Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,,

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aldatan birini affetmek hayatta yapılacak en YANLIŞ şeymiş,,,

Merhaba arkadaşlar...daha önce de yazılarım olmuştu burada aldatıldımm..ama klasik çocuklar ne olacak mantığı varya affettim..lanet olsun onu tanıdığım gune ,onu affettiğim güne..insanlar bukadar mı yalancı bu kadar mı sahtekar ya..dunyada bu uçkur belasından başka dert yokmu..insanlar neler le uğraşıyor evladını sırtında hastanelere taşıyan anneler babalar,çocuğu birşey isteyip te maddi imkansızlıktan alamayıp kahrolan göz yaşı döken anneler babalar,hasta yatağında ağrıdan sancıdan kıvranıp ölmek için dua eden insanlar var...neyine bunalıyor bu erkek milleti aradığınız ne???karınızda ne bulamıyosunuzda bunu yapıyosunuz..bu aldatma mantığını çözemedim ben..ama çok acı ne bileyim anlatamıyorum ki ne yapmalı ne etmeli aklım beynim durdu sanki başesemiyorum olmuyor denemediğim şey kalmadı varmı bi ilaci bu illetin!!!!

Nasıl o kadar sene aldatılmaya dayanabildin uzun süredir aldatılıyomuşsun çünkü.

Yorum

Bende bilmiyorum nasıl dayandım hala da nasıl dayanıyorum içimden sanki iki pençe kalbimi tırmalıyor şuan ağlıyorum o nerde mi sevgilisiyle muhtemelen.. Yarın kızımı okuluna göndericen üniversiteyi kazandı bu yıl..baba???yokk...ayrılamıyorum deliriyor tehdit ediyor ne bileyim ben uçurumun kenarında falan değil resmen dibindeyim ben bittim artık..

Yorum

Allahıma dua ediyorum ölsün artık.. kiminle nerede ne şekilde olursa da gebersin ne beni ne çocuklarımı haketmiyor

Yorum

Adam babalık görevlerini yerine getirmiyomuş zaten anlattığına göre. Evli kalmanızın ya da ayrılmanızın ne önemi var ki?

Yorum

Rahatla biraz.. Sakinleş.. Anlıyorum zor olduğunu biliyorum ama hayatını yoluna koyabilecek olan sensin. Onunla evli kalmak zorunda değilsin. Aldatıldığın için boşanmak zorundada değilsin. Ama mutlu olmak zorundasın. Bu senin hayatın. Önce ağla çok fazla ağla. Sonra sevdiğin bi içeceği al içiyorsan bi sigara yak ve biraz düşün.. Bu senin hayatın karar vermen gerek sorumluluğunu alarak..

Yorum

Hiç bir önemi yok inan bana duygusal anlamda hiç önemi yok benim için..elim kolum bağlı çalışmıyorum hiç çalışmadım maddi gücüm yok üç çocuğum var biri yeni üniversiteye gitti biri ergenlik çağında diğeri 4yaşında herşeyden habersiz baba delisi çok seviyor..hangisine kıyabilirim ki..büyük başka şehirde ya dendesi bozulur baba otoritesi olmazsa yanlış bişeyler yaparsa ben nasıl ilgilenirim ne yaparım diyorum,diğeri baba yok ya kötü arkadaşlar edinir kötü alışkanlık sahibi olrsa diyorum,e küçük babam nerde diyip duruyo biraz görmezse ben onu nasıl avuturum ben yanlışmı düşünüyorum???

Yorum

Bazen kızıyorum kendime aptal diyorum bu kadar mı acizsin sen neden yapamayasın ama çocukları şu anki yaşamlarından daha kötü bi hayata sürüklemek..ne bileyim bencillik gibi geliyor diyorum kendime öl sen herkes hepsi iyi olsun sen öl..gerçekten yaşamaktan sıkıldım artık hani herşeyi denersiniz ama olmuyodurya olmuyo işte olmuyo

Yorum

Valla açıkçası bi seçim yapmak zorundasın gururun ve kurulu düzen arasında. Sancı cekmeden karar vermek zor tabi.

Yorum

ne yapılır bu durumda bilmiyorum ama sende hayatını yaşa. alışverise çık, kendini geliştir. nerde eksiğin var onun üstünde dur. ağlamak zayıf olmak biraz daha fazla ezilmeye sadece zemin hazırlar. keşke kendi ayaklarınız üzerinde durabilseydiniz o zaman herşey başka olurdu.
                    "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

yanlış düşünüyorsun.. böyle bir ailede büyüdüm ve zamanında boşanmalarını dilerdim. Küçükken cehaletle hayır boşanmayın diye defalarca yalvardığımı hatırlıyorum. Her ayrıldıklarında tekrar barıştılar, şuanda ise ayrılar ama zaten artık ben evli olduğumdan umrumdada değil. Sağlıksız aile babasız yada annesiz bir aileden çok daha kötü etkiliyor. Sen çocukların senin bu halde olduğunu anlamasıklarını mı sanıyorsun? Çalışmamış olabilirsin sakin ol önce iş bul onunla evliyken bunu hallet. Sonra boşanmak istiyorsan bunu yap. Boşanmayacaksanda bu durumu normalleştirki harab olma.

Yorum

Haklısınız. Bunları bende düşündüm denedim de.. Ama bu içimdeki kin öfke ne olacak..ya bir uçkur davasına bu kadar insanı perişan eden zihniyeti inanın ortadan kaldırmak istiyorum bazen değermi hani bu bir bağımlılık değil kumar gibi alkol gibi ya başka kadın olmayacak sadece çok mu zor bizi bu kadar gözden çıkardıysa eğer neden bırakmıyorki defolup gideyim e çıkarmadıysa seviyorsa neden yapıyor anlamıyorum

Yorum

Git diyorum gitmiyor beni bırak ben gideyim diyorum göndermiyor yapma ozaman yaptırmam diyorum onuda yapmıyor hiç görmeyim onu konuşmayım diyorum bir ay görme iki ay duyma ama adam gözümün önunde elinde telefon mesaj çekerken görünce dayanamıyorum çıldırıyorum..bu dafa eve yatmadan yatmaya geiyor çünki telefeonu eline alamıyor evdeyken..ne bileyim ya

Yorum

Dışarıdan insanların akıl vermeleri çok kolay yani boşan ya da boşanma demeleri o kadar kolay ki... Ama bunu bir de o sorunları yaşayan insanın gözünden görmek lazım diye düşünüyorum. Her ne kadar burada sana fikirler versek de buradaki hiç kimse senin şu anda içinde bulunduğun ruh halini tam olarak anlayamaz tabi böyle bir olay yaşayan varsa o ayrı... Gerçekten çok zor bir durum bu, üzüntü verici bir durum, işte hayat böyle bir şey hak edersin ama hayat sana vermez, gider hak etmeyen birine verir. Çocuklar da varmış, işin en hassas konusu da bu zaten. Bilmiyorum ama vereceğin kararlarda hem hislerini hem de çocuklarını göz ardı etmemen sanırım senin için en iyisi olacaktır
                            Şeytanla dans edersen şeytan değişmez; seni değiştirir...

Yorum

canım inan bi kadın olarak (ki geçmişte yaşadım) anlıyorum.. ama sende anlamalısın ki bu senin hayatın. kontrolunu ele almalısın. Kadere devredip ölmesini yada ona devredip gitmesini bekleyemezsin. Sen karara varmalısın. Tek karar boşanmak değil. Boşanmamak ama bakış açını değiştirmekte bir karar. Çünki bellki o değişmek istemiyor isteyene dek acı çekmemelisin.

Yorum

İşleniyor...
                              X