Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eşim Beni Aldattı (Yakaladım)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

2. paragrafı okuyunca tırstım ya..

Yorum

erkeğin aldatmasi ne kadar alcakca bir durum ise af edersiniz kadınınki de o kadar kahpeçe bir fiildir! Asla birbirinden ayirmam. Bu beyfendiyi de anlamiyorum. bence affetmeye bahane arıyor. bu kadına bir daha asla givenchy olmaz. Olan genisligi de masallah demeden edemezdim doğrusu. Kadin olsa maddi guvencesi yok derim adamda bu rahatlik ne. Bas tekmeyiğit gitsin. Ben olurum ya her gun o insanla aynı ortamda kalmaya. pes yani. Ver yuzu sen ver keci boyunlarını pek seviyorsunuz sanırım. Bir kere gozunun onunde arkadasınla yapmışs ruhun duymamis affetmissin haftaya yine gorusmus. Onun gidasi neysemis ar namus kalmamışs. Daha ne diyeyim ki abi sana. Allah tahammulun kadar onurunu da sağlam etsin

Yorum

Laboratuvarda incelenmesi gereken bir tip Milyonlarca yıl sonra Türkler yeni bir insan türü keşfetti (:P
        Ve apaçık kötülüğümü kutsal kitaptan çalıntı, eski ve garip yöntemlerle gizliyorum ve aslında bir şeytanken hep azizi oynuyorum.

Yorum

Insanlarin icin de bulunuklari durumlari bilemezsiniz.Hangi ruh yapisinda olduklarinida.Bu kardesimizi taniyormusunuz tabiiki hayir.Sadece burayi bulmus yazmis sorununa cevap aramis.Neden yeni bir insan türü kesf edilmis olsun.Bu kardesimiz gibi yasayan yokmu bu dünya da kac tane erkek var göz yummus yutmus belki ölene kadar o bildigiyle yasamis.

Kimse bu konuda empati yapin diyemez toplumun ahlaki degerleri belli bizlerde bu ahlaki degerlere aidiz ve öyle yasiyoruz.Fakat herkesin tercihi ayri oluyor ,demekki kendisi kendi evliligi adina bu karari vermis .Cocuklar icin yapiyorum yazmis ,kisisel tercihini aciklamis.

3 kücük cocuk var diyor.Ne diyeydi ananiz bunu bunu yapti hemde en yakin arkadasimla cocuklar bunu unutmaz... anne ne yapar bilemeyiz oda ayri bi konu is cigirindan daha beter cikar.Ama bu baba buraya gelmis yazmis kendi kararinida vermis .

Ahlaki yapimiza ne oldu son zamanlar da tabiiki dejenere oldu bozuldu ,herkes diledigi gibi yasamak istiyor.Esler birbirini aldatmayi marifet sayiyor .Cünkü icinde bulundugumuz medya sistemi bunu kullaniyor ,televizyonlar internet ,gazeteler ,köse yazilari hep bu tür yazilarla sorunlarla dolu.Normal halk ne yapsin sistem bozuk icine düsmüsler cikamiyorlar.Sistem degismedikce bunlari daha cok duyariz .Allah yardimcimiz olsun.

Yorum

evet sistem kafirce isliyor ama insan muslumança durum sergilemelidir. Allaha sistemi mi bahane edeceğız. Bize verilen irade nerede?! akşam geç vakit yuruyus diye elin adamının koynundan cik gel, esin iç camasirina kadar baksin yakalasin.. Hatta affetsin sen yine bir hafta sonra git! midem bulandı iğrenç bir durum. Bu kadin bildiğin keyif çatmis adamı da saftiri bulmuşs hala evlatlarim diye evde tutmaya calisiyoryor. ben ölur dirilirim be. Asla bahane bulunamaz o seref eksikliği hastalığına yakalanmis kadını saniyesinede kapiya koyardim. Ikilemesi yok bunun. Bir musluman erkek mağrur turk erkeği de bunu hazmetmekmez. Evlatlarimi arama baktımirimes da arkadasimin yatağına girmis o dusuk kadına tahammul etmem. Kendime saygımız yitirmiştir bu. Gerçekten askini

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ebkem View Post
              evet sistem kafirce isliyor ama insan muslumança durum sergilemelidir. Allaha sistemi mi bahane edeceğız. Bize verilen irade nerede?! akşam geç vakit yuruyus diye elin adamının koynundan cik gel, esin iç camasirina kadar baksin yakalasin.. Hatta affetsin sen yine bir hafta sonra git! midem bulandı iğrenç bir durum. Bu kadin bildiğin keyif çatmis adamı da saftiri bulmuşs hala evlatlarim diye evde tutmaya calisiyoryor. ben ölur dirilirim be. Asla bahane bulunamaz o seref eksikliği hastalığına yakalanmis kadını saniyesinede kapiya koyardim. Ikilemesi yok bunun. Bir musluman erkek mağrur turk erkeği de bunu hazmetmekmez. Evlatlarimi arama baktımirimes da arkadasimin yatağına girmis o dusuk kadına tahammul etmem. Kendime saygımız yitirmiştir bu. Gerçekten askini
              Sunu unutma sen akli basinda bir birey olarak bu cevabi yazmissin ,burasi normal yazilarini yazabilecegin bir forum degil dikkatini evvela buraya cekmek istiyorum.Daha sonra tekraren burasinin bir psikoloji forumu oldugunu kesinlikle aklindan cikarma.Buraya gelip yazan insanlarin bir cogunun psikolojik sorunlari var.Sen bu yaziyi yazan kisiyi tanimiyorsun hangi sorunlari var bilmiyorsun.Cevresini coluk cocugunu karisinin kendisinin nasil sorunlari oldugunu bilmiyorsun.

Bu durumda varsayidan cikarak yazilarini yazmalisin.Eger baska bir forumda olsaydin mesela din ahlak ethik ibadet saygi görevlerimiz le ilgili o zaman zaten bu cevaplar yazilmazdi.
              Evet mide bulandirici olabilir ,örf ve adetlerimize ters gelebilir ,ama sunuda bilmen gerek ruh hali ruhi hastalik aklin bastan gitmesi dengesizlik bunlar her hazirda göz önüne alinir.Karar mecrisi sen yada biz degiliz.
              Last edited by Edebiyat26; 08-06-2013, 03:54 PM.

Yorum

bu kadin yine yapacak kalibimi basarim. harami tadını almis olan hakiki tovbe etmedikce donmez. Seytan oyle bi ağ atar ki.. Kaldı ki bu en yakın arkadasi adamın ya.. Allah dusmanima yasatmasin. Bu kadının ar damari çatlamis. Adam ise gidecek geride ne olup biter ne ruhu duyacak ki. Kendinden odun nereye kadar verecek. Bosa gitsin alçağı git gul gibi kadin al evlen. Içim kaldırmıyor ya ben de bir bayanım. Ekmek yediğim adama bunu ancak onuru haysiyeti olmayan kadin Yapar. O bunu meslek edinmişs ve ben de buraya yazıyorum o yine yapacak.

Yorum

Bir kadın kocasını aldatıyorsa bunun tek suçlusu erkektir..

Ben kadının aldatmasına kızmıyorum, sonuçta insanoğlu şeşer beşer.. Kadın kocasından gerekli ilgi, alakayı görmüyorsa hatta cinsel anlamda yeterince tatmin olamıyorsa aldatma kaçınılmaz oluyor genelde.. Nefsin önüne geçmek hele şu devirde çok zor oluyor maalesef..

Benim kızdığım..
                  Kadın kocasını aldatıyor..
                  Kadın kocasını en yakın arkadaşıyla aldatıyor..
                  "Adam"ın biri en yakın arkadaşının karısıyla yatıyor..
                  Kadın yakalanıyor ve tekrar aynı şeyi yapıyor..

nasıL bir erkeksin ki en yakınındaki kişiler buna cesaret edebiliyor ?? Demek ki etrafındaki iki kişide senin acizliğini biliyor ve sana rağmen böyle bir şey yapabiliyorlar.. Çocukları bahane etme!! Senin bu aciz hallerinden kadının neden seni aldattığı belli oluyor zaten..
                  Ve apaçık kötülüğümü kutsal kitaptan çalıntı, eski ve garip yöntemlerle gizliyorum ve aslında bir şeytanken hep azizi oynuyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ebkem View Post
                    bu kadin yine yapacak kalibimi basarim. harami tadını almis olan hakiki tovbe etmedikce donmez. Seytan oyle bi ağ atar ki.. Kaldı ki bu en yakın arkadasi adamın ya.. Allah dusmanima yasatmasin. Bu kadının ar damari çatlamis. Adam ise gidecek geride ne olup biter ne ruhu duyacak ki. Kendinden odun nereye kadar verecek. Bosa gitsin alçağı git gul gibi kadin al evlen. Içim kaldırmıyor ya ben de bir bayanım. Ekmek yediğim adama bunu ancak onuru haysiyeti olmayan kadin Yapar. O bunu meslek edinmişs ve ben de buraya yazıyorum o yine yapacak.
                    Insan ahlaki boyutunu düsünürse sonuc sizin yazdiklariniz gibi cikiyor ve hepimizin kabulu.Fakat isin hastalik boyutunu düsünecek olursaniz en cok bu konuda empati yapmanizi rica edelim,o zaman söyle bir sey ortaya cikabilir.Bunlari kabul eden kisiyi tanimiyorsun hangi hastalikla bogusuyor bilmiyorsun biraz daha ileri gitsem istemedigim seyler yazabilirim o yüzden biraz düsünün ince düsünün.

Dünyanin her yaninda cezai ehliyet diye bir durum var bu bizim dinimizdede böyle biraz akli olan düsünür sizce insanlar yaptiklari bir cok seyi istedikleri icinmi yapiyor.Daha da fazla yazmak istemiyorum anliyorum ki bir cok seyi derinlemesine düsünmek zor.

Evlenmeden önce cok cok düsünmeli kisinin gecmisini hastaliklarini arastirmali .Bu kadar yeter .

Yorum

sayın armony size katilmiyorum her kadin aldatmasi sebebi erkek değildir. Aci bir itiraf bakın bir bayan olarak diyorum. kimi kadınlar Meselina ruhludur. Evli olduğu halde ve evli bir adama sırf hala af buyurun tas gibi kadin olduğunu ispatlamak egosunu tatmin etmek için sirnasır ya da sosyal çevrenin kurbani olur. Bundan beri tutacak tek guc ıslami suurdur. Bu yuzden evlilik seçiminde hangi meziyetler goz onunde tutulmali iyi uzerinedde duralim. burada oyle seyler okuyorum ki dunyamiza kararıyor hayretler icinde kalıyorim. Bu adam da kısaca bu kadını bosamali bu kadar koyun olunmazi çok ozur dilerim. Hastalık karakter falan değil bu adam bildiğiniz hazmediyor ya hayret bir sey

Yorum

Can Yücel den biraz alıntı

Kadın Dediğin..

Değerlerini bir anlık hevesler uğruna terk etmeyecek. Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seni baştan çıkarırken kullanacak, yan gözle adam kesmeyecek, üstüne sevgili edinmeyecek.

Kadın, kadın olacak be, seni sadece sen olduğun için, sensin diye sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle, sınırlamayacak.

Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem annen, hem çocuğun olacak, bağrına basacaksın huzurla... Bileceksin ki evde “O” kadın tarafından beklenmenin zevkini hiçbir zevk yaşatamaz sana...

Öyle bir kadın işte. Vardır vardır. Sen de adam olacaksın, seçmesini bileceksin.

Yorum

Konu suçlamalara kadar gitmiş...
                          uyarı yaptım ama dikkate almayanlar yüzünden konunun daha üzücü boyutlara gitmemesi için kapatıyorum.
                          Mod001 umarım anlayışla karşılarsın. Umarım herşey yoluna girer.
                          Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

İşleniyor...
                          X