Duyuru

Collapse
No announcement yet.

acil yardımm napacağımı bilmiorum acı cekiyorum sadece .(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• acil yardımm napacağımı bilmiorum acı cekiyorum sadece .(

Selam arkadaşlar ben 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım ben istedim bunu bundan önce hep ayrılmayı ima ediyordum oda kırılıyordu bana bundan önce 3 defa dahaayrılmak istedim kendi birşey demedi istemiyordu yani ama 1 gün sonra pişman olup tekrar döndüm ona oda kabul etti hep bidaha yapmamı söyledi bidaha ayrılmak istedim ve bu son oldu işte artık kendideistemedi 6 aydır çıkıyorduk ve herşey çok güzeldi onun sevgisinden okadar emindim ki ayrılırken bile onu sevdiğimi ama artık yapamadığımı söyledim kötü ayrılmak istemedim ama o bana belki kendimden okadar soğuttum için artık sevmediğini söyledi 1 hafta oldu ayrılalı geri dönmek istiyorum ama yapamıyorum acı cekiyorumm lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyoo korkuyorum istemiyorum seni derse artık daha kötü olurumm ??
    Last edited by tolgahan08; 27-06-2013, 05:09 PM.

Orjinal yazı sahibi: tolgahan08 View Post
    Selam arkadaşlar ben 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım ben istedim bunu bundan önce hep ayrılmayı ima ediyordum oda kırılıyordu bana bundan önce 3 defa dahaayrılmak istedim kendi birşey demedi istemiyordu yani ama 1 gün sonra pişman olup tekrar döndüm ona oda kabul etti hep bidaha yapmamı söyledi bidaha ayrılmak istedim ve bu son oldu işte artık kendideistemedi 6 aydır çıkıyorduk ve herşey çok güzeldi onun sevgisinden okadar emindim ki ayrılırken bile onu sevdiğimi ama artık yapamadığımı söyledim kötü ayrılmak istemedim ama o bana belki kendimden okadar soğuttum için artık sevmediğini söyledi 1 hafta oldu ayrılalı geri dönmek istiyorum ama yapamıyorum acı cekiyorumm lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyoo korkuyorum istemiyorum seni derse artık daha kötü olurumm ??
    Yemeğe gideyim gelince yazarım bir şeyler, mesajım bulunsun

Yorum

tamam bekliyorum mesajını !!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ja Rule View Post
        Yemeğe gideyim gelince yazarım bir şeyler, mesajım bulunsun
        tamam bekliyorum mesajını !!

Yorum

kız en iyisini yapmış oyuncak mı bu bi gidiyon bi dönüyon. aykut kocamanın işine dönmüş (şaka bi yana aykut kocaman iyi insan saygısızlık yapmak için söylemiyorum.) bence bırak kız da rahat bi nefes alsın sen de rahat bi nefes al. acele etme hele biraz zaman geçsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
            kac yasindasin arkadasim?bide derdin ne ki ayrilip tekrar barismakla ugrasiyorsun?bazilarinin ayrilik acisi cekmek hosuna gidermis sendedemi bu var yoksa sorunlarinizmi vardi?
            derdim yok boşuna insan ayrılalım demez zaten öyle çok büyük sorunlarımızda yoktu kendisi babası yüzünden biraz ilgisizdi ben yapamadım artık pişmanım ama keşke barışsak hiçbirseyi sorun etmem artık

Yorum

derdim yok boşuna insan ayrılalım demez zaten öyle çok büyük sorunlarımızda yoktu kendisi babası yüzünden biraz ilgisizdi ben yapamadım artık pişmanım ama keşke barışsak hiçbirseyi sorun etmem artık
              Kaç yaşındasın ??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ja Rule View Post
                Kaç yaşındasın ??
                19 ..........

Yorum

babasi seni biliyordu yani öylemi?
                  hayır bilmiordu işte oda babasının yanında olduğu için hani eskisi gibi ilgilenemiyordu ya sadece budeğil herseyi sorun ediyordum

Yorum

sen ayrilmissin kiz sana güvenip tekrar dönermi bilmem,yaslariniz kücük oldugu icin dönebilme sansinizi artirirsak,peki sen kendini degistirmeye ve ayriligi oyuncak yapmamaya kararlimisin?sonucda insanda gurur var ,ayrilan erkek olunca kizlarin geri dönmesi taraftari degilim yalvarsa ayaklarina bile kapansa..
                    kesinlikle kararlıyımm ama napmam gerekiyo bilmiorum bana artık konuşmak istemediğini söyledi daha fazla ısrar edince artık sevmiorum dedi ama bunu gururundan dediğini düşünüyorum bana bakışları hiç bizaman değişmedi sevdiğini biliorum

Yorum

ona nerden ulasabiliceksen ordan bir mesaj yaz..bir daha olmucani cok pisman oldugunu,aklinin basina geldigini ve onu cok sevip bir daha asla kirmiycani yaz,bir sans daha vermesini veonuna seni sevdigini bildigini emek verdiginiz bir iliskiniz oldugunu son sansa hakki oldugunu falan...bir dahada kizla barisirda yine ayrilirsan buraya yazma bak ablan olarak kizarimiliskilerde pisman olucaniz seyler yapmayin lütfen kalp kirmak cok kötü
                      sana bu şekilde yapılsa sen nasıl yapardın o kızın gözünden bak birde

benim düşüncem kızlar erkeklerden biraz daha fazla gururludur bu konuda zaten bikere ayaklar altına almış ama sen tekrar bombayı atınca herhalde çok yakınında patladı şuanda yoğun bakımdadır ama sen yinede ne olursa olsun ben onsuz yapamam diyorsan gerçek dışı şeyler üretmeye başla bence

Yorum

ben olsam asla; fakat yaslari kücük belki bir ihtimal dedim denesin..Seven ve hata yapan kisi denemeli diye düsünüyorum hatasini telafi edebilmeli..
                        bence sen düşüncelerini yansıt oda bu hatalarını anlayıp bir bayan gözünden nasıl tepki aldım karşılaştırma yapar diye söyledim şiirci

Yorum

yeni birini bul........

Yorum

Bence sen önce karakterini oturttur sonra aşk meşk durumlarını düşün. anladığım ayrılıp barışmayı ilişkiye renk katmak gibi görüyorsun. ama karşı tarafın duygularını önemsemeden bunu sırf kendi egonu tatmin etmek adına yapıyorsun. kızın aklı varsa bir daha senle muhattap olmaz.
                            Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Bu acının sebebi, ayrılığı sizin istemiş olmanız, karşı tarafın masum olması ve altı aydır sürekli iletişimde bulunduğunuz, sizi arayan soran, hayatınızı endekslediğiniz kişinin olmaması ve sudan çıkmış balık gibi yapayalnız kalmanız. Yalnızlık çözülür ama o insana yapılan haksızlık ve vicdan azabı geçmez. Herkesin alternatifi vardır. İnsanlar ikili ilişkilere inanılmaz derecede ihtiyaç duyuyor ve bence oldukça da gerekli. Yalnız biri ile, bir sevdiği olan birinin hayata bakışları bambaşka. İşin zor. Her ilişki bitme riski taşır.

Yorum

İşleniyor...
                              X