Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boşandık.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Boşandık.

Arkadaşlar beni hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama dün itibariyle boşandık.Şimdi beni affet diye ağlıyor,mesaj çekiyor.Ben de yine bu kıza acımaya başladım.Bana dünyayı zehir etmesine rağmen halen ona acıyorum.Niye bu kadar merhametliyim ben? Ben de de bir sorun mu var?Zaten panik atak ile baş etmeye çalışıyorum.Ona acımam beni iyice mahvediyor.Yolda yürürken gözüm kararıyor,düşmemek için gayret ediyorum.

Herkese acının onun bir özelliği yoksa senin için takmamalısın

KuzuZade
    Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
    BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
    Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Konu gereksiz gibi görünebilir ama bazı arkadaşlar durumdan bizi haberdar et demişti ondan bu konuyu açtım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cngzmls View Post
        Konu gereksiz gibi görünebilir ama bazı arkadaşlar durumdan bizi haberdar et demişti ondan bu konuyu açtım.
        abicim konu senin için önemliyse burada kimsenin gereksiz bulmaya hakkı yok!! Biz ne gereksiz fuzuli açılan konular gördük Senin konuya dönünce senin bileceğin iş ama kadın kısmı değişmez, bitmiş küllenmiş ilişkiyi yeniden körükleme ama çocuk varsa o başka
        ........

Yorum

Çocuk yok benim için geriye dönüş de yok artık.

Yorum

Arkadaşlar beni hatırlıyor musunuz bilmiyorum ama dün itibariyle boşandık.Şimdi beni affet diye ağlıyor,mesaj çekiyor.Ben de yine bu kıza acımaya başladım.Bana dünyayı zehir etmesine rağmen halen ona acıyorum.Niye bu kadar merhametliyim ben? Ben de de bir sorun mu var?Zaten panik atak ile baş etmeye çalışıyorum.Ona acımam beni iyice mahvediyor.Yolda yürürken gözüm kararıyor,düşmemek için gayret ediyorum.
            Olaylara duygusal bakman verdiğin kararların doğruluğunu düşündürür sana ... mutsuzdun ve yeni bir hayat var önünde artık yola devam ....
            GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

Boşanmadan önce yeterince şans verdin ve acıdın zaten dostum. Artık geçti. allah ikinizin yolunu da açık etsin. Geri dönüş olmaz artık.

Yorum

Boşanmış biri olarak söylüyorum hiiiiiç arkana sönüp bakma. Hayat güzel, başkaları için harcayacak kadar değersiz değil zaman...

Ben acıdım, insan gibi ayrıldım da ne oldu. Bi süre yakamdan düşmedi, sonra verdiğim kararı hazmedemdi, çirkefleşti. Bi süre sonra düştü.

Huzurn yerindeyse nefes almak bile güzel... Verdiğim en doğru karardı... Acıma, acınacak hale düşersin...

Yorum

aman arkana bakma. borderline duygu somurusu yaparak seni geri dondurur. sonra psikolojik ve fiziksel saldirinin allahini gorursun. yoluna devam et. tecrube ile sabittir bunlar

Yorum

öncelikle geçmiş olsun diyelim ...
                    valla usta forumda o kadar çok ayrılan evlenen barışan oldu ki sizi tanıyamadım ...
                    her neyse zaten genelde böyle olur birini kaybedince değeri anlaşılır..o yüzden fazla takmamaya gayret edin bu arada çoluk çocuk var mı ???

Yorum

..............................
                      Last edited by hale46; 04-07-2015, 12:37 AM.

Yorum

hayatın geri vitesi yoktur.

merhamet ve acıma elbet vardır. kendisini merhamet edilesi ve acındırıcak insanın da durumuna bakmak, değerlendirmek gerekir. sonucuna da herkes katlanmak durumundadır.

Yorum

ailesini size getiren kişi misin bilmiyorum ama o isen iyiki boşanmışsin diyorum çünkü artık son noktaya gelmişti. sen yeterince iyimser baktin. ama eğer biraz olsun eski eşinin değeri varsa ilettişimi kes numara değiştir kiraciysan evi değiştir. umut verme ki oda yeni bir hayata bakabilsin. hayırlısı diliyorum.
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

İşleniyor...
                          X