Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aldatıldım aldatıldım belki de hala ....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aldatıldım aldatıldım belki de hala ....

Eşim tarafından bir çok kez aldatıldım, en son artık herşeyin bittiğini, bi daha asla yapmayacağını, önceden yaptıkalrının hata olduğunu bu kez anladığını, daha önce beni affet diye özürlerinin anı kurtarmak için olduğunu ancak bir daha böyle bir durumla karşılaşmayacağımı söylüyor, benim onu mutlu eden tek kadın olduğumu söylüyor artık inanmak istemiyorum ona yine kandırılmak istemiyorumi, çok ağladım ben o da sarıldı bana herseferinde üzdüğüm için özür dilemişti, bu kez benimle o da ağladı nefret ediyorum kendimden dedi, bu kez ailesine falanda söyledim durumu, önceden söylememiştim. şimdi ise herşey normale dönmüş gibi görüyor ama benim içim bitmiş durumda, bazen baan dokunurken başkasını mı hayal ediyo diye düşünüyorum, içime bi ateş düşüveriyo eski günler aklıma gelince, öyle güzel bir aşk yaşarken o başkasıyla başkalarıyla birlikte oluyordu, ve ben ona herşeyin her zaman en farklısı sundum, şimdi o da bana bunu söylüyor sen o zamanlar yaptıklarınla beni kendine aşık ettin diyo belkide önceden sana olan duygularım bu kadar güçlü değildi diyo şimdi bu kabahatine özür mü oluyo, aldatmanın özrü olurmu arkadaşlar, bide aldata aldata bana aşık olduğunu anlıyor, bu da yeni bir kılıf mı acaba yaptıklarına, neden ben diyorum şimdi neden bu kadar çektirdi diyorum anlamak çok zor , aldatma süreçlerinde hep dedim ayrılalım diye öyle çirkeflik de yapmayacaktım bunu ona da söyledim güzel güzel bitirelim dedim. bi kızımız var 4 yaşında mutsuzluğumu görmesin dedim iyi anne baba olalım ona dedim evli iken bunu yapamayacağız ayrılıp yapalım dedim asla kabul etmedi ayrılığı, şimdi nası inanıcam güvenicem, inan diyo sadece sadece sarıl bana diyo, geçmişi unutalım diyo, ama nasıl olacağı konusunda bir şey demiyor, bekle ve gör diyo buna benzerini daha önce de söylemişti bekledim ve gördüm yine kandırılmışlık yine aldatılmışlık, benden neden vazgeçmiyo çocuğu için mi sadece benle mutlu değilse, neden bişeyler yaşarken hissettiriyo sıcaklığı kafam karman çorman bazen diyorum çeksin gitsin, bazen de o yalan diye yorumladığım şeyi yani sana asıl şimdi aşık olduğun yalanına inanasım geliyo, seviyomuyum sorusunu soruyorum kendime evet bazı yönlerini seviyorum çektirdiği acıları unutamıyorum hoş unutmaya çalıştıkta ben o devam etti aynı acıyı çektirmeye, unutmama bile fırsat vermedi şimdi nasıl oluyorda aşık oluyor bana.. ya hala devam ediyorsa bu şüphe geçer mi kii

Huylu huyundan vazgeçmez diye bir söz var. Bence her seferinde pişman oluyor ama yapmadan duramıyor, yine yapacak yine yine
    Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Erkeklerin çoğunluğu aldattıktan sonra devam ettiriyor.Çünkü her seferinde onu affeden bir eşi var.O ne yapsada onu terketmeyecek.Hal böyle oluncada yeni yeni heyecanlar yaşıyor.E nede olsa hayat kısa değilmi.Acı ama gerçek bu,ama siz böle affettikçe devam edecektir..
      Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

Çok beğendim bir söz vardır,<biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur.İkinci defa aldanırsanız,bilin ki suç sizindir>
        Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
        Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

Aldatılmak en kötü duygulardan biridir.. Daha sonra sevgi ve gurur olguları girer devreye, artık hangisi ağır basarsa ona göre hareket edersin.. Umarım herşey düzelir ozno
          This world eating me inside..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser View Post
            Huylu huyundan vazgeçmez diye bir söz var. Bence her seferinde pişman oluyor ama yapmadan duramıyor, yine yapacak yine yine
            Bunun huylu diye bir alışkanlık oldugunu zanetmiyorum bu erkeklerde bir evredir zamanla gecer her konuda bunu gündeme getirip başa kalkmasan iyiy olur
            BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozturan21 View Post
              Bunun huylu diye bir alışkanlık oldugunu zanetmiyorum bu erkeklerde bir evredir zamanla gecer her konuda bunu gündeme getirip başa kalkmasan iyiy olur
              Bunun huyla yani karakterle ilgisi var ozturan, bir kere para çalan hep çalmaya, bir kere yalan söyleyen hep söylemeye, bir kere aldatan hep aldatmaya devam eder ne yazık ki, şu yaşıma kadar gördüklerimden edindiğim tecrübe bu, yani insanın bu hatayı yapmaya meyli varsa bir fırsatını bulduğu an yine yapar. Çok az insan vardır karakteri sağlamdır bir hata yapar ve hatasından döner. oznonun eşi, anlatıkklarına göre bu kategoride değil gibi görünüyor, keşke doğruyu söylemiş olsa da hep beraber sevinsek.

Hem erkeklerde bu bir evredir de ne demek bunu asla kabul etmiyorum. Duymamış olayım.
              Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir (Mustafa Kemal Atatürk)

Yorum

Her erkekte olur be iyimser belli zamanda hoş bir şey degil bende tavsip etmiyorum ama bu bir gercek kendini kanıtlamamı desem arkadş cevresimi desem vallahi kesin bir şey diyemiyorum
                BİN KERE MAZLUM OLSANDA BİR KERE ZALİM OLMA

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozturan21 View Post
                  Her erkekte olur be iyimser belli zamanda hoş bir şey degil bende tavsip etmiyorum ama bu bir gercek kendini kanıtlamamı desem arkadş cevresimi desem vallahi kesin bir şey diyemiyorum
                  gerçekten böyle yorumlayabilirmiyiz bunu, erkekler daha iyi anlar beni, yani daha iyi cevap olur, ben alışkanlık olmak istemiyorum onun için, hani diğer kaçamaklarda heyecan işte neyse onun adı eşinde yakalayamz mı? gerçekten kocamı memnun etmek için bi çok şey yaptım , hatta bi çok kadının yapamayacağı şeyleri bile yaptım, eğer bu dediğin gibi belli bi dönmese ne ala; yani kötünün iyisi diyorum, alışkanlık olup olmadığını nasıl anlayacam, yani yeniden yapıp yapmayacağı, çok bunaldım çünkü inanılmaz bişekilde çöküntü yaşıyorum, korkuyorum psikolojimin iyice bozulmasında ve hasta olmaktan

Yorum

Ne yapmayı düşünüyorsun? senin için zor bir durum.Psikolojini az çok tahmin edebiliyorum.Ama bazı erkeklere evlilik onlara göre değil.Senin eşinde öyle olabilir.Benim ablamın eşide öle.Her defasında affetti ama halen devam ediyor.Bekar bir insan gibi yaşamayı seçiyor.

Yorum

Kızımın hatırı için bu senin son şansın de bence. Son şansı olduğuna gerçekten inandır, belki vazgeçer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sonbaharr View Post
                        Ne yapmayı düşünüyorsun? senin için zor bir durum.Psikolojini az çok tahmin edebiliyorum.Ama bazı erkeklere evlilik onlara göre değil.Senin eşinde öyle olabilir.Benim ablamın eşide öle.Her defasında affetti ama halen devam ediyor.Bekar bir insan gibi yaşamayı seçiyor.
                        aslına bakarsan eşimde çok da öle bekar gibi yaşamıyor yani bu haltları yerken bile, çevremdeki evlilklere göre çok sosyaliz aslında, gezmeyi severiz, eğlenmeye gideriz, evde film seyrederiz, birlikte yaptığımız bi çok spor var mesela, ve bunlarda benim hiç bir baskım yok yani ben illa şunu yapalım bunu yapalım diye ısrar etmiyorum hatta teklifte bile bulunmuyorum o çok istekli bir şekilde hadi şunu yapalım hadi bunu yapalım diyo. anlayamıyorum, iyi tarafı var mı ki diye düşünüyorum

Yorum

Görünüşte iyi anlaşıyorsunuz gibi.O zaman sorun ne aldatmanın gerekçesi olabilirmi? bilmiyorum..Ben bekar olduğum için fazla yorumda getiremiyorum.Nede olsa bana eş boşamak kolay olur Eşiniz tipik erkek rolünüde oynayabilir, iyi bir eş gibi gözüküp, sizi aldatan.Bilemiyorum açıkcası, zor işiniz.Ya geçmişe sünger çekip hiç bişiy olmamış gibi yaşayacaksınız, kuşku olmadan.Kuşku oldukça içinizi yer bitiir sizinle beraber.Yada onsuz bir hayatı seçeceksiniz.Çok iyi düşünüp bir seçim yapınız.Benim ablam eşinden boşandı 5 yıl sonra aynı eşiyle tekrar evlendi.Belki değişmiştir diye, ama şimdi dahada beter herşey.Huylu huyundan vazgeçermi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tthunderboltt View Post
                            Kızımın hatırı için bu senin son şansın de bence. Son şansı olduğuna gerçekten inandır, belki vazgeçer.
                            son şans olduğuna nası inanıcak nası inandırıcam
                            Last edited by ozno; 07-01-2010, 11:21 AM.

Yorum

gene yapacak tır inanma

alıştı bıkere yapmadan durmaz sevıyormu sevıyorudur dogru ama sen çantada keklıksın alışkanlıgısın öyle düşünecek senı kaybetmek ıstemeyecek ama ladatmaktamnda vazgeçmez

http://elifnazmmislina.blogcu.com/

Yorum

İşleniyor...
                              X