Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yargılamadan okuyun lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Keşke birileri de amansızca bana tutulsa, aşık olsa, kurgulayarak yollarıma çıksa, arkamdan kulaklarımı çınlatsa, beni düşlese...Altın pul oldu artık. Kıymeti kalmadı insanın.

Yorum

başlığı açan arkadaşım,bir bayan olarak senı asla yargılamak için yazmıyorum önceliklebunu ifede ederek başlıyorum,bu gibi halleri içine düşmeyen asla anlayamaz zira...
      bak arkadaşım,bu adam yakışıklı,karizmatık,kadınlar atarfından ilgi gören vs bir adamsa şayet bu insan seni arada bir niye arıyor,2 şey için arar,
      1. si:ruhuna hitap ettiğin,onu aşkınla doyurduğun,sana aşık oldugu,ruhen boşluklarını doldurmak için,sohbetinden hoşlandıgı,aradıgı sevgiyi sende buldugu için arar,fakat sebep bu olsa emin ol ki öyle arada bir aramaz her dakika arar,seni çok sevdiği için arar,hatta karısını boşamaya çalışır senın için ama böyle bir sebepten dolayı aramıyor belli ki bu adam,
      peki 2. arama sebebi ne olabilir,bunun da yanıtı tabiki cinsel beraberlik için...
      sanırım ki bu adamın arada bir seni yoklamasının sebebi seninle kurdugu cinsel beraberlik,yoksa bu adamın sana ihtıyacı yok ki ciddi manada,zaten etrafında kadınlar da var,böyle bir erkek bir kadını niye arar ki arada bir söyler misin,seninle eee ne yapıyorsun diye başlayan liseli muabbeti için arayacak degıl zannımca,
      bu iş başına fazlasıyla bela acar arkadaşım,sonra boşanma sürecinde eşin hırsa kapılıp bu durumu deşifre edebılır sırf çocugunu senden sogutmak için,yani çok ciddi sorunlar yaşayabılırsın,
      bu adam tehlikeli bir adam,asla böyle birine prim verme,onun gözünde belli bir degerin yok ki gurur yap ve bu işin içinden sıyrılmaya bak.

Yorum

Günaydın arkadaşlar
        öncelikle yardımlarınız için hepinize teşekkür ederim neredeyse 1 ay olacak tel nu mu değiştirdim olursa ararsa bulamasın diye onunkini zaten sildim şimdi iyiyim gayet iyiyim eskisi kadar canım yanmıyor düşünmüyorum btüm ugrasım cocugum üstelik yaptıgım hatadan gecte olsa döndüm yanımda oldugunuz için tekrar teşekkürler
        mutlu hafta sonları

Yorum

İşleniyor...
        X