Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düğüne ramak kala..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: Zahteri View Post
    Tam olarak o değil.Önceden beri dış görünüşümle zıt bir karakterim var.Ama boşanmadan sonra daha da artan şeyler oldu mesela
    Hiçbir şeyi hiç kimseyi paylaşamama
    Her şey ile aramda özel bir bağ kurma
    Aşırı agresiflik
    Aşırı savunma
    Aşırı güvensizlik
    Aşırı yanlız kalma korkusu

Ama nişanlım en büyükleri.Bunda hepsi daha da artı.6 ay ilaçla rahatladım ama sonra gitmedim bir daha ve yine başa döndüm yine kötüyüm.
    üzüldüm ama iyi düşün belki çok kötü olucaksın ama ilerdeki yaşıcağın sorunlar dahada ağır olucak ve çocuk olduğunu düşünüyorumda eğer sen boşanmaya kesin gözüyle bakıyosan senin yaşadıklarını kendi çocuklarında yaşıcak kendine bu acıları çektirmeye kendin karar verebilirsin ama kendi çocuklarınıda kendi çektiğin acıları çekmesini istermiydin
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
      üzüldüm ama iyi düşün belki çok kötü olucaksın ama ilerdeki yaşıcağın sorunlar dahada ağır olucak ve çocuk olduğunu düşünüyorumda eğer sen boşanmaya kesin gözüyle bakıyosan senin yaşadıklarını kendi çocuklarında yaşıcak kendine bu acıları çektirmeye kendin karar verebilirsin ama kendi çocuklarınıda kendi çektiğin acıları çekmesini istermiydin
      Elbette asla istemem.Ben de annemim yaşadıklarını çekiyorum zaten.Babam yanımda olsa bana böyle yapamazlardı ki zaten.Hep kısır döngü.

Yorum

Elbette asla istemem.Ben de annemim yaşadıklarını çekiyorum zaten.Babam yanımda olsa bana böyle yapamazlardı ki zaten.Hep kısır döngü.
        zahteri arkadaşım kısır döngü diye bir şey yok esgiden belki o zaman büyükler ne derse o olurdu ama şimdiki zamanda böyle bir şey yok sen olaya kısır döngü diye bakarsan ancak görünen bir şeye başka ad takmış olursun asıl adı sen istemediğin için kısır döngü diyosun karar senin elinde kısır döngü sözcüğünü kullanıyosan geçmişin etkisindesin ve geçmişi yaşamak istiyosun demekdir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
          zahteri arkadaşım kısır döngü diye bir şey yok esgiden belki o zaman büyükler ne derse o olurdu ama şimdiki zamanda böyle bir şey yok sen olaya kısır döngü diye bakarsan ancak görünen bir şeye başka ad takmış olursun asıl adı sen istemediğin için kısır döngü diyosun karar senin elinde kısır döngü sözcüğünü kullanıyosan geçmişin etkisindesin ve geçmişi yaşamak istiyosun demekdir
          Sanırım ben acı çekmeyi seviyorum.Ezilmeyi üzülmeyi seviyorum.Yarına randevu alıp ilaç tedavisine devam etmek faydalı olacak sanırım.
          Sence ?

Yorum

Sanırım ben acı çekmeyi seviyorum.Ezilmeyi üzülmeyi seviyorum.Yarına randevu alıp ilaç tedavisine devam etmek faydalı olacak sanırım.
            Sence ?
            şunu öneriiyim ilaç ve tedavi bir süre dene evlenmek yinede istiyosan bunu tedavi bttikden sonra olsun nişanlın yinede ısrar ederse ayrılmayı düşünmeni öneririm

Yorum

Orjinal yazı sahibi: queensyche
              sakın pişmanlık duyma..aynılarını ben yaşadım ağlanıp sızlanıp evlendim sonra durum ortada 3 yıl sonrada boşandım..1-2ay ağlarsın unutursun..ağlamayı tercih ederdim senin yerinde olsaydım...evlenip ayrılmak çok zor kolay görünsede herşey değişiyor çünkü..toplumsal değer yargılar bizileri çok etkiliyor haliyle..
              Boşanmana üzüldüm.Senin psikolojik baskının yanında benimki hic alır.Güzel ülkemde evlenmiş ayrılmış bayanların çektiklerini bilirim.(annemdem)
              sonum böyle olacak queen beni anlıyorsun.Bu acıya katlanmalıyım biliyorum ama psikolojik durumlarım yüzümden sürekli karar değiştiriyorum boş kalamıyorum.

Yorum

Evlenmemen daha iyi. Başka birisine de baglanabilirsin duygular insanı yaniltir
                push push. you. can do it!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: situation View Post
                  Evlenmemen daha iyi. Başka birisine de baglanabilirsin duygular insanı yaniltir
                  Kopabilsem , kolay olur da

Yorum

Kopabilsem , kolay olur da
                    Koparsin koparsin başkasıyla sevgili ol onu görme uzun süre bi bakmissin aşk meşk kalmamış
                    push push. you. can do it!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: situation View Post
                      Koparsin koparsin başkasıyla sevgili ol onu görme uzun süre bi bakmissin aşk meşk kalmamış
                      Çivi çiviyi sökmüyor işte

Yorum

ayrıl gitsin. bir sure sonra unutursun.....

Yorum

siz dünyanın merkezine koymuşsunuz nişanlınızı. ondan hem baba hem koca olmasını bekliyorsunuz. çok anlam yüklüyorsunuz nişanlınıza. ama unutmayın o da sizden evlenince çok şey bekliyecek. bi de çocuk olduğunda hem çocuğunuza ana hem de ona kadın olmanızı bekleyecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: est1981 View Post
                            siz dünyanın merkezine koymuşsunuz nişanlınızı. ondan hem baba hem koca olmasını bekliyorsunuz. çok anlam yüklüyorsunuz nişanlınıza. ama unutmayın o da sizden evlenince çok şey bekliyecek. bi de çocuk olduğunda hem çocuğunuza ana hem de ona kadın olmanızı bekleyecek.
                            Ben aslında beklentilerine cevap veriyorum, vermek de isterim.Fakat yolumun sonu belli.Evlsem de boşanacagız.Ailesine aşırı düşkünlüğü, abilerinin hayatı hepsi ortada.Şimdi yok dese de evlendikten sonra kusura bakma diyip annesini getirecek.Bana da ya kabul edip paşa paşa oturmak ya da annemin evine dönmek kalacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: queensyche
                              sakın pişmanlık duyma..aynılarını ben yaşadım ağlanıp sızlanıp evlendim sonra durum ortada 3 yıl sonrada boşandım..1-2ay ağlarsın unutursun..ağlamayı tercih ederdim senin yerinde olsaydım...evlenip ayrılmak çok zor kolay görünsede herşey değişiyor çünkü..toplumsal değer yargılar bizileri çok etkiliyor haliyle..
                              Bu yazının altına imzamı atarım... Boşanmış biri olarak hayat kolay değil... Tabi yaşamayan bilemez...

Yorum

Kesin boşanırız ama takıntımdan kurtulamıyorum vazgeçemiyorum.Şuan ne yapıyor ne ediyor düşüncesi beni mahfediyor.
                                Sevgi değil bu ve yaşanmışlıklar var.Kestirip atamıyorum ömrümün sonuna kadar karşıma çıkacak yaşanmışlıklar var.Hayallerim var hatıralarım var izlerim var..
                                Aslinda cok sanslisin ki daha evlenmeden hem nisanlinin hemde ailesinin ic yuzunu gordun. Emin ol evlenseydin hayat sana zindan olurdu ve evlenme dedik sana diyenler hergun bu lafi yuzunu vurup dururlar. Belliki ailesi ogullarina kendi gibi birini istiyor. Nisanlinda ailesinden vazgecmiyor ve vazgecmeyecekte. Sen eger evlenirsen ailesiyle evlenmis olursun nisanlinla degil. Bak ne guzel annnen sana destek cikiyor. Onu dusun evlenip mutsuz oldugunu gorurse daha bir yipranacak ve belkide senin derdinden yataklara dusecek. Takintilarin icin git doktora ama sunu aklindanda cikarma takintilarinmi yoksa annenmi senin icin onemli. Isin bu yonunu dusun. Yok beraber gittigimiz yerlerde baska biriyle gorursem yok hayallerim vs demeyi birak. Bak annen senin icin nasil endiseleniyor. Eger nisanlin istikrarli biri olsaydi ailesine rest cekseydi o zaman baska olurdu fakat bak ailesini hayatindan cikarmiyor. Annelerin tecrubeleri sabit. Onlarin sozunden cikinca cok pisman oluyor insan. Git annene saril onu dusun derdini anlat eminim sana en guzel teselliyi o verecektir.

Yorum

İşleniyor...
                                X