Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ALDATMAK

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ağır bir duygudur aldatılmak..

aldatmadım ama inanın çok ağır bir şekilde aldatıldım. bunu 6 sene önce yaşadım ancak hala üzerimden o anı o yaşadıklarımı atabilmiş değilim. tabii ki ilk günlerde ki gibi acı vermiyo. Ama aynı şeyleri yaşamaktan o kadar korkuyorum ki... Bu korku beni agrasif yapıyo. o yüzden inanın 14 Şubatlardan nefret ederim çünkü ben 14 Şubatta aldatıldım. neyse. Kısaca aldatmak deyince içim hep acır....
    Nukhet Pinar Acar

Yorum

SELAM

Bu zamana kadar bu konuda olması gerektiğini düşündüğüm şeyleri yazdım. Şimdi itiraf ediyorum, evet aldatılmaktan çok korkuyorum. Bu korkuyla yaşanmaması gerektiğini biliyorum ve ilişkiyi olumsuz etkileyeceğini de ama aldatılmanın beni olumsuz etkilediği, hala etkilediği de gerçek. Her ne kadar ilişkimde bu korkularımı gizlemeye çalışsam da ortaya çıkıyor. Evliliğimden sonraki ilişkimde aldatıldığımı hiç duymadım. Bitmesi bu yüzden değildi ama hala korkuyorum. Gerçekten korkunç bir duygu. Ama ilişkilerden kaçmak da bir çözüm değil gibi geliyor bana. Gerçekten ne istediğini bilen, güvenilir ve sabırlı biri olması lazım bizim gibiler için herhalde...Genelde başlarda güven problemini daha çok yaşıyorum. Tanıma süreci ve güven kazanma süreci herhalde. Ama eskisinden çok daha fazla korku taşıdığım da bir gerçek. Allah bana da karşımdaki insana da sabır versin...Umarım kimse aldatılmaz...

Yorum

selam

Bir tv programında izlemiştim. Aldatılan bir kadın telefonla yayına katılmıştı. Aldatıldığını öğrendikten sonra dışarı çıkamadığından bahsediyordu. Güzel bir fiziğe sahip olmasına rağmen bu olaydan sonra bir sürü estetik ameliyat olduğunu fakat buna rağmen hala dışarı çıkamadığını söylüyordu. Aldayılmak gerçekten insanların özgüvenlerini ciddi ölçüde yaralıyor. Bazı insanlar bunu daha zor atlatıyor ama ben de kolay atlatamadım. Alkole alıştım. Gecem gündüzüme karıştı. Sokakta yürüyemez olmuştum. Ayaklarım dolanıyordu, herkes bana bakıyor zannediyordum. Panik atağa benzer korkunç durumlar yaşadım. Gerçekten insanı hasta eden bir durum. Her ne kadar aldatan kendini aldatıyor desek de bize de gerçekten korkunç şeyler oluyor.

Yorum

benim hiç erkek arkadasım olmadı. ama eminim korkunc birşeydir aldatılmak.
          iyiki varım...

Yorum

İşleniyor...
          X