Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Annem aklıma aldatıyor diye soktu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Annem aklıma aldatıyor diye soktu

Merhaba Arkadaşlar,

Anlatmazsam çok yıpranıcam o yüzden yazmak istedim; 3 haftalık bir ilişkim var, haftada 1 defa görüşebiliyoruz, o da ben arayıp teklif ettiğim zaman oluyor. Erkek arkadaşım sıkça iddia ettiği bir erkek arkadaş grubuyla her hafta görüşüyor ve onlar için beni ekebiliyor. Bugün de onlar yüzünden görüşemedik ve anneme durumu anlattığımda "seni aldatıyor bu galiba" diye aklıma girdi. Ben öncesinde hiç bu şekilde bakmıyordum; "erkek arkadaş grubuna neden benden daha düşkün, neden onlara gösterdiği ilgi kadar bana ilgi göstermiyor" diye zihnime takılıyordu. İyice sinirime dokundu, erkek arkadaşıma güvenmek istiyorum, bu durumu ona sormalı mıyım yoksa olayları akışına mı bırakmalıyım bilemiyorum. Doğumgünü, yılbaşı gibi özel günlerde üzerime düşüyor, görüştüğümüz zamanlarda da içten davranıyor ama bir defa girdi annem aklıma. Bugün bütün gün ağladım, halen de ağlamaklıyım, çok sinir bir durum. Ne dersiniz açılıyım mı kendisine?" 3 haftalık kız gelmiş bana hesap soruyor" gibi düşünmesinden de çekiniyorum. Bu arada 27 yaşındayım ve bu ilişki ilk ciddi olarak baktığım ilişki. Nolur bana yardımcı olun. Teşekkür ederim.

sen bu ilişkiye ciddi bakıon ama oglan bakıyomu suan bile arkadaslarıyla senden fazla zaman ayıran haftada yani 7 günde 1 senle anca görüsen birinin seni düsündügü süphe konusu yani ben olsam bırakırdım onu ben bi erkegim ama kız olsam emin ol bırakırdım sormanda fayda var oglana diyebilirsin beni svmiyomusun hayatında baska birimi var gibi sorular sorabilirsin ama ne kadar dru söyler bilinmez sen ciddi düsünüon ama onu önc erkegin düsünmesi lazım ve sana zaman ayırmayan bi erkekle evlensen bile cok pisman olursun ki üzülme ama annenin dedigi gibi aldatıyor da olabilir her halukarda zarardasın yani sen bi kızsın gururlu ol ve bırak onu sepetle daha iyleri cıkcaktır karsına tabi amacım bişileri yıkmak diyil ama Anlattıllarında ortada seni sevmiyo seni kullanıyo bile olabilir böyle biri bulustunuz zamandaki kişili sahte olabilir güvenme adam sana sıradan bi arkadas muameleside yapıor olabilir cıkıcalacak deger verilmeye degmez biride olabilir iyi düsün kararını ver ama aptal olma
    Last edited by murat058; 08-01-2011, 08:17 PM.

Yorum

yargılama yapmadan önce neden böyle davrandığını sor, belki önemli bir olay vardır ne bileyim arkadaşlarından birisinin önemli sorunu vardır, ortada ciddi bir problem olabilir vs. vs.
      eğer ortada ciddi bir sorun yoksa yaptığının doğru olup olmadığını sor, senin yerine kendisini koyup düşünmesini söyle yani durumdan rahatsızlığını rahatsız etmeden söylemeni tavsiye ederim.

Yorum

Şuan bu tarz sorular için çok erken bence, ama eğer bu derece rahatsız ediyor ise seni, ona bazı sorular sor, verdiği cevaplar seni tatmin ediyormu, eğer ediyor ise, böyle sorular hiç sorma, boş yere yıpratma sevginizi, yok eğer tatmin etmiyorsa, yine sorma ayrıl sadece bitir bu ilişkiyi.
        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Cevaplar için teşekkür ediyorum. Ben de yoğun sorularla kendisini sıkmak istemiyorum, açıkçası böyle şeyleri takıntı yapmayı da sağlıklı görmüyorum ama girince bir kere zihnimi tırmalamaya ve beni yormaya başladı. Arkadaşları biz birlikteyken de arayıp "gelsene" diye çağırıyorlar- birkaç defa oldu- ve benimle geçireceği zamandan ekonomi yapıp onlara gitmesi ya da benim buluşmak istediğim zamanlarda onları bana tercih etmesi çok sinirime dokunuyor. Onun işi gereği-çok yoğun ve geç saatlere kadar çalışıyor- haftada sadece dediğim gibi 1 kez görüşebiliyoruz o da 1-2 saat kadar ve beni yeri geldiğinde ihmal etse de onların gönlünü bir şekilde mutlaka yapıyor. Özgürlüğüne düşkün olduğunu ifade etti birkaç defa, sanki ben onun özgürlüğünü elinden almaya çalışıyormuşum gibi- oysaki erkek grubunun bağlayıcılığı benimkinden çok daha yüksek. En temel yere dönersek; bunların hiçbirinin hiçbir önemi olmazdı eğer ben bu çocuğu gerçekten benimsemeye ve sevmeye başlamış olmasaydım:109:

Yorum

aldatılan kadınlar veya erkekler: tüm erkeklerin ve kadınların aldattığını sanır .bu bir paronoya................

Yorum

İşleniyor...
            X