Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eşim Beni Aldattı (Yakaladım)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Eşim Beni Aldattı (Yakaladım)

Eşimle çok severek evlendik. Onu ihmal ettiğim zamanlar oldu ama çok samimi arkadaşımla beni aldattı. O arkadaşım ki zor günler geçiriyordu. Tüm ihtiyaçlarını ben karşıladım, evinin kirasını bile ben ödedim ve karşılığında eşimle birlikte olmuş. Konu iki aydan beri sürüyor sonradan öğrendim. Bir akşam evde çocuklarla kaldım. Eşim ise komşuya gideceğini söyledi. Hani havalar sıcak balkon muhabbetleri oluyor ya, Eve gelmesi için aradım sinirli cevap verdi, sonraki aramalarıma ise cevap vermedi. Kafayı yemek üzere oldum. Çocukları uyutup hemen evin aşağısındaki tenha yola koyuldum. İçimde orda olacağına dair his oluştu. Ve oradan geliyordu. Gecenin saat 11 olmuş eşim yürüyüş yaptığını söyledi.

Telefonundan şifresini öğrenip internetten telefon dökümlerini çıkarınca şok olmuştum. Hergün onlarca mesaj ve arama. Kahrolmuştum. O kadar zoruma gittiki hıçkıra hıçkıra ağladım (30 yaşını aşmış bir erkeğin ağlaması oldu bu). Sadece görüştüğünü söyledi. Ama zorla elbiselerini çıkarınca iç çamaşırına bulaşmış sperm izlerini dahi gördüm. Sonraki gün bana mesaj yazdı. Cinsellik kesinlikle yok diye. Ne olur herşeyi geride bırak, dün akşamı yaşamamış olalım dedi. Akşam eve geldiğim zaman namaz kılıyordu. Ben Allaha tövbe ettim, sende beni affet ama aramızda cinsellik yok.

Bunda sonra birhafta bu konuyu hiç konuşmadık. Normal evliliğe devam ettim. O iç çamaşır deliline rağmen inandım (yada kendimi zorla inandırdım.) ama bir akşam yine onunla görüştüğünü duyunca bu iş burda bitti dedim. Yine yalvardı, çocuklarımız var onlar mahvolur diye. Adamı daha sonra arayarak çok büyük hata yaptım ama bundan sonra ne sen ne ben bir arada bulunmayacağız, yuvam yıkılacak yoksa dedi. Adamda çok pişman olduğunu, ben arkadaşımın karısıyla nasıl böyle ilişkim oldu diye yakınıyordu diye söyledi bana. Ve sonunda cinsellik yaşadığınıda zorla olsun söylettirdim. Evet cinsellikte yaşamıştı.

Şu anda aradan 10 gün geçti. Artık görüşmediğinden eminim, hala onu seviyorum ve çocuklara rağmen boşanmak istemiyorum. Çocuklarıma birşey belli etmiyorum ama her geçen gün içten içe kahroluyorum. Bu iki haftalık süre zarfında 6 kilo vermişim, beni gören arkadaşlarım bi sıkıntım olduğunu yüzümden okuyorlar.

Bunca yıldır evli olmamıza rağmen eşim bir kez dahi bana cinsellik teklifi etmezken, cinselliğe soğuk dururken neden böyle bişey yaptı.

Bazen kendimi salıverip bir köşede ölsem mi diye bakıyorum kendime.

Ne olur kafamı biraz olsun rahatlatacak birşeyler söyleyin bana. Arkadaşım ise besle kargayı yıksın yuvanı mantığını bir türlü çözemiyorum. Evinden atılacağı zaman kredi kartımdan para çekip üç aylık kirasını verdim ve hala bana borcu varken benim karımla nasıl böyle bir ilişki yaşar. İnanın kahroluyorum. Bazen çek vur ikisinide diyor bir yanım, ama çocuklar var. onunda benimde.

Arkadaşlar çok uzun yazdım farkındayım. iyi yada kötü lütfen birşeyler yazın bana. Bana sen adam olsan eşin aldatmaz, yada sen cinselliğini tatmin etseydin o başka yerde aramazdı deyin ki belki kendimde suç bulur da bir nebze olsun rahat olurum. inanın çocuklarımı bile sevemez oldum.
    Last edited by mod001; 06-06-2013, 01:37 PM.

Şimdi ben buraya birşeyler yazıcam da çarşı karışacak yine ondan çekiniyorum.. Sadece merak ediyorum bu sizinkisi hangi din (:?
    Ve apaçık kötülüğümü kutsal kitaptan çalıntı, eski ve garip yöntemlerle gizliyorum ve aslında bir şeytanken hep azizi oynuyorum.

Yorum

Aldatma bir kere oldumu devamı gelir.
      bence ayrılın..

Yorum

Bu konuda kimsenin gorusunu almamanizi oneririm. Kendi bildiginiz dogrulari yasayin..
        Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
        Mustafa Kemal ATATÜRK
        Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
        kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
        karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

Nasil yazicam bilemiyorum bu konunun cevresinde dönüp dolasiyorum en sonunda aspengere katilmaya karar verdim.

Bu konuda kimsenin gorusunu almamanizi oneririm. Kendi bildiginiz dogrulari yasayin..
          Sadece su eklemeyi yapmak istiyorum ,cocuklariniza düsman olmayin onlara birsey belli etmeyin onlar günahsiz.

Yorum

allah allah bu nasıl işdir allah düşmanımın başına vermesin .!
            çok zor bir olay bence eşiniz boşayın vede o arkadışınızın suratına tükürün arkadaşınız kesinlikle adam değilmiş ! tamam yardım etmişssiniz ama insan arkadaşının karısına o gözle bakması çok yanlış ....

Yorum

kimsenin vereceği tavsiye size iyi gelmez en iyisi siz vicdanınız nasıl rahat edecekse o şekilde kararınızı verin

Yorum

inanın gözlerim doldu,
                size verdiği zararları düşündüm özgüven eksikliği
                cinsel anlamda yetememe düşüncesi
                hafiften başlayan paranoyaklıklarda olacaktır
                affedemesenizde terkedememeniz
                lütfen çok iyi düşünün kimse burada aile danışmanlığı yapmıyor tabiki ama farklı bakış açıları karar almanızda yardımcı olacaktır,lütfen güçlü olun dik durun,eşiniz ufak bir heyecan aramış sizde herhangi bir sorun olmadığına eminim...
                “I can never read all the books I want; I can never be all the people I want and live all the lives I want. I can never train myself in all the skills I want. And why do I want? I want to live and feel all the shades, tones and variations of mental and physical experience possible in life. And I am horribly limited.”
                --Sylvia Plath —

Yorum

ulan çok sinirlendim valla Allaha büyük konuşmayayım ama yani böyle bişey başıma gelse valla ikisinide gebertirim çünkü böyle bir şeyin affı olmaz .. ihanetin nedeni değil bedeli olur ....

Yorum

arkadaş üzgün acı çekiyor siz katil olmasını mı öneriyorsunuz yapmayın Alla aşkına eşiyle konuşsun önce neden böyle bir şey yaptığını sorsun sorunu olmayan dışarıya yönelmez erkekler de yapıyor bunu kadınlar da sayın modd 001 lütfen eşinizle her şeyi sakince ayrıntılı konuşun çözümünüz burda değil

Yorum

Seni rahatlatacak bir şeyler mi yazalım. Hala seviyor musun. Bizim dinimizde, mezhebimizde, kültürümüzde şu içinde bulunduğun durum yok. Boşan artık. Daha fazla karakterini ayaklar altına alma. Sana yakışanı yapana kadar, bizi erkekliğimizden utandırma. Asla şiddet uygula, vur, kır demiyorum. Miden alıyorsa devam et, almıyorsa boşan. Bi zahmet miden de almasın artık. Bu kadar aciz olunur mu ya.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MAVİ_80 View Post
                        ulan çok sinirlendim valla Allaha büyük konuşmayayım ama yani böyle bişey başıma gelse valla ikisinide gebertirim çünkü böyle bir şeyin affı olmaz .. ihanetin nedeni değil bedeli olur ....
                        kendinde misin sen? hiç öyle denir mi?ayrılın demek varken kırmak dökmek gebertmek te neyin nesi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: salvia View Post
                          kendinde misin sen? hiç öyle denir mi?ayrılın demek varken kırmak dökmek gebertmek te neyin nesi

evet kendimde yim çok şükür ! ama yaptığı şeye çok sinirledim yabancı birisi olsa mneyse ama insanın en yakın arkadaşıyla aldatması insanı daha çok yaralıyor sen olsan ne yapardın acaba gidip adama teşekkür mü ederdin

Yorum

ben delillerle mahkemeye giderdim bedelini ağır ödetirdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MAVİ_80 View Post
                              evet kendimde yim çok şükür ! ama yaptığı şeye çok sinirledim yabancı birisi olsa mneyse ama insanın en yakın arkadaşıyla aldatması insanı daha çok yaralıyor sen olsan ne yapardın acaba gidip adama teşekkür mü ederdin
                              bence böyle konulara yorum yapma sen.
                              ayrıca kalkıp teşekkür etsin de demedik.

Yorum

İşleniyor...
                              X