Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlilğim bitmesin :(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• evlilğim bitmesin :(

biz de 5-6 aylık evliyiz ilk baslarda çok sık tartısıyorduk simdi ise hafta da on günde bire indi ama esim her defasında ben alışık değilim böyle seylere bırakırım seni yaza kadar topla kendini demeye basladı benim bi yandan da kpss stresim var ondan mıdır bilmem bazen o kadar sinirleniyorum ki gözüm hiçbirşey görmüyo ne dediğimi bilmiyorum ama esimi de sürekli bilgisayar karsısında görünce tepem atıyo (ya film izler ya savaş oyunu oynar )ne yapacağımı bilemiyorum ailemden kmlerce uzaktayım sıkıldım bi kacıyım diyebileğimiz kimsem yok esim yarım gün calışıyo sürekli birlikteyiz ama birlikte hiçbir aktivite yapmıyoruz o hep canının istediklerini yapıo beni düşünmediğini söylüyorum kabul etmio ne yapmalıyım lütfen yardımlarınızı bekliyorum evliliğim bitsin istemiyorum

anladığım kadarıyla sen ilgi bekleyen, birlikte bir şeyler yapalım diyen birisin, o da daha zıt karakterde kafasına göre yaşamak isteyen, kimse bana karışmasın, kendi halimde takılayım, kavga gürültü olmasın, kafam rahat olsun diye düşünen biri. evlilikten beklentileriniz farklı gibi gözüküyor. evlenmeden önce aranız nasıldı merak ettim, o zamanda sık tartışır mıydınız?
    Üzülme der Mevlana ..! İstediğin bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur. . .

Yorum

ben gergin oldugum dönemler mesela vize final haftasında falan tartısırdık evet beklenti ve hayata bakısımız farklı demek ki.ben kolay kolay aglayan biri değilimdir ama eşimin tek bi lafına ağlayabiliyorum car car konusuyon dedi demin hemen gözler çeşme ve bu kadar ağlama sıkıntı benime zarar vermeye basladı unutkanlaştım teşekkürler ilginiz için

Yorum

merak ediyorum siz evlenmeden önce eşinizin hoşlanmadığınız tarafları vardı evlenince değişir diye düşünmüşmüydünüz acaba yada ben onu değştirrim diye
        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

evlenmeden önce daha iyiydik bi arada oldugumuz zamanlar hep bana yardım ederdi benimle daha cok ilgilenirdi değişmesini istediğim bi yönü yoktu fakat ben biraz takıntılı biriyim eşim bu huyumun evlenince deiğşeceğini düşünerek evlenmiş benimle ama değişmedi işte diye bunu önüme sürüyo tartışmalarımız ya ilgisizliğinden ya takıntılarımdan cıkıyo hepsının sorumlusu da ben mişim gibi davranıyo bi gün de ben tartışma cıkarıyım deyip duruyo çok zor durumdayım

Yorum

genelde çiflerin birbirini değiştirim diye bakmaları pek iyi olmuyo sizdede olduğu gibi bundan vazgeçsin bence eşiniz konuşarak yada bir evlilik terapistine giderek yardım alabilirniz
            Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
            sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Eşinizle beraber evlilik danışmanına gidin.
              Her şey güzel olacak...

Yorum

konuşamıyoruz biz sakin sakin eşimin damarı kalkıyo hemen inada bindiriyo ve sonuç tartışmaaa.. ;(

Yorum

ığdırda yasıyorum burda nerdeee evlilik danışmanı falan ;(

Yorum

ulan arkadaş ne kadar kaba erkekler var. benim böyle eşims evgilim olsa hiç yanından ayrılmam efendime söylim elini tutarım teselli veririm destek olurum ama köstek olmam. ahh ahh işte zaten hep böyle olur arkadaş armudun iyisini hep böyle ayılar yer zaten ...
                    Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogruyol View Post
                      ulan arkadaş ne kadar kaba erkekler var. benim böyle eşims evgilim olsa hiç yanından ayrılmam efendime söylim elini tutarım teselli veririm destek olurum ama köstek olmam. ahh ahh işte zaten hep böyle olur arkadaş armudun iyisini hep böyle ayılar yer zaten ...
                      evlenince görücez seni! dışardan konuşmak kolay!
                      evlilik öyle kolay bişi değil. sürekli aynı insanla berabersin. bayıyorsun valla! bu yüzden boşandım!
                      evlenince bekarlğın kıymetini anlarsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: neyzenilhan48 View Post
                        evlenince görücez seni! dışardan konuşmak kolay!
                        evlilik öyle kolay bişi değil. sürekli aynı insanla berabersin. bayıyorsun valla! bu yüzden boşandım!
                        evlenince bekarlğın kıymetini anlarsın!

bilmiyorum ama ben gerçekten böyle düşünüyorum. benim bugüne kadar hiçbir bayanla arkadaşlığım olmadı belki bu yüzden böyle düşünüyor olabilirim. ama isterim yanımda bir bayan olsun eşim olsun sevgilim olsun elimi tuttun destek olsun ....
                        Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

niye olduğu gibi kabullenmiyorsunnnn

bence suç sende, bütün gün evde adammm
                          seni tek başına bırakıp gitse neyse

Yorum

Vize final dönemi kpss falan demişsin. Eğitim hayatınız bitmeden evlenmek önemli bir sorun olabiliyor. Keşke biraz daha bekleseydin evlenmek için.

Yorum

erkekler kendılerı herşeyı çok bildiklerini sanıyorlar kendine özgüvenleri dogru veya yanlış olması onlar için önemli değil onlar bilir onlar haklıdır bır kadının onları yönetmesini kabullenemiyorlar dogru oldğunu bilse bile o bilir takma arkadaşım alttan almayada çalışma baştan nasıl alışırsa aynısını bekler evliliğini kurtarcaksınız diye kendini mutsuz etmeye hakkın yok mantıklı düşünerek hareket en zayıf noktalarından yaklaş:113:

Yorum

İşleniyor...
                              X