Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kocamın ilgisi iyice azaldı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kocamın ilgisi iyice azaldı

8 yıllık evliyim, 2 kızım var eşim işnden dolayı eve geç geliyor evdeki vaktini de telefonla uğraşmakla geçiriyor. Eskiden ufak ta olsa bana yardım ederdi şimdi hiç etmiyor. Sohbetimiz yok denecek kadar az. Çalışan bir kadınım destek bekliyorum. Çocuklarla da ilgilenmiyor. Beni sevmediğini düşünüyorum konuşmaya çalıştım beni anlamıyor. ne yapmalıyım. Ben mi çok şey bekliyorum eşim evdeyken benimle ilgilensin konuşsun istiyorum. Beraber vakit geçirelim istiyorum. Tartışmalarımız da çoğaldı yoruldum artık, evden birkaçgün uzaklaşmasını söyledim oralı bile olmadı. Kafayı yemek üzereyim sizce ne yapmalıyım.

geçmiş olsun, bu sorunlarınızı eşinizle paylaştınız mı?

Yorum

belki aldatıyordur. bence hiç oralı olma spor yap, sosyal aktivitelere, gezilere filan katıl. kendine ait bir dünyan olsun. sen onu takmazsan o seninle konuşmak ister.

Yorum

Bunları onunla çok konuştum ama faydası olmadı beni HAKLI görmedi bile hep kendini HAKLI buluyor çok çalışıyormuş yoruluyormuş ben onu anlamıyormuşum Herşeyin dert ediyormuşum üstüne gitmeyecekmişim

Yorum

Eşini en iyi sen tanırsın. Bir psikologdan yardım almalısın. Ama şunu söyleyeyim, eğer seni sevmiyorsa, sen onun seveceği şeyleri yapsan da yine ilgi göstermez. seviyorsa duruşun, hatta susman bile etkiler onu. kendi başıma geldi ondan biliyorum. lakin genelleme yapmak doğru da olmayabilir. sen en iyisi bir psikologdan görüş al. onlar bu konularda daha bilgililer.

Yorum

İşleniyor...
          X