Duyuru

Collapse
No announcement yet.

babama karşı sevgim mi bitti noluyo bana ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• babama karşı sevgim mi bitti noluyo bana ?

dertlerinizi paylaşın bölümünde bahsettiğim sorunumdan dolayı (aşk acısı ) aileme karşı çok değiştim özellikle de babama karşı ben hep babamla arkadaş gibiydim çok iyi anlaşırdık ve çok severdim seviyordum da
    ama son 4-5 aydır babamla olan ilişkilerim bozuldu ne yapsa gözüme batıyor sigara içiyor laf söylüorum bişeye karşıo kızıorum değişen babam değil ben
    babam hep sigara içiyordu oysaki kokuyosun diyorum kendimce sigarayı bırakması için oysa onu çok üzüyorum maddi sıkıntı yaşasak senin beceriksizliğin diyorum ve en son iki gün önce odamın kapısını kapatınca ne yapıorsun içerde kapıyı kitliosun sürekli dedi ben babama resmen iftira attım sapık mısın sen fln dedim bağırdım hiç bişi demedi bana ve şu an iki gündür konuşmuyoruz hep üzgün bi ifadesi var özür dilicek yüzüm bile yok zaten özür dilesem de sinirimeyine yenilceğimi oda bilio
    babam duygusaldır ve beni çok sever o çok hemde ama ben ewe gelmesini bile istemiorum akşam 10 gelio keşke gelmese diorum içimden sonra kendime şaşırıorum babam hatalı davranışları olsa da herşeyi beni çok sevdiği için yapar noluyo bana anlamıyorum...

kendi duygusal sorunlarını yansıtacak yeri bulmuşsun.baban.
    bu bir müddet devam edebilir sonra geçer ama
    bişeyler yap kendine bir an önce gelebilmek için.

Yorum

Nazımız hep en sevdiğimize geçer..birşey olunca ,gergin stresli dönemlerde öfkemizi en sevdiğimizden çıkarırız.sizinkide belki böyledir.

Yorum

ewet ne olursa olsun aile hep yanımızda olan ve insan en çok onları yıpratıo
        kendime öyle şaşırıorum ki bu bi değişim mi bi geçici bi süreç mi anlayamıorum ve çok üzgünüm

Yorum

hataların farkına varmak pişman olmak ama sinir anında dilinden çıkanı duymamak kötü
          beni çok seven ve çok sevdiğim babamdan soğudum ne kötü bişi ne kadar istem dışı

Yorum

İşleniyor...
          X