Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aldatilan Erkekler Buraya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Kareem Abdul Jabbar
    Sende amma geniş adamsın yahu...
    ben seviyorum hocam deli gibi seviyorum yanıma mal değil,sevgili istiyorum o ne derse yaparım çünkü gerçekten seviyorum.yeterki yanımda olsun istediği herşeyi yaparım.ama ne yazıkki çok uzakta

Yorum

Hocam sev ama orantılı g kullan sevginde.. Mesela onun için ölüme koşarak git ne bileyim daha güncel şeyler yap :} başla böyle söyleme yani sonra sorarlar adama sen hangi mezheptensin diye.. Sevgilinin internet sayfası varsa backlink kas Alex'e kas pr değerini artır daha modern ve güncel şeyler yap
      hocam sanane benim hayatım,sana ters gelebilir bana ters gelmiyor.ayıktım bu arada alexa bayağı kasıyorum dünya tanıcak beni az kaldı o isterse akan sular durur.

Yorum

Ahahaha, inşallah seni Alexa 100 içinde görürüz.. Pr değerin 10. Backlink sayın 1lyon olur inşallah Şuan Mekkedeyim istersen Kabe de dua edeyim :}
        bende izmirdeyim allah kabul etsin hocam,dualarını bekliyorum.

Yorum

inşallah bizede gitmek nasip olur,mekke. öncelikle param olursa annemi göndericem

Yorum

aldatılan erkeklere şunu belirteyim güvenin fazlası zarar.bazen erkekler ava giderken avlanırlar.

Yorum

Beni de yazın listeye

Yorum

benim ilaçlardan dolayı libidom düşük aklıma ne karı geliyor ne kız......

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                  Yav bu iki görüş arasında çok büyük uçurumlar yok mu, yoksa ben mi yanlış anlıyorum????
                  ya onlar varsayım dı fakat bide o isterse ben napim,illa ona zorla müslüman olacaksın diye birşey diyemem.görüşüm faklı olabilir ama müslümanım.

Yorum

ya birde yanlış anlaşılmasın ortada öyle bişe yok.

Yorum

kimse var mı ?

Yorum

yazdıklarının hepsini okudum öncelikle sana helal olsun diyorum zeki adamsın... gerçekleri duyduktan sonra sakinleşebilmek mantıklı düşünebilmek eminim çokkk zordur sana geçmiş olsun mu diyim gözün aydın mı diyim bilemedim kurduğun yeni hayatında dilerim böyle acı bir imtihanla bir daha sınanmazsın.... demişsin ya şeriat falan kesinlikle haklısın şeriatı savunmuyorum aksine karşıyım demokrasi olmak zorunda şeriatla yönetilen ülkelerin bazı kararlarına baktığımızda eleştiriyoruz bu kadar da olmaz diyoruz aslında ne kadar haklılar kadınların örtünmesi aynı odada nikah düşenlerin bulunmaması kadının erkeğiyle sokağa çıkması diğer erkeklerle aynı ortamda çalışmaması vs. ne kadar doğru kararlar aslında insanın nefsi bir şekilde köreliyor bu gibi durumlarda arabistanda veya diğer müslüman ülkelerine baktığımızda aldatılma oranlarını türkiyeye oranla neredeyse hiç yok onlar daha mı sadık daha mı müslüman? hayır ama sen zeminini hazırlarsan çanak tutarsan mutlaka biryerden patlak verecek açık ve mini etek giyen kızlara laf edenlere özgürlük var kardeşim ne isterse onu giyer diyenlerin ve giyenlerin ahiretteki hayatını düşünemiyorum.....
                        Umut Edersin, Karamsarlığın Tam İçinde... İhtimalleri Seversin, İmkansızın Olsa Bile.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
                          hocam isteyen istediğini giyer hala bunun tartışmasını mı yapıyorsunuz ? namusunu koruduktan sonra ister kara peçeye girsin ister göbeği açık gezsin !!!
                          namus dediğin edeple olur aldatmaların tecavüzlerin çoğalmasının sebebi nedir hiç düşündün mü?
                          Umut Edersin, Karamsarlığın Tam İçinde... İhtimalleri Seversin, İmkansızın Olsa Bile.....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
                            her eşini aldatanı idam edip, kollarını kesmemiz mi gerekir hocam çünkü şeriat ülkelerinde sistem böyle. veya kırbaç cezası da var pardon. hatta toprağa gömüp taş yağmuruna tutmayı da unutmayalım.
                            dostum dikkat ettiysen ''bazı kararlar'' yazdım şeriata karşı olduğumuda söyledim kimsenin namusu ne giydiği beni ilgilendirmez ancak bu tip insanlar benim çevremdeki toplumun ahlakını bozuyorsa edepsizlik yapıp benim ve ailemin huzurunu kaçırıyorsa buna sessiz kalamam. kaldı ki mini etek giyip göğüs dekoltesiyle gezen kadın için edepten bahsetmek komik oluyor…

Yorum

İşleniyor...
                            X