Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Karım beni aldatıyor ,kafayı yemek üzereyim - 2

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

aldatan kişilerin tekrar aldatıcağından nasıl bu kadar eminsiniz ben buna inanmıyorum bu insana göre değişir bence bir pişman olan vardır birde pişman olmayan ama yinede pişmanmış gibi davranan vardır aldatan doğru yapmıyo ama burda beyin eşini tanımadanda tekrar aldatır demek pek doğru diğil bence
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

@berra2

haklisin fakat söyle bir durum. kadinlar gercekden senin düsündügün gibi düsünüyor olabilir fakat bir gercek varki biz erkeklere parmagini ver kolunu kopartiriz. yani erkek kadin uzun süre beraber olacak öpmeler olacak ve erkek burda bu kadar yeter diycek. dunu hic ama hic bir erkek yapmaz. aslinda evli olupda bu yola basvuran kadinda yapmaz. sanirim her ikisininde düsüncesi bosver ya keyfimize bakalim oluyor. yani ben bu arkadasimiza sunu rahatlikla söyleyebilirim. o kadin o erkekden bir sey ummadi. yani ben ayrilayim o ayrilsin biz beraber olalim bu degil. sanirim kacamak sakli yapmakdan dogan heyecani yasamak aslinda hepsi bu.

@kripton94

cevabi cok basit bir kere aldatan bir daha aldatirminin. örnegin bir hirsizlik olsun. polis ilk önce sabikalilari arar onlara bakar. aslinda olay su. bir insan hirsizlik yapana kadar cok zor bir dönemden gecer ama bir kere yapmissa bir daha yapmakdan pek cekinmez. yani hani bizim ar damari catlamis sözcügü. sonucda o duvari bir defa asmis arti cezada cekmemis. bu insanin aldatmamasi icin hic ama hic bir sebep yok.

durulan konuda tuhaf. gercek su berranin sözlerine dikkat et. baska erkekle düsünemem bile diyor. gercekdende budur. yani seven kadin kessen aldatmaz. yani olay aldatma degil sen onu bir yana koy. ortada ap acik bir gösterge var. bu kadin acikca adam ben seni sevmiyorum diyor. burda bir tane kadin ciksin desinki ya ben esimi deliler gibi seviyorum ama yinede aldatiyorum. olmaz yapamaz. erkeklerde durum farkli. erkek icin pek far etmez. bir erkek esini deliler gibi sever ama firsatini buldumu baska kadinla yatar kalkar tipis tipis evine gider. inan bundan dolayida pek izdirap falan cekmez. cünkü onun beyni ona sen bunu sevmiyorsun egleniyorsun diyor. sonucda neden yalnizca erkekler icin genel evleri var ?! bur kadinin aklinin ucundan bile gecmez ah ben genel eve gideyim 5 dk rahatliyayim demek.

kisaca seven kadin asla aldatmaz. beni sevmeyen kadinda ya aldatsa ne olur ladatmasa ne olur sonucda beni sevmiyor. yani neler yapmisim yapmisim kendimi sevdirememisim. o zaman kizim sen yoluna ben yoluma demek düser bana.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
        aldatan kişilerin tekrar aldatıcağından nasıl bu kadar eminsiniz ben buna inanmıyorum bu insana göre değişir bence bir pişman olan vardır birde pişman olmayan ama yinede pişmanmış gibi davranan vardır aldatan doğru yapmıyo ama burda beyin eşini tanımadanda tekrar aldatır demek pek doğru diğil bence
        Pişman olan insanın tekrar aynı hataya düşecegini sanmıyorum.
        Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

arkadaşlar saf olmayalım. kadın bir defa sınırı geçtiyse onu durduracak hiçbir şey kalmıyor. namus kavramı önemini yitirmişse yani öpüşen birisi başka şeyleri neden yapmasın. yani insanların gayrimeşru ilişkilerde öpüşmekten ileri gitmesini engelleyen bir kural bir adet, gelenek ,görenek mi var acaba.

ayrıca bence o kadının en büyük korkusu b uolayın kendisini nasıl bir insana dönüştüreceği. o kadın bu sebeple boşanırsa bir daha gururlu ve onurlu bir insan olarak yaşayamayacak. herhangi bir konuda kendisine ben bunu hakediyorum dediğinde bilinçaltı ona şu kelimeleri fısıldayacaktır "hayır sen büyük bir günahkarsın ve hiçbir iyi şeye layık değilsin.

Yorum

İşleniyor...
          X