Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yargılamadan okuyun lütfen

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Yargılamadan okuyun lütfen

Merhaba nereden başlayacagımı bilmiyorum ama bu durumu birine anlatmam gerekiyor fikirlerinîze çok ihtiyacım var 28 yasnda evli bi bayanım ve bitane cocugum var herşey üç yıl önce bi şirkette çalısmamla basladı patronum çok genc ve evliydi bana asılınca işi bıraktım baska bi işe girdm ama bi sene sonra oda iflas edîncd benim çalıstıgım yere basladı sonra yine asıldı ve ben o nefret ettiğim adama asık oldum bi aradı bi aramadı bi bucuk sene böyle dengesiz bi birliktelik oldu şimdi yine mesaj attı bugün seviyorum diyor yarın bemi tanımıor bazem sevmesi bazen benim ondan soğumam için dualar ettim fakat beynimin her hücresinde o var düşünmeden tek sn geçmio bu yaptıgım çok kötü biliyorum onu hayatmdan tamamen cıkartmalıyım ama her sn onu düşünerek bu nasıl olacak lütfen yardım edin

Orjinal yazı sahibi: Cisemm View Post
    Merhaba nereden başlayacagımı bilmiyorum ama bu durumu birine anlatmam gerekiyor fikirlerinîze çok ihtiyacım var 28 yasnda evli bi bayanım ve bitane cocugum var herşey üç yıl önce bi şirkette çalısmamla basladı patronum çok genc ve evliydi bana asılınca işi bıraktım baska bi işe girdm ama bi sene sonra oda iflas edîncd benim çalıstıgım yere basladı sonra yine asıldı ve ben o nefret ettiğim adama asık oldum bi aradı bi aramadı bi bucuk sene böyle dengesiz bi birliktelik oldu şimdi yine mesaj attı bugün seviyorum diyor yarın bemi tanımıor bazem sevmesi bazen benim ondan soğumam için dualar ettim fakat beynimin her hücresinde o var düşünmeden tek sn geçmio bu yaptıgım çok kötü biliyorum onu hayatmdan tamamen cıkartmalıyım ama her sn onu düşünerek bu nasıl olacak lütfen yardım edin
    Asik olmani anlayabiliyorum ama esini aldatmani anlamak istemem.cunku insanin basina helmedigi zaman anlayamaz.sen de durumunun ahlaki tarafinin farkindasindir elbet.olmasan kurtulmak icin cabalamazdin.
    seni soyle anlíyorum.evlenmeden ónce evli bi erkeğe karsi cok yogun duygular hissetmistim.ama bi yandan insan mantígi,vicdani,degerleriyle karsí karsiya geliyor.bu dwgerlere sahip birinin sucluluk duymamasí múmkun degil.óbúr yandan da duygularín iradeni zorluyor.

Sadece sahip oldigum duygularla bu suclulugu yasadim.kisa sure sonra o bana duygularini anlatinca onun da benden pek farki olmadigini anladim.biz de ayni isyerinde calisiyorduk.ben de cevap olarak direk soylemedim ama halimden anladigini biliyorum.ne yaptimsa cekim alanindan siyrilamiyordum.en sonunda isi biraktim.

benim tavsiyem uzaklas.sana cok aci verecek ama simdi de aci cekiyorsun.bu hep boyle olacak.zaten evli olmasan da boyle dengesiz birinden ayril derdim..

Hayat kúcúk seylerden olusur.
    Sen seversen búyúk olurlar..

Yorum

ilgin için çok tşk bunu cok denedim ve bu yuzden işten ayrıldım sonra o aynı şirkete işe basladı hayatımda gördüğüm en çekici adam ondan nefret ede ede aşık oldum beynim patlıyor inan düşünmemek için ne yapıcam bilmiyorum ilişki denemez buna hep verilen sözler iki ayda belki bi kez bulusma hayatında bi sürü bayan var ve ben bu adama asık oldugum için ayrı evli oldugum içn ayrı utanıyorum fakat nezaman bi mesaj atsa geri dönüyorum engel olamadıgım bişi var beni ona ceken bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum

Yorum

Kocan yakaladığında görürsün nasıl atlatacağını

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

ben o adamın sizi sevdiğini sanmıyorum yakışıklı olabilir ama bana biraz hovarda her gördüğü kadınla gönül eğlendiren bir tip gibi geldi işte bu yüzden erkeklerin sık sık eşlerinin cep telefonu karıştırması lazım ....

Yorum

ilgin için çok tşk bunu cok denedim ve bu yuzden işten ayrıldım sonra o aynı şirkete işe basladı hayatımda gördüğüm en çekici adam ondan nefret ede ede aşık oldum beynim patlıyor inan düşünmemek için ne yapıcam bilmiyorum ilişki denemez buna hep verilen sözler iki ayda belki bi kez bulusma hayatında bi sürü bayan var ve ben bu adama asık oldugum için ayrı evli oldugum içn ayrı utanıyorum fakat nezaman bi mesaj atsa geri dönüyorum engel olamadıgım bişi var beni ona ceken bu durumu nasıl atlatıcam bilmiyorum
            simdi daha iyi anladim.zaten bu gitgeller seni ona baglamis.bi iliski bile var denemez.ózlem kucuk bi kívilcimi bile yangina cevirebilir.ve bunu sana her seferinde yapiyor ama em8n ol o adam "asik oldugun adam" olamaz.birbirinizi tanima sansiniz bile olmamis.sen hayallerindeki adami seviyorsun.belki dogru duzgun bi iliski olsaydi.oyle olmadini gorecektin.
            ayrica kocanla aran nasil?yani iletisiminiz vs.cocugunla nasilsin?

Seni buna iten yoksunluklarin da vardir bence

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gulensurat View Post
              Hep senin yetistirdiğin militanlarin işi bunlar...
              bi de konusuyor

Yorum

Ben yargılama olayını tamamen geçip durumu yorumluyacağım.. Olay sizin özeliniz etik değerler değil..!
                Gizli aşklar yasak ilişkiler bağımlılık gibidir. Siz sürekli ayrılmak istersiniz ama küçük bir umut ışığında adama dönersiniz..
                Adam ciddi olsaydı sizin eşinizden bir an önce ayrılmanızı bekler evliliğinizi kaldıramazdı.. Kıskanır, bu yasak ilişkiden utanırdı..!
                Ben sonlandırın derim. Kendinize saygınız için hatta evliliğinizi de gözden geçirin. Belli ki birşeyler çoktan bitmiş.
                ........

Yorum

sen bunlarí takma cisemm
                  bunlar órgútten
                  Abazalara kíz tavlayamadílar yaa..
                  moralleri bozuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
                    sen bunlarí takma cisemm
                    bunlar órgútten
                    Abazalara kíz tavlayamadílar yaa..
                    moralleri bozuk
                    Abaza ? Kelimelerine dikkat edersen sevinirim

Yorum

ahlaki etik bütün durumların farkındayım ve bundan pişman olmasam buraya yazmazdım kı böyle şeylere cok karsı cıkan biriydim büyük konustum demekkı sorun onun cekım alanından kurtulabilmek gördüğümde ki hergün görüyorum sıradanlastırmak ama ben deli gibi tutuklu kaldım sanki iki senede bigün unutamazmı insan aynen böyle ayrıca eşimle sorunlarımız olsada cok kötü değilz inanın sorun bu yanlıstan ona olan zaafımdan nasıl kurtulacağım bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var bugun yazdım cevap atmadı ama biliyorum ıkıgün yada bir ay sonra o yazacak ve ben yine cevap vereceğim ama hiçbişi söylemeden sessiz bi şekilde cıkmak istiyrm hayatından

Yorum

Hattini değiş numaranı verme, onun kötü yanlarını düşün. Çocuğunun sana olan bakışı düşün.ömür boyu bu duyguyla kalacaksin. Bunları hayal ederek. Bilinçaltını tekrar programla. Suan bir tür saplantı girdiğiniz. Çıkmak mümküw ama çıkacağına inancin tam olsun.
                        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Abaza ? Kelimelerine dikkat edersen sevinirim
                          Kíz tavlama? Kelimesine dikkat ettiginiz gibi mi?

Yorum

ahlaki etik bütün durumların farkındayım ve bundan pişman olmasam buraya yazmazdım kı böyle şeylere cok karsı cıkan biriydim büyük konustum demekkı sorun onun cekım alanından kurtulabilmek gördüğümde ki hergün görüyorum sıradanlastırmak ama ben deli gibi tutuklu kaldım sanki iki senede bigün unutamazmı insan aynen böyle ayrıca eşimle sorunlarımız olsada cok kötü değilz inanın sorun bu yanlıstan ona olan zaafımdan nasıl kurtulacağım bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var bugun yazdım cevap atmadı ama biliyorum ıkıgün yada bir ay sonra o yazacak ve ben yine cevap vereceğim ama hiçbişi söylemeden sessiz bi şekilde cıkmak istiyrm hayatından
                            Es esin terapistidir.ne kadar iyi desen de evliliginde catlaklar var.
                            senin ilacin ailen.kocana ve cocuguna saril.gercek mutluluk onlarda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YerGökHayat View Post
                              Kíz tavlama? Kelimesine dikkat ettiginiz gibi mi?
                              Bu senin bildiğin gibi gidip kıza yavşamakla alakalı birşey değil Amerikada ortaya çıkmış bi sanat. Konuyu yine oraya çekme. Her girdiğim başlıkta aynı muhabbet.Bunları gelip bana değilde 3 saat benimle konustuktan sonra yatmak isteyen hemcinslerine söyle. Boş yapmayın...

Yorum

İşleniyor...
                              X