Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karim sayesinde Cok yanliz ve Mutusuzum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

boşanmanız lazımmm
    hayat, sen planlar yaparken başına gelenlerdir...

Yorum

Bence senin karının borderline ya da narsisistik kişilik bozukluğu olabilir. Allah sabır versin.

Yorum

Bi avukat tut maddi gücün yerindeyse ver masraflar dahil 3000 TL. kurtul.
        Yak bi sigara...

Yorum

aslında sizin adınıza üzüldüm fakat kendime adıma da seviniyorum. Ben yaşadıklarımın sadece bana özel olduğunu sanıyormuşum benim model imden çokmuş. arkadaşlar bu arkadaş ne anlatıyorsa 100 katı benim başımda var ekstra olarak isteyerek veya istemeyerek birine bakim Allah kıyamet kopuyor. ya kızım sen benimi etrafımı kesiyorsun diyorum bir şey demiyor. anneme kan düşmanı gibi davranıyor evlendik evleneli ne yanına gitti ne bir bayramda aradı kardeşlerime ve ablama keza aynı şekilde. şimdi sıra babamda. velhasıl kelam diyeceksiniz sen neden katlanıyorsun arkadaşlar ben onu bırakır terk ederim şimdi ama vallahi vicdan yapıyorum kendine bir şey yapar sonra azap çekerim. biliyorum bana öyle geliyor ama ya yaparsa. bana yardım edin fikirleriniz benim için önemli. lütfen.....

Yorum

Yıl geçmiş mevzunun üstünden. Çıldırmış yada boşanmış olmalı. İyi kadın insanın hayatını cennete çevirirken, böyle kadınlar da cehenneme çeviriyor işte. Ortalık hasta insanlarla dolu.

Yorum

zor durumlar bunlar zor işler.
              böyle durumda olan arkadaşlar eğer çocuk yoksa 1 dk bile düşünmeden boşanmalılar.onlara alttan almayan kendileri gibi hasta biri denk gelsinde görsünler hayatın kaç bucak olduğunu.
              çocuk varsada çocuklar büyüyene kadar kendi hayatlarını yaşamaya çalışmalılar .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmet76 View Post
                zor durumlar bunlar zor işler.
                Böyle durumda olan arkadaşlar eğer çocuk yoksa 1 dk bile düşünmeden boşanmalılar.onlara alttan almayan kendileri gibi hasta biri denk gelsinde görsünler hayatın kaç bucak olduğunu.
                çocuk varsada çocuklar büyüyene kadar kendi hayatlarını yaşamaya çalışmalılar .
                vicdan yapiyorum allah beni kahretsin bunca yaptiğina rağmen ah ben var ya ben zaten vicdan sahibi biri olmasam bunlar başima gelmezdi.

Yorum

neden böyle davranıdğını hiç sordun mu sorduysan nasl yanıt verdi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
                    Yıl geçmiş mevzunun üstünden. Çıldırmış yada boşanmış olmalı. İyi kadın insanın hayatını cennete çevirirken, böyle kadınlar da cehenneme çeviriyor işte. Ortalık hasta insanlarla dolu.
                    Abim kadın belli ki mutsuz. Kendine güvensiz komleksli vs vs...!! Böyle kadınları değil hayatına almak kaçacaksın.. İnsanın en zararlısı komplesleri yüzünden etrafını boğan tiplerdir. Böyleleri mutsuzluk bulaştırır.. İmha etmek lazım bunları
                    ........

Yorum

Tabiki kaçacaksın böyle kadınlardan. Ufak tepeleri ben yarattım tarzında, erkeğini kaniş gibi, şivava gibi tasmasıyla gezdiren, adamın ağzına tüküren, hakaret eden, tevbe estağfirullah bir şey dicem olmıcak şimdi. Hani derler ya bir fındık için savaş çıkaran erkekler, ne var abi ne var bu kadar benliğinden vazgeçer insanlar. Aklınızdan çıkarmayın; kadın erkeği hegamonyası altına aldığında, erkeği sindirdiğinde, erkeği teslim aldığında ve erkek üzerinde baskın bir konuma geçtiğinde, bazı hususlarda erkeğe tehdit ve şantaj yaptığında; o erkek, o kadın için bitmiştir. Siz kadını kaybetmeyim derken kendi ipinizi çekersiniz. Bir kadın, hükmettiği bir erkeği istemez zaten haklı olarak.
                      Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                      Abim kadın belli ki mutsuz. Kendine güvensiz komleksli vs vs...!! Böyle kadınları değil hayatına almak kaçacaksın.. İnsanın en zararlısı komplesleri yüzünden etrafını boğan tiplerdir. Böyleleri mutsuzluk bulaştırır.. İmha etmek lazım bunları

Yorum

İşleniyor...
                      X