      geçmiş olsun abi e bunlar özel konular ya ne diyeyim evlenmek istemiyor insan
      ........

Yorum

zamanında denilen keşkeler, ileride doğuracak bütün olumsuz sonuçlar için, bir duvar niteliğindedir. Ve şu an diyeceğiniz keşkeler, ilerde size iyi ki dedirtecektir. Bundan emin olabilirsiniz. Şüphe insanın en büyük düşmanıdır. Adamı delirtir. Bitirmiş olması güzel eşinizin, ama bunu yapmasının doğruluğu tartışılmaz bile. Eğer şüpheyle yaklaşmayacağından eminsen bir şans (belki) verilebilir. Ama iyi düşünülmesi gereken bir konu, hele de bir çocuğunuz varsa.

Yorum

Boşanmayı düşünmek için erken gibi, belki eşin pişmandır. Eşinin "sen kocalık ve babalık görevini tamamıyla yerine getiriyorsun" sözü üstünkörü söylenmiş bir söz olabilir, belki eşine gereken ilgiyi göstermediğin için ilgiyi, şefkati dışarda aradı.
          Eşinle bu aldatma durumunu onu kırmadan, azarlamadan konuş, konuşmanda baştan sona yapıcı ol, boşanmaktan bahsetme, çocuğunuzu düşün, inşallah atlatırsınız.
          Her şey güzel olacak...

Yorum

evlilik zor iş ne diyelim... artık eski evlilik ruhu yok , kalmadı... tamam ayrılmayı düşünde sadece onu sebep gösterme sende ortaksın muhakkak böyle bir sonuca sende elini taşın altına koy , oturup konuşun neden böyle bir hale geldiniz ama sağduyulu ve objektif olun hemen öyle kestirip atmak olmaz... suçlayıcı olmak her zaman doğru sonucu vermez , nedenleri araştırıp üstüne gidin evliliğinizi kurtarın ikinizde...

KuzuZade
            Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
            BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
            Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Oyle dusunme canim ya, bunlar herkesin basina gelmiyor. Ama oyle konularki bunlar insan en yakin arkadasina bile anlatamiyor ve birileri ile paylasmazsa kafayi yiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buson View Post
                Merhaba, esimle 8 sene sevgiliydik, deli gibi bir ask yasadik, sonra dillere destan bir dugunle evlendik, cok guzel bir evlilik geciriyorduk. Suan 7 yildir evliyiz ve 4 yadinda dunyalar tatlisi bir kizimiz var. Bir ay once esimin telefonuyla oynarken bir sms gordum, kendisinden 10 yas kadar buyuk, hep abisi gibi tavirlarla kendisini korudugunu soyledigi bi adamdan gelmisti sms. Huyum degil, esimin sms lerini okumam, ama o gun okuyacagim tuttu. Sms soyleydi "uygun ortam ve zamanda olsaydik ben sana gercek askin ne oldugunu gosteririm" yaziyordu. O arada esim telefonu elimden kapti"ben bunu sarja takiyim dedi" ve gitti. Sonra baktigimda sms silinmisti. Basimdan kaynar sular dokuldu, kendi kendime, yok benim esim yapmaz boyle bir sey , bir yanlislik vardir kesin diyodum. Ama icime kurt dusmustu. I gunden sonra esimi sıkı bir takibe aldim. O adamin numarasini teline en cok gorustugu kiz arkadasinin ismiyle kaydetti sonraki gunlerde. Ben ara ara teline baktigimda, hep onla yapilmis aramalar ve gonderilen sms lerin iletim rapirlarini goruyordum. Bir gun internetten esimin hattinin online islemlerine girdim ve son 3 aylik arama detaylarina baktim. Dunyam basima yikildi. O adami ayda ortalama 130 kere aramis ve 80 tane sms atmis. Bunlar sadece esimin aramalari. Cildirdim. Ama hala esimin hic bir seyden haberi yok, ona birsey caktirmamaya calisiyordum. Eskiden aksam eve geldiginde telini ortaya atip bidaha bakmayan karim artik telini yanindan ayirmiyordu, tuvalete bile telle giriyordu. Neyse bir gun esimle evliligimizle ilgili konusmaya basladik. Ben ona cok rahatsiz oldugumu, evliligimizin cok monotonlastigini, birbirimize ilgisiz davranmamizin beni rahatsiz ettigini soyledim. Oda ayni seylerden rahatsiz oldugunu, ve benim bunlarin farkinda olmamdan ve konusmamdan memnun oldugunu soyledi. Ayrica gun icinde onu arayip sormamamdan rahatsiz oldugunu soyledi. Birde bana "bize yeterince zaman ayiriyorsun, bir sey istersek yapuyorsun, bir yere gitmek istersek goturuyorsun, tum babalik ve kocalik girevlerini yapuyorsun, ama evliligimizde bi eksiklik var, ama ne bilmiyorum" dedi. Sonraki gunlerde birbirimize daha dikkatli davranmaya daha ilgili olmaya calistik. Ama yapamiyordum hazmedemiyordum aldatilmayi. Bir gun esimin face sifresini istedim, verdi. Arkadaslarinin fotolarina bakcam dedim. Ertedi gun isyerinde onlara bakarken, o adam beni esim sandi ve yazmaya basladi. Artik ben seni anlamiyorum, sen cok degistin, eskiden ayriligin a sini duymaya tahammul edemezdin simdi kader deyip gecebiliyosun gibi seyler yazdi. Anlafigim kadariyla esim ayrilmisti adamdan. Artik telindede adam kendi adiyla kayitliydi. Ama arkadaslar bitmis olsada, ben bir kac gun icinde esimle konuscam bu durumu, hazmedemiyorum, gururuma dokunuyo, bilmemezlikten gelemiyorum. Konusup parmagimdaki yuzugu kendisine verecem ve artik karim degilsin diyecem. Kizim icin resmi bosanma icin accele etmeyecegimi soyleyecem. Ne diyecek cok merak ediyorum, o konusmadan sonra hayatim nasil degisecek. 15 gundur nasil konuscam diye dusunuyorum. Karimi, o tek askimi nasil yargilayacam. Onu bu durumda gormeyi, savunma yapma zorunda birakmayi asla istemezdim. Ama kendisi yapti herseyi. Lutfen yardim edin yanlis bir sey yapmak istemiyorum.
                abicim senden küçük bir insan olarak sana akıl vermek niyetinde değilim fakat bu hep vardır bi ilişki içerisine 3. şahıs girerse o ilişki bir daha düzelmez.anladığım kadarıyla aydın bir insansınız sizin yerinizde başkası olsa tekme tokat dalardı.keşke herkes sizin gibi davransa.olaya yaklaşımınızı çok beğendim ve olayı çözme şeklinizide eğer gerçekten karınızın sizi aldattığından eminseniz bu evlilik size hayır getirmez ama ben bu durumu hazmederim çocuğum için birşeylere katlanırım diyorsanız bilemem.fakat hangi düşüncede olursanız olun kafanızdaki kurtları bitirebilmek için eşinizle konuşmanız lazım.

eğer gerçekten pişman olduğunu görürseniz ona destek olun sonuçta siz onun hayat ortağısınız aynı şeyi sizde yapabilirdiniz insanoğlu istemeyerek birçok şeyin şehvetine kapılıyor.destek olundan kastım şu , ayrılmaya bile karar verseniz ona destek olarak ayrılın.
                gerekirse evlilik terapistleri var 1 seanslığına onlara gidip akıl danışabilirsiniz.
                Allah yardımcınız olsun.
                Herşey ummadığın kadar güzel olacak.. sabret.

Yorum

Haklisiniz arkadaslar, her zaman bir sans daha vermek gerekir, ozelliklede esiniz pismansa ve bitirmisse. Ama insan sunlari dusunuyo hep; acaba ben bundan sonrada esime biraz ilgisiz davrandigim zamanlarda yine aldatilacakmiyim. Bu heyecani bir kez yasayan hepmi yasamak ister. Birde o adamla neler yasadi bilmiyorum ve asla ogrenemiyecegim. Acaba sarildimi, opustumu, cinsellik yasadimi. Arkadaslar insan dusundukce kafayi yiyor. Aldatilma acisi olumden sonraki en buyuk aciymis. 1 aydir ruh gibi geziyorum gercekten.

Yorum

Bu tür aldatılmalar bir çok ülkede aldatılmak bile sayılmazken bizim ülkemizde cinayet meselesi olacak kadar ciddi.Aslında sizin yaşadıgınız olayın benzerlerini son zamanlarda çok duymaya başladım.Eşinizi af edersiniz etmezsiniz hazmedersiniz etmezsiniz.Çünki görüyorum eşini sevgilisiyle basıp hazmedenler var.Bu karar size kalmış yola tamam veya devam.Ama şunu da düşünmek lazım.Sizden her sogumasında,ilgisizlik görmesinde aile içinde yaşadıgınız her neyse şayet başka bir erkege gitmesini mi gerektirir.Afederseniz bunu tekrar yapmayacagının garantisi varmı.Bazı soruları kendinize sorun neyi kabul edebilir neyi kabul edemezsiniz.Tabi bu kararları verirken çocugu unutmamak lazım.
                    Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Belki haklisin ama o mesaji gordugumde hesap sordaydim inkar edecekti, yanlislikla bana gondermis diyecekti, birde ustune bana kizacakti nasil boyle bir sey dusunursun diye. Ama simdi elimde cok sıkı deliller var, beni aldattigi asikar. Bide ben kesin emin olmadan karimi boyle bir seyle suclayamazdim.

Yorum

İspatladınız veya ispatlayamadınız.Burada sizin vermek istediginiz karar önemli.
                        Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Kardeşim insan her zaman hata yapmaya müsait bir varlıktır.Bekara boşanmak kolay gelir.Kaç yıllık emek verilmiş bir evliliğiniz var aynı şeyi sen yapsan ki bir çok erkek yapıyor eşinin bu evliliği yıkması sana mantıklı gelirmiydi.Yuvalar kolay kurulmuyor 2. evliliklerin %80 i boşanmayla sonuçlanıyor.şu an bir erkek le mesajlaşmasını hazmedemediğin kızının annesi boşandıktan sonra belki bir kaç evlilik yapmak zorunda kalacak kızı nı ona versen üvey baba yanında sende kalsa annesiz büyüyecek hayatta insanın başına gelemeyecek bir şey yoktur.benim tavsiyem oturun konuşun birbirinizi seviyorsanız en önemlisi evliliğinizi düzeltmenin yollarını arayın bir kadının ihanetini affeden bir erkekten daha kıymetli değerli bir varlık olamaz.Sen bir şeylerin farkına varmışsın düzeltme şansın var aldatıldığını bilmeyen o kadar çok insan var ki bir çok insanın başına geliyor sadece sır olarak kalıyor güzel arkadaşım.Medeni davranışlarından dolayı seni tebrik ederim.umarım bu şekilde devam edersin ve bu evliliğin konuşulacak güzel hatıraları daha çok olur.Şunu da eklemek isterim hiç bir insan sebepsiz yere aldatmaz şunu unutmayın ki karnı tok insana en sevdiği yemeği sunsanız çekici gelmez bilmem anlata bildimmi.....

Yorum

bazen insanlara söyleyeceğiniz cümleler bir tokattan cok daha agır gelebilir derin izler bırakabilir..
                            eşiniz muhakkak eksik bir yanını tamamlamaya calışıyordu..sizden beklediği ilgiyi görüncede yaptıgı hatadan döndü..
                            kadınlar sürekli ilgi bekler..evet bazen sıkıcı olabiliyor ama döngü bu..
                            kızınızın annesi..
                            ayrıca bir insan birşeyi bir defa yapıyorsa ikinciyi yapmayabilir..fakat tekrar ederse o zaman kurtarıcak bişey kalmamıştır cünkü 3,4,5..mutlaka gelir..
                            eşiniz bir şansı hakediyor bence...
                            ...............

Yorum

Git adamı temiz bi döv,ondan sonra rahat edersin...
                              Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

İşleniyor...
                              X