Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce boşanmak noktasında nasıl güçlü olunur

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: koldüğmeleri View Post
    arkadaşlar sizlere söyliyim eşimi detaylıca bi akıl verin bana ya ... ben nasıl davranmalıyım artık bilmiyorum

olumlu yönleri

bana ne yemek istesem yapar yemek konusunda ısrar etmez
    kıskanç değildir çok rahatımdır
    ne istesem alır gelir
    arkadaşlarımla falan çok iyidir misafirperverdir
    hastalık geçirdim çok yanımda oldu
    aile danışmanlıgı aldık geliyor zorlayınca ama bir an yarıda kaldı
    kavga edince hemen iyi olabiliyo kin tutmuyo

olumsuz yönleri

çok rahat dini konularda da her konuda çok rahat
    iletişim kuramıyoruz 10 dk benimle konussa sıkılıyor hemen sinirleniyor
    aşırı küfürlü Allahım dahil ( tövbe haşa ) herkese küfredebiliyo aslında inanıyorum diyor ama bazende küfredio sinirinden herşeye
    işi konusunda cok pasif başkasının yanına giripde calısamıo sorumululk duygusu çok az ben çalışayım ses cıkarmaz
    bebek işinide ben istedim ona kalsa hala bekliyordu
    çok asabi bir an çok ters tepki verebilir
    iddia vs gibi şeylere cok düşkün haftada 1-2 içki içiyo tepki göstermesem daha da fazla
    kavga edince hayatını mahfettigimi sölüo hemen ve sanki hic güzel anımız yokmuş gibi hepsini siliyo
    ve ben bu durumda önce inancından sonra bana olan sevgisinden şüphe ediyorum
    hayat amacımız cok baska o çok günlük bende ölümden ötesi için Allahımın huuzuruna nasıl dürüst cıkarım diye yasıyorum
    işleri kötü olmasına rağmen inatla hala dukkan kurmak istiyo halbuki faiz vs birsürü günah girdi o paralara o dukkana bereket gitti hala eleman olarak calısmaya ikna edemiyorum başkasının yanında çalışamazmış beyefendi
    tarifinden çıkan sonuç şuki sorunların çoğunun kaynağı ikiniz arasından değil. bu durumda boşanmayı aklından bile geçirme derim. diyelim boşandın yeniden evlendin bunların bir kısmını yine yaşıyacağın garanti gibi birşey. bu sefer işin içine başka şeyrinde girebileceğini düşün kavga şiddet yalan dolan vs vs. asıl ozaman ne yaparsın inan bana düşünmek bile acı. din senin için önemliyse duanında önemini bilirsin sanırım, eşinin yanında ol ve ona doğru yol için dua et. senin elinden bu gelir. din bile din için sana boşanma hakkı vereceğini sanmıyorum!? yeni evlenecek olsan başka tabi. elinden geldiğince huzur için mücadele ve dua et sonra çocuk veya çocuklarında bu sitede dolaşmasını istemessin heralde.

Yorum

eş seviliyormu ?

aşağı tükürsen sakal
      yukarı bıyık..

Yorum

arkadaşlar rivortil alsam ne kdrı bagımllılık yapar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: koldüğmeleri View Post
          arkadaşlar rivortil alsam ne kdrı bagımllılık yapar
          Bunu buraya degil de doktorunuza sormanız gerek.Doktorunuza danismadan antideprasana baslamayin.
          Iyi bir insan olduğunuza sizi kim inandırdı?

Yorum

kötüyüm arkadaşlar yaaa

Yorum

İşleniyor...
            X