Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,,

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • #31
  Eşin ayıp ediyor. Yarıdan fazlası aldatıyor erkeklerin ama bunu senin bildiğini bile bile devam ettirmesi eşeklik. Kocaman da çocukların var. bu saatten sonra yuva da yıkılmaz ki. Benim de eniştem halamı aldatıyordu. 25 yaşında da çocukları vardı iki tane. sonradan duruldu. Hacca gidip geldikten sonra biraz uçkuruna sahip olmaya başladı. Eniştemi hiç sevmem.
  Orjinal yazı sahibi: Bitiyorum View Post
  Merhaba arkadaşlar...daha önce de yazılarım olmuştu burada aldatıldımm..ama klasik çocuklar ne olacak mantığı varya affettim..lanet olsun onu tanıdığım gune ,onu affettiğim güne..insanlar bukadar mı yalancı bu kadar mı sahtekar ya..dunyada bu uçkur belasından başka dert yokmu..insanlar neler le uğraşıyor evladını sırtında hastanelere taşıyan anneler babalar,çocuğu birşey isteyip te maddi imkansızlıktan alamayıp kahrolan göz yaşı döken anneler babalar,hasta yatağında ağrıdan sancıdan kıvranıp ölmek için dua eden insanlar var...neyine bunalıyor bu erkek milleti aradığınız ne???karınızda ne bulamıyosunuzda bunu yapıyosunuz..bu aldatma mantığını çözemedim ben..ama çok acı ne bileyim anlatamıyorum ki ne yapmalı ne etmeli aklım beynim durdu sanki başesemiyorum olmuyor denemediğim şey kalmadı varmı bi ilaci bu illetin!!!!

  Yorum


  • #32
   ..........................
   Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:08 AM.

   Yorum


   • #33
    Gerçekten çok zor..bir kadın için bundan daha fazla onur kırıcı birşey varmıdır bilmiyorum..artık öyle bir duruma geldikki faceten yazdığım her sözü her cümleyi üstüne alınır oldu sen beni rezil etmek için yazıyosun bunları kime neyi anlatmaya çalışıyosun diyor.kendi yaptığı rezillik değil benim yazdıklarım rezillik oluyor.bazen o dereceki senin yazdığın sözden bu kadının sevgilisimi var diye düşünür millet diyor.yani arıyor sürekli beni susturabilmek için bişeyler arıyor.bende suçlu olayım istiyor.bulamazsın arama boşuna dedim ha bu seni düşündüğümden yada senden korktuğumdan değiş ben kendime yakıştıramam çocuklarıma senin gibi kıyamam dedim.yazık diyourum artık.gerçekten acınacak halde sen o kadınları yanına nasıl yakıştırıyosun bu kadarmı basit bu kadarmı acizsin diyorum ama bir kulağından girip öbüründen çıkıyor.yani bırak bırakmam yapma yaparım durumu.hasta sanırım ruh hastası bu adam

    Yorum


    • #34
     Orjinal yazı sahibi: kayıp 00 View Post
     herkesin günahı kendi boynuna lakin söylemlerinizle sadece kadınlara yüklenmiş olmanız bana çok yanlış geldi.. bu aldatma mevzu bahsinde geçen evli kişidir olayın asıl kahramanı.. öyle ki onun sorumluluğundadır bi başkasıyla ilişki kurup kurmamak.. kişi istese başka kadınla birlikte olmayadabilirdi, etrafında çok güzel kadınlar olmasına rağmen bu tür ilişki yaşamayanlar da var mesela.. ayrıca yakın çevremden biliyorum ki bahsettiğiniz gibi sadece "açık seçik" kadınlarla değil gayet kapalı kadınlarla ve hatta evli kadınlarla bile aldatma olayları zannettiğinizden de çok.. burada suçu başka kadınlara atmamak lazım.. herkes kendi ilişkisinden sorumlu.. bir erkek aldatma yoluna gidiyorsa suçu başka yere atmaya gerek yoktur, tüm sorumluluk onun üstündedir.. nitekim allah herkese bi miktar akıl ve vicdan dağıtmıştır, kullanabilene.. affetme mevzuna gelince kimseye kin gütmemek gerekir ama affetmek de allah'a mahsustur bana göre..
     Çok haklısıngerçekten.aldatma tek taraflı olmuyor.sokaklarda her zihniyette insan var kimi bu olayları çok bormal görüyor kimine göre edepsizlik.evlisin sonuçta aklın var iyiyi kötüyü ayırt edebiliyosun.ararsan herkes bulur bu bi gerçek..en güzeli en çirkini fakiri zengini herkes..çünki herese göre birileri biyerlerde var.ben bi çoğunu biliyorum kadınların yani kocamın beni aldattığı kadınların bir çoğunu.gitsem desemki sen napıyosun bırak benim kocamı.bana deseki sen kocana sahip çık kadın ben yalnızım yada bekarım yada benim hayatım bu sen karışamazsın ne diycem suçlu her zaman benim kocam olacak adamdır diğerleride suçlu tabiki ama bi yere kadar.akıllı olacak insan birini gözden çıkarmışsan tamam bu insan benim hayatımdan çıksada farketmez diyosan buyur yap amenna.ama hem yapıp hemde önünde ağla sızla bırakma beni bırakmam seni falan filan diyosan bu ancak seni küçük düşürür.şu an zerre kadar gözümde değeri olmayan bi insanla zoraki aynı evde ayrı ili insan gibi yaşıyoruz ben bedava hizmetçi çocuk bakıcısı oda bekar delikanlı nerde sabah orda akşam işte..

     Yorum


     • #35
      Hazır burayı boş bulmuşken birşeyler daha yazayım...erkeklere sesleniyorum lütfen ama lütfen eşinizi seviyorsanız kesinlikle aldatmayın..yok bişeyler bitti size eskisi gibi heyecen falan diyosunuzya vermiyorsa geçin karşısına:sen benim şu kadar yıllık karımsın ben seni aldatarak üzmek kırmak onurunu gurururnu zedelemek istemiyorum çocuğumda sende ölene kadar başımın tacısınız.imkanınız yoksa bu işte senin bi suçun yok size bakmak benim görevim ayrılalım diyin.emin olun o kadın daha az incinir ve ölene kadar size saygı duyar.kacam bana bu ahlaksızlığı yapmadı kıyamadı bana der bence.ama senis eviyorum falan diyipte beş para etmez kadınlarla düşüp kalkıp sonrada o pis ellerinizi eşlerinize çocuklarınızın annelerine değdirmeyin yazık..ben kocam her dokunduğunda irkiliyorum o ellerin kimlere nerelere dokunduğunu ister istemez düşünüyorum.iğrenç bi duygu emin olun..bi insandan tiksinmek ve onunla aynı evde yaşamak zorunda olmak..köşe kapmaca oynuyoruz..bi işler çıkarıyorum başka odalarda kendime aynı odada bile duramıyorum..odamın kapısını kilitliyorum alkollu falan geirde bana dokunmaya kalkar diye o derece..çocuğuma sarılıp gözlerimi kapatıp onun olmadığı bir yerde olduğumu düşünerek uyumak haytımdaki en huzur verici saatlerim oluyor ve sabah olunca yine aynı ızdırap aynı çile karşımda o.....

      Yorum


      • #36
       Üniversiteyi kazanan o kiza yazik gerçekten.. Ailesinde bu tarz sornlar yaşayan kizlar üniversitede birçok hata yapabiliyor, ailesinde ruhu duymuyor.. Bunun birçok örneğini gördüm, kendi kiz arkdsimdada yasadm, önce kiziniza sahip cikin bnnce...
       3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

       When you lose small mind, you free your life..

       Yorum


       • #37
        Bana kalsa aldatanı hadım etmeli.

        KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

        Yorum


        • #38
         Yine ben..yazdıklarımı başından beri okudum..neler yaşamışım..ve hala yaşıyorum..ama sadece bedenen yaşıyorum..ruhum neşem,ümidim,sevgim çoktannn öldü...yazık bana ...artık sonum Allah'a kaldı benim..

         Yorum


         • #39
          Sene 2012 de siteye üye olmuşum.şimdi ise 2016dayiz..neler mi oldu hayatımda.bittim tukendim...şu an beynimde bir tümörlerin yaşamaya çalışıyorum.yaşama sevincinden ettiği gibi sağlığından da etti beni..Kızım hala üniversitede.babasından nefret ediyor ve sürekli tartışıyorlar.oğlum bu sene girecek üniversite sınavına.küçük kizimsa birinci sınıfta.ben mi..hala aldatiliyorum..yanlis mi yaptım bilmiyorum ama kendimi feda ettim ben..artık düşüp kalktığı kadın musvettelerinden duyduğum hakaretler eskisi gibi koymuyo bana. Yada benim eski esyalarimla dayayıp döşediği garsoniyerini öğrenmek eskisi gibi yakmadi canımı..artık e ev geç geliyor bizimle ilgilenmiyor diye kendi kendimi yemiyorum..umurunda değil..Cunki sağlığım gitti..yarın ne olu cam bilmiyorum..ben olmazsam çocuklarım ne olacak düşüncesi yaşadıklarımdan ağır geldi..degmezmis..kimse için tek damla göz yaşı dökmeye degmezmis .

          Yorum

          İşleniyor...
          X