Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karim sayesinde Cok yanliz ve Mutusuzum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Karim sayesinde Cok yanliz ve Mutusuzum

Arkadaslar o kadar yalnizimki buraya sorunlarimi yazsam bitiremem. sorunlarimin ana nedeni karim.
    Hic kimseleri begenmez herkese bir kusur bulur. Etrafinizda hic bir arkadasimiz dostumuz yok. Olan dostlarimizida bir sekilde kacirdi. Kendisinin hic arkadasi yok. kucukkende hayvanlarla arkadaslik yaparmis.
    herkesten kendini ve beni kaciriyor. Fiziksel olarak hic bir kusuru yok. Cok kavga ediyoruz. butun kavgalarimizin nedeni karim. eger kavga etmek isterse kimse karimi tutamiyor. bir sekilde kavga yolunu buluyor.
    hep altan aliyorum. biktim artik. kendisine hic ilgi duymuyorum hic bir sekilde. beni sinir ve stress hastasi yapti artik gorunumum 45 50 yasindaki bir insan gibi oldu. Yasim 30 saclarim dokuldu hepsi beyazladi. ama bunlarin hic biri umurunda deyil. Tatile gidiyoruz orda kavga ediyor. Eve gidiyoruz evde kavga ediyor. Sorunun ne oldugunu kendide bilmiyor. Konusacak kimsem yok etrafimda bir sekilde herkesi kovaliyor. Cok bencil istedigi olmadimmi gunlerce konusmaz. Eger ben altan almassam beni terketmeye kadar goturuyor isi. hep beni suclu kusurlu gosteriyor.
    Bunlardan dolayi artik bende kendime olan guvenimi cesaretimi kaybettim. Cok korkak oz guvensiz biri oldum. Nasil kurtulabilirim bu durumdan

Allah yardımcınız olsun. Narsist sanırım.. Doktora götürmeyi önerdiniz mi hiç?

Yorum

Arada sevgi saygı yok peki ona katlanma sebebiniz ne? kesinlikle onu psikologa götürme konusunda ikna edin kişilik bozukluğu yada farklı bir sorundan dolayı bu kadar fevri olabilir. eğer buna yanaşmıyorsa boşanmanız daha mantıklı hiç değilse kendinizi durduk yere stres sahibi yapmazsınız. yaşadığınız ortam ve insanlar boşanmamıza anormal bakar diye düşünüyorsanız hiç umursamayın bence bu tür insanlara katlanmak zordur ilerdeki ruh haliniz için kendiniz için en doğru olan kararı verin.
      Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

bende onu merak ettim siziz tutan ne
        bırak gitsinnn
        niye tutuyorsunuz

Yorum

arkadaslar oncelikle onerileriniz icin tesekkurler. Acikcasi neden katlaniyorum bende bilmiyorum. Ben artik kendime guvenimi kaybettim gucum yok. ozguven yerin dibine girdi. dusunemiyorum bile. kendimi cikmazda kiskacta hisediyorum. su evden ciksam gidecek yerim yok. yaklasik 5 6 senedir birlikteyiz son 2 3 senedir beni bitirdi resmen. Cok yoruldum. sole kapisini calip derdimi anlatacak kimsem kalmadi. Herkesi kacirdi. Karimi taniyanlar allah sabir versin diyor. Eger doktora gidelim falan desim cildirir ben hastamiyim diye.
          Zaten en ufak bir olayi buyutmekte ustune yok. Karimin sayesinde kadinlardan nefret etme durumuna geldim. ben nasil geri ozguvenimi kazanacam? maddi olarakta sayesinde dibe dogru gidiyoruz.
          sunuda belirtiyim kimseden cekincesi yok herkesi kirabiliyor. yanimda patronunu fircaladi adami yerin dibin soktu isten ayrildi. insanlarin yaninda beni defalarce rezil etti.
          Last edited by Yalniz365; 18-11-2012, 08:12 PM.

Yorum

ayyyyyyyyyyy ben duramam bank ta yatarım daha iyi
            annen baban kardeşin yokmu
            hotelde kal bi kaç günnn

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yalniz365 View Post
              Arkadaslar o kadar yalnizimki buraya sorunlarimi yazsam bitiremem. sorunlarimin ana nedeni karim.
              Hic kimseleri begenmez herkese bir kusur bulur. Etrafinizda hic bir arkadasimiz dostumuz yok. Olan dostlarimizida bir sekilde kacirdi. Kendisinin hic arkadasi yok. kucukkende hayvanlarla arkadaslik yaparmis.
              herkesten kendini ve beni kaciriyor. Fiziksel olarak hic bir kusuru yok. Cok kavga ediyoruz. butun kavgalarimizin nedeni karim. eger kavga etmek isterse kimse karimi tutamiyor. bir sekilde kavga yolunu buluyor.
              hep altan aliyorum. biktim artik. kendisine hic ilgi duymuyorum hic bir sekilde. beni sinir ve stress hastasi yapti artik gorunumum 45 50 yasindaki bir insan gibi oldu. Yasim 30 saclarim dokuldu hepsi beyazladi. ama bunlarin hic biri umurunda deyil. Tatile gidiyoruz orda kavga ediyor. Eve gidiyoruz evde kavga ediyor. Sorunun ne oldugunu kendide bilmiyor. Konusacak kimsem yok etrafimda bir sekilde herkesi kovaliyor. Cok bencil istedigi olmadimmi gunlerce konusmaz. Eger ben altan almassam beni terketmeye kadar goturuyor isi. hep beni suclu kusurlu gosteriyor.
              Bunlardan dolayi artik bende kendime olan guvenimi cesaretimi kaybettim. Cok korkak oz guvensiz biri oldum. Nasil kurtulabilirim bu durumdan
              bu denli agresif tavırlar sergiliyor ise hastalığını kabul de etmiyordur. Burada karınızı bir yana bırakıyorum sizin dik durmanız gerekiyor. böyle bir hayat yaşamak çok zor. Öncelikle kendiniz için sağlam temeller oluşturmalısınız ve hayatınızın belli bölümüne eşinizi dahil etmemelisiniz. yani ona acımadan daha kararlı daha cesur bir insan olmalısınız.
              Sahte kalabalıkların olacağına, kaliteli bir yalnızlığın olsun..

Yorum

Bence bir aile terapisyenine başvurun. O başvurmuyorsa tek başına sen git konuş uzmanla. Sana en iyi onlar yardımcı olur. Başka yerlerden medet bekleme. Kimse yönlendirmesin seni, alacağın kararları sen kendin bir uzman eşliğinde ver.
                ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Karınız doktora gitmezse bile siz mutlaka gidin.Öncelikle anlamanız gereken karınızın psikolojisi ciddi anlamda bozuk ve bunu sizden çıkartıyor.Terapi görmediği sürece de davranışlarına devam edecektir.Fakat siz terapi görürseniz hem kendinizi daha iyi hissedersiniz, hem de sorunu çözmek için karınıza nasıl davranmanız gerektiği kafanızda netleşebilir. Fakat iyi ve sizin durumunuza uygun bir doktor seçmelisiniz çünkü çoğu derin bir analizden çok, ilaç yazıp yolluyorlar. İstanbul’da yaşıyorsanız eğer bir önerim var fakat burada isim verirsem reklama giriyor.Öğrenmek isterseniz bana mail atabilirsiniz. selinozer91@hotmail.com
                  Last edited by SeptemberMaison; 19-11-2012, 05:24 AM.

Yorum

Karınız sizin etrafınızdakilerimi kovalıyor?Ben bunu pek anlıyamadım açıkcası.Siz yanlızsınız anladığım kadarıyla;Yanlız olmamamaya karar verirseniz beyefendi yanlız kalmazsınız.Eğer yeteneğiniz varsa kendinize çevre edinebilir,dostlar kazanabilirsiniz.Evlilik bir yere kadar beraber bir yere kadar yanlız yaşanıyor.Eğer etrafınızda arkadaş istiyorsanız bunu karınız olmadanda yapabilirsiniz.Siz biraz karınıza bağımlı bir hayat yaşıyorsunuz galiba.Karınız yanlızlığı seviyor olabilir siz neden ona ayak uyduruyorsunuz ki.Karınız hoşlanırsa onu arkadaşlarınızın ailesiyle tanıştırır hoşlanmazsa siz yanlız görüşürsünüz bütün dostluklar illaki karı koca beraber olmuyorki.Evlenmeden önceki dostlarınız filan onlar neredeler mesela ilginç.Bence iletişim konusundaki eksikleri kendinizde arayınız karınıza bütün sorumluluğu yıkmadan önce.Hem eğer gerçek arkadaşsa yanınızdakiler sizi ailenizle beraber kabul ederler.Eğer yüzeysel ilişkilerse armudun sapı üzümün çöpü.

Yorum

Hep alttan aldığınızı söylemişsiniz. Muhtemelen bu anlattığınız durumun ana sebebi de budur...

Onu boşlayın biraz. Kavga etmeyin ve hiç ilgilenmeyin. Sizi kaybetme korkusu yaşasın...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delimavi_38 View Post
                        Karınız sizin etrafınızdakilerimi kovalıyor?Ben bunu pek anlıyamadım açıkcası.Siz yanlızsınız anladığım kadarıyla;Yanlız olmamamaya karar verirseniz beyefendi yanlız kalmazsınız.Eğer yeteneğiniz varsa kendinize çevre edinebilir,dostlar kazanabilirsiniz.Evlilik bir yere kadar beraber bir yere kadar yanlız yaşanıyor.Eğer etrafınızda arkadaş istiyorsanız bunu karınız olmadanda yapabilirsiniz.Siz biraz karınıza bağımlı bir hayat yaşıyorsunuz galiba.Karınız yanlızlığı seviyor olabilir siz neden ona ayak uyduruyorsunuz ki.Karınız hoşlanırsa onu arkadaşlarınızın ailesiyle tanıştırır hoşlanmazsa siz yanlız görüşürsünüz bütün dostluklar illaki karı koca beraber olmuyorki.Evlenmeden önceki dostlarınız filan onlar neredeler mesela ilginç.Bence iletişim konusundaki eksikleri kendinizde arayınız karınıza bütün sorumluluğu yıkmadan önce.Hem eğer gerçek arkadaşsa yanınızdakiler sizi ailenizle beraber kabul ederler.Eğer yüzeysel ilişkilerse armudun sapı üzümün çöpü.
                        Ornek veriyorum biri ile tanisiyorum. Arkadaslik kurdugum insani onlarca kup takiyor sole kotu bole kotu. Aslinda bole yaparken kendi bilinc altinda kendini o insana karsi dolduruyor. En sonunda o insana ole dengesiz hareketler yapiyor yada mimiklerinden anliyor insanlar ve kaciyor insanlar. Bir daha insanlar benimle konusmak dahi istemiyor. Aksama kadar ardi ardi yuz defa arar telefonla ne yapiyor kim var kim yok. Cat kapi cikar gelir. Kendi arkadasi hic yok.
                        Hep alttan aldığınızı söylemişsiniz. Muhtemelen bu anlattığınız durumun ana sebebi de budur...
                        Onu boşlayın biraz. Kavga etmeyin ve hiç ilgilenmeyin. Sizi kaybetme korkusu yaşasın...
                        kac kez bosladim en sonunda dir dir ile beni cildirti. yine kayga etti. bir keresinde ne solerde solesin cevap vermedim. bakti hic tepki vermiyorum geldi elimi isirdi bunada tepki vermede gorelim diye resmen dislerini elime gecirdi.

Yorum

Nasıl yani? Size saldırıp elinizi mi ısırıyor?..

O zaman farklı yöntemler denemeniz gerekiyor. Yanınızda olsam bunu yapan bir kişiyle aynı çatı altında kalamazdım...

Yorum

Böyle bir insanla neden hala bir birliktelik sürdürüyorsunuz anlamış değilim doğrusu? ilişkinizde saygının da kaldığını zannetmiyorum sizi bağlayan ne acaba ?
                            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

gittikçe daha kötü olacak gibi görünüyor. çocuğun yoksa ayrıl.

Yorum

İşleniyor...
                              X