Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Paylasmam gerek yoksa...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Pigettt View Post
    çalışmaya başla bence hem borçlarınız için hem de kafana takmaman için
    Ben zaten calisiyorum sevgili Pigett, sanirim okumadiniz....
    Ben ne oldugumu biliyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sultance_24 View Post
      Ben zaten calisiyorum sevgili Pigett, sanirim okumadiniz....
      sizin meslek ne acaba
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
        sizin meslek ne acaba
        Otelciyim ben...

Yorum

Otelciyim ben...
          hım anladım bu arada imzanı beğendim
          Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
          sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Tesekkurler simdi degistirirken siz de begendiginizi soylediniz)))

Yorum

Ardkadaslar,

Son durumlari yazmak istiyorum ....

Bugun gorumcem geldi kucuk kiziyla beraber, seslendiler cama ciktim... Oylesine ugradim, kizim yengesini gormek istedi dedi)

Iyiyim sen nasilsin dedim.. Iyiyim dedi oyle halsiz bir ses tonuyla... SANKI birseylerden pisman gibiydi... Ses tonu oyle hissettirdi...

Iste kardesini sordu calisiyor dedim, beni sordu calisiyorum ,, simdi cikicam dedim...

Dun de kv ARADI, bize bisiyler gondermis koyden gorumcemle onlari alin dedi, ben de gerek yoktu zaten yemiyoruz dedim

Gelince ben yerim dedi, iyi dedim, napiyim...

Anlayacaginiz hepsi sanki gunah cikartiyor.... Gerci bu da pek hayra alamet degil ama bakalim hayirlisi....

Esime anlatmiyorum artik, yok ablan geldi yok annen aradi soyle dedi boyle dedi diye... Cunku benden sogumasindan korkuyorum... Cunku o kadar icime attigim seyler oldu ki gecen hafta ona patladim hatta yaninda bile yatmadim, sabah kalktiginda beni aramis ben de hic orali olmadim... Nen avr dedi ben de patladim artik... Iste orada koptu...

Napicam bilmiyorum, benden soguyor sanirim...

Offffff

Yorum

Ardkadaslar,

Son durumlari yazmak istiyorum ....

Bugun gorumcem geldi kucuk kiziyla beraber, seslendiler cama ciktim... Oylesine ugradim, kizim yengesini gormek istedi dedi)

Iyiyim sen nasilsin dedim.. Iyiyim dedi oyle halsiz bir ses tonuyla... SANKI birseylerden pisman gibiydi... Ses tonu oyle hissettirdi...

Iste kardesini sordu calisiyor dedim, beni sordu calisiyorum ,, simdi cikicam dedim...

Dun de kv ARADI, bize bisiyler gondermis koyden gorumcemle onlari alin dedi, ben de gerek yoktu zaten yemiyoruz dedim

Gelince ben yerim dedi, iyi dedim, napiyim...

Anlayacaginiz hepsi sanki gunah cikartiyor.... Gerci bu da pek hayra alamet degil ama bakalim hayirlisi....

Esime anlatmiyorum artik, yok ablan geldi yok annen aradi soyle dedi boyle dedi diye... Cunku benden sogumasindan korkuyorum... Cunku o kadar icime attigim seyler oldu ki gecen hafta ona patladim hatta yaninda bile yatmadim, sabah kalktiginda beni aramis ben de hic orali olmadim... Nen avr dedi ben de patladim artik... Iste orada koptu...

Napicam bilmiyorum, benden soguyor sanirim...

Offffff
                Esiniz sizden soguduktan sonra agzinizla kus tutsaniz hicbirsey eskisi gibi olmayacak, ya dilinize hakim olun yada olacaklari goze alin, 5000 lira kazanilir, gorumceyle vesaireyle iliskiler duzelir de, esler arasinda ilk birkac senede olusan sorunlar cogunlukla bosanmayla sonuclaniyor, bunu ben degil, istatistikler soyluyor, ayrica parasal sorunlar insani en irrite eden sorunlardir.
                so you're saying there's a chance ?

Yorum

Evet sevgili defiance,

Parasal sorunlar insani en irrite eden sorunlar, acabu bu kisiligimi kaybetmeye deger mi bilmiyorum....

Bu, ben degilim cunku...

Eski ben olsa bunu bana yapanlardan hesap sorar ama benim elim kolum bagli...

Yorum

Ayrica burdaki rakam sadece bir simge benim icin , onemsiz... Keske bu parayi verdiginde %100 herseyin duzelecegine inanabilsem... Daha kotu olacak hersey biliyorum cunku...

Daha fazla yuz bulacaklar ve beni & esimi daha fazla somurecekler....

Benim korkum bu yoksa o meblag muhim degil benim icin... Anlatabiliyor muyum?

Yorum

Ayrica burdaki rakam sadece bir simge benim icin , onemsiz... Keske bu parayi verdiginde %100 herseyin duzelecegine inanabilsem... Daha kotu olacak hersey biliyorum cunku...

Daha fazla yuz bulacaklar ve beni & esimi daha fazla somurecekler....

Benim korkum bu yoksa o meblag muhim degil benim icin... Anlatabiliyor muyum?
                      Evet,anladığım için şimdiden diş göstermeni,saf olmadığını anlamalarını istemiştim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavideniz View Post
                        Evet,anladığım için şimdiden diş göstermeni,saf olmadığını anlamalarını istemiştim.
                        Destegin icin tesekkurler mavideniz...

Iyi ki varsiniz.... Tum yanit verme nezaketini gosteren arkadaslar...

Yorum

Son gelisme...

Artik hicbiri umrumda degil...

Nokta...Sadece olmasi gerektigi kadar muhattap oluyorum, ne cok yakin ne cok uzak...

Seviyeli... Sanirim en guzeli....

Yorum

İşleniyor...
                          X