Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,,

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bitiyorum
    adlı üyemiz Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,, konusunu başlattı

Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,,

Merhaba arkadaşlar...daha önce de yazılarım olmuştu burada aldatıldımm..ama klasik çocuklar ne olacak mantığı varya affettim..lanet olsun onu tanıdığım gune ,onu affettiğim güne..insanlar bukadar mı yalancı bu kadar mı sahtekar ya..dunyada bu uçkur belasından başka dert yokmu..insanlar neler le uğraşıyor evladını sırtında hastanelere taşıyan anneler babalar,çocuğu birşey isteyip te maddi imkansızlıktan alamayıp kahrolan göz yaşı döken anneler babalar,hasta yatağında ağrıdan sancıdan kıvranıp ölmek için dua eden insanlar var...neyine bunalıyor bu erkek milleti aradığınız ne???karınızda ne bulamıyosunuzda bunu yapıyosunuz..bu aldatma mantığını çözemedim ben..ama çok acı ne bileyim anlatamıyorum ki ne yapmalı ne etmeli aklım beynim durdu sanki başesemiyorum olmuyor denemediğim şey kalmadı varmı bi ilaci bu illetin!!!!

• Bitiyorum
    replied
    Sene 2012 de siteye üye olmuşum.şimdi ise 2016dayiz..neler mi oldu hayatımda.bittim tukendim...şu an beynimde bir tümörlerin yaşamaya çalışıyorum.yaşama sevincinden ettiği gibi sağlığından da etti beni..Kızım hala üniversitede.babasından nefret ediyor ve sürekli tartışıyorlar.oğlum bu sene girecek üniversite sınavına.küçük kizimsa birinci sınıfta.ben mi..hala aldatiliyorum..yanlis mi yaptım bilmiyorum ama kendimi feda ettim ben..artık düşüp kalktığı kadın musvettelerinden duyduğum hakaretler eskisi gibi koymuyo bana. Yada benim eski esyalarimla dayayıp döşediği garsoniyerini öğrenmek eskisi gibi yakmadi canımı..artık e ev geç geliyor bizimle ilgilenmiyor diye kendi kendimi yemiyorum..umurunda değil..Cunki sağlığım gitti..yarın ne olu cam bilmiyorum..ben olmazsam çocuklarım ne olacak düşüncesi yaşadıklarımdan ağır geldi..degmezmis..kimse için tek damla göz yaşı dökmeye degmezmis .

Leave a comment:

• Bitiyorum
    replied
    Yine ben..yazdıklarımı başından beri okudum..neler yaşamışım..ve hala yaşıyorum..ama sadece bedenen yaşıyorum..ruhum neşem,ümidim,sevgim çoktannn öldü...yazık bana ...artık sonum Allah'a kaldı benim..

Leave a comment:

• BeyZade
    replied
    Bana kalsa aldatanı hadım etmeli.

Leave a comment:

• shondes
    replied
    Üniversiteyi kazanan o kiza yazik gerçekten.. Ailesinde bu tarz sornlar yaşayan kizlar üniversitede birçok hata yapabiliyor, ailesinde ruhu duymuyor.. Bunun birçok örneğini gördüm, kendi kiz arkdsimdada yasadm, önce kiziniza sahip cikin bnnce...

Leave a comment:

• Bitiyorum
    replied
    Hazır burayı boş bulmuşken birşeyler daha yazayım...erkeklere sesleniyorum lütfen ama lütfen eşinizi seviyorsanız kesinlikle aldatmayın..yok bişeyler bitti size eskisi gibi heyecen falan diyosunuzya vermiyorsa geçin karşısına:sen benim şu kadar yıllık karımsın ben seni aldatarak üzmek kırmak onurunu gurururnu zedelemek istemiyorum çocuğumda sende ölene kadar başımın tacısınız.imkanınız yoksa bu işte senin bi suçun yok size bakmak benim görevim ayrılalım diyin.emin olun o kadın daha az incinir ve ölene kadar size saygı duyar.kacam bana bu ahlaksızlığı yapmadı kıyamadı bana der bence.ama senis eviyorum falan diyipte beş para etmez kadınlarla düşüp kalkıp sonrada o pis ellerinizi eşlerinize çocuklarınızın annelerine değdirmeyin yazık..ben kocam her dokunduğunda irkiliyorum o ellerin kimlere nerelere dokunduğunu ister istemez düşünüyorum.iğrenç bi duygu emin olun..bi insandan tiksinmek ve onunla aynı evde yaşamak zorunda olmak..köşe kapmaca oynuyoruz..bi işler çıkarıyorum başka odalarda kendime aynı odada bile duramıyorum..odamın kapısını kilitliyorum alkollu falan geirde bana dokunmaya kalkar diye o derece..çocuğuma sarılıp gözlerimi kapatıp onun olmadığı bir yerde olduğumu düşünerek uyumak haytımdaki en huzur verici saatlerim oluyor ve sabah olunca yine aynı ızdırap aynı çile karşımda o.....

Leave a comment:

• Bitiyorum
    replied
    Orjinal yazı sahibi: kayıp 00 View Post
    herkesin günahı kendi boynuna lakin söylemlerinizle sadece kadınlara yüklenmiş olmanız bana çok yanlış geldi.. bu aldatma mevzu bahsinde geçen evli kişidir olayın asıl kahramanı.. öyle ki onun sorumluluğundadır bi başkasıyla ilişki kurup kurmamak.. kişi istese başka kadınla birlikte olmayadabilirdi, etrafında çok güzel kadınlar olmasına rağmen bu tür ilişki yaşamayanlar da var mesela.. ayrıca yakın çevremden biliyorum ki bahsettiğiniz gibi sadece "açık seçik" kadınlarla değil gayet kapalı kadınlarla ve hatta evli kadınlarla bile aldatma olayları zannettiğinizden de çok.. burada suçu başka kadınlara atmamak lazım.. herkes kendi ilişkisinden sorumlu.. bir erkek aldatma yoluna gidiyorsa suçu başka yere atmaya gerek yoktur, tüm sorumluluk onun üstündedir.. nitekim allah herkese bi miktar akıl ve vicdan dağıtmıştır, kullanabilene.. affetme mevzuna gelince kimseye kin gütmemek gerekir ama affetmek de allah'a mahsustur bana göre..
    Çok haklısıngerçekten.aldatma tek taraflı olmuyor.sokaklarda her zihniyette insan var kimi bu olayları çok bormal görüyor kimine göre edepsizlik.evlisin sonuçta aklın var iyiyi kötüyü ayırt edebiliyosun.ararsan herkes bulur bu bi gerçek..en güzeli en çirkini fakiri zengini herkes..çünki herese göre birileri biyerlerde var.ben bi çoğunu biliyorum kadınların yani kocamın beni aldattığı kadınların bir çoğunu.gitsem desemki sen napıyosun bırak benim kocamı.bana deseki sen kocana sahip çık kadın ben yalnızım yada bekarım yada benim hayatım bu sen karışamazsın ne diycem suçlu her zaman benim kocam olacak adamdır diğerleride suçlu tabiki ama bi yere kadar.akıllı olacak insan birini gözden çıkarmışsan tamam bu insan benim hayatımdan çıksada farketmez diyosan buyur yap amenna.ama hem yapıp hemde önünde ağla sızla bırakma beni bırakmam seni falan filan diyosan bu ancak seni küçük düşürür.şu an zerre kadar gözümde değeri olmayan bi insanla zoraki aynı evde ayrı ili insan gibi yaşıyoruz ben bedava hizmetçi çocuk bakıcısı oda bekar delikanlı nerde sabah orda akşam işte..

Leave a comment:

• Bitiyorum
    replied
    Gerçekten çok zor..bir kadın için bundan daha fazla onur kırıcı birşey varmıdır bilmiyorum..artık öyle bir duruma geldikki faceten yazdığım her sözü her cümleyi üstüne alınır oldu sen beni rezil etmek için yazıyosun bunları kime neyi anlatmaya çalışıyosun diyor.kendi yaptığı rezillik değil benim yazdıklarım rezillik oluyor.bazen o dereceki senin yazdığın sözden bu kadının sevgilisimi var diye düşünür millet diyor.yani arıyor sürekli beni susturabilmek için bişeyler arıyor.bende suçlu olayım istiyor.bulamazsın arama boşuna dedim ha bu seni düşündüğümden yada senden korktuğumdan değiş ben kendime yakıştıramam çocuklarıma senin gibi kıyamam dedim.yazık diyourum artık.gerçekten acınacak halde sen o kadınları yanına nasıl yakıştırıyosun bu kadarmı basit bu kadarmı acizsin diyorum ama bir kulağından girip öbüründen çıkıyor.yani bırak bırakmam yapma yaparım durumu.hasta sanırım ruh hastası bu adam

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ..........................
    Last edited by hale46; 04-07-2015, 01:08 AM.

Leave a comment:

• dreamer8
    replied
    Eşin ayıp ediyor. Yarıdan fazlası aldatıyor erkeklerin ama bunu senin bildiğini bile bile devam ettirmesi eşeklik. Kocaman da çocukların var. bu saatten sonra yuva da yıkılmaz ki. Benim de eniştem halamı aldatıyordu. 25 yaşında da çocukları vardı iki tane. sonradan duruldu. Hacca gidip geldikten sonra biraz uçkuruna sahip olmaya başladı. Eniştemi hiç sevmem.
    Orjinal yazı sahibi: Bitiyorum View Post
    Merhaba arkadaşlar...daha önce de yazılarım olmuştu burada aldatıldımm..ama klasik çocuklar ne olacak mantığı varya affettim..lanet olsun onu tanıdığım gune ,onu affettiğim güne..insanlar bukadar mı yalancı bu kadar mı sahtekar ya..dunyada bu uçkur belasından başka dert yokmu..insanlar neler le uğraşıyor evladını sırtında hastanelere taşıyan anneler babalar,çocuğu birşey isteyip te maddi imkansızlıktan alamayıp kahrolan göz yaşı döken anneler babalar,hasta yatağında ağrıdan sancıdan kıvranıp ölmek için dua eden insanlar var...neyine bunalıyor bu erkek milleti aradığınız ne???karınızda ne bulamıyosunuzda bunu yapıyosunuz..bu aldatma mantığını çözemedim ben..ama çok acı ne bileyim anlatamıyorum ki ne yapmalı ne etmeli aklım beynim durdu sanki başesemiyorum olmuyor denemediğim şey kalmadı varmı bi ilaci bu illetin!!!!

Leave a comment:

• Bitiyorum
    replied
    Doğru..çok aldatıldım ve çok affettim..her defasında ayrılalım bana bunu yapma bana söz verme ben buyum elimde değil de bende başımın çaresine bakayım dedim..hepsinde yemin etti söz verdi çocuklarımızı düşün dedi seni seviyorum dedi..inandım her defasında belki bu defa sondur diye.

Leave a comment:

• poyraz_
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Bitiyorum View Post
    Hiç bir önemi yok inan bana duygusal anlamda hiç önemi yok benim için..elim kolum bağlı çalışmıyorum hiç çalışmadım maddi gücüm yok üç çocuğum var biri yeni üniversiteye gitti biri ergenlik çağında diğeri 4yaşında herşeyden habersiz baba delisi çok seviyor..hangisine kıyabilirim ki..büyük başka şehirde ya dendesi bozulur baba otoritesi olmazsa yanlış bişeyler yaparsa ben nasıl ilgilenirim ne yaparım diyorum,diğeri baba yok ya kötü arkadaşlar edinir kötü alışkanlık sahibi olrsa diyorum,e küçük babam nerde diyip duruyo biraz görmezse ben onu nasıl avuturum ben yanlışmı düşünüyorum???
    Allah yardımcınız olsun çok zor durum nasıl zor bir durumda olduğunuzu az ok tahmin edebiliyorum .
    3 çocukla bu yaştan sonra ne yaparsınız ?bu zamada babsız çocuk büyütmek zor ..

Leave a comment:

• Persona Grata
    replied
    ahlak, utanmak, acımak gibi aileden dayatılan kodların bazılarının hatalı olmasından dolayı gelişen bir durum. geri vites yapan insanların sıklıkla karşılaştıkları bir hadise.

önünüze bakın! sırtınızdaki mesuliyetin bilincini daha iyi kavrayabilirsiniz inşallah.

ha bir de, kocanız tehdit ediyormuş. havlayan köpek ısırmaz!

Leave a comment:

• poyraz_
    replied
    valla çok zor durum ne diyim ? benim halamda aldatıldı bizim enişte saolsun biraz zengindir halama seni10 senedir aldatıyorum demiş peki bu kadın neyapsın ha siz söyleyin ?

Leave a comment:

• fincan
    replied
    ben aldatan insanları sırf buna göre yargılamam, çok iyi niyetli olan bir çok insanın da eşini aldatabileceğini biliyorum; fakat hem aldatmaya devam edip hem de ayrılmana izin vermemesi işte bu iğrenç bir şey. aldatılmak aşağılayıcı bir durum ve senin aşağılanmaya devam etmeyi kabul etmeni istiyor. bu nasıl bir yüzsüzlük anlamak mümkün değil diyeceğim ama toplumda o kadar yaygın ki bu da... tiksindim bu zihniyetten. mahkemeler boşanma durumunda maddi açıdan kadını mağdur etmiyorlar genelde duyduğum örnekler kadarıyla, ama sanırım senin eşin mal mülk ne varsa ailesinin üzerine yapmıştı boşanırsanız diye. çocukların için endişelenme, iki çocuğun zaten büyümüş kötü alışkanlık edinip edinmemeleri kendilerine kalmış bu saatten sonra ayrılmanız ya da evli kalmanız çok değiştirmez olacakları, küçük için daha zor ama annenin mutsuz olduğu evlilikler daha tehlikeli bence çocuklar için. maddi sorunu aşmanızın bir yolu varsa başka bir şey size engel olmasın.

Leave a comment:

İşleniyor...
X