Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yasamak mı hemde onsuz imkansız..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• yasamak mı hemde onsuz imkansız..

Böyle olmayacaktı,bole bıtmemesı lazımdı..Bu kadar uzucu olamamlıdyı ben senı senlı gunlerı hayal ederken sensız kalmıcaktım oturup sımdı sensızlıgıme aglamıcaktım.. senın yanında senınle gulup senınle aglayacaktım.. hava buz gıbı ıcımdekı yangın sonmuor.. birseyle yap Allah askına gel de gıtme de yanıma ol de elımı tut de.. bnı kırdıgın ıcın ozur dıle.. gitme desen bır omur tutarım elını..
    Gel ne olursun gel.. benı sensızlıge hapsetme…
    YaŞaMaZSaM BuGuNu HaYaT BeNi BaGıŞLamAz!!!

Ayrılık acısı Ama bu kadar üzülme dostum,vardır bir hayır.Belki birbirinizden ayrı kalınca birlikteliginizin degerini anlarsınız.Bu olmayacaksa bile böylesi sizin icin daha iyidir belkide.Karamsar olmamaya calısın ...
    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Üzülmeye ne gerek var biri gider on tane gelir.

Yorum

Gidenlerin izleri keşke öyle hemen geçse.........bugün ne kadar duygusuz,umutsuz vede umursamaz isek, tek nedeni kaybettiğimiz hayatlar, bizi yok eden ve değiştiren..
        insan başın ne gelirse yaşamaya devam ediyor ama aynı kalamıyor....
        biliyorum artık çok zor çok
        kuracak yeni bir hikayem yok.
        yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
        cebinde bozuk paralarınla
        kendi mezarına selam durup
        boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: LICHKING View Post
          Gidenlerin izleri keşke öyle hemen geçse.........bugün ne kadar duygusuz,umutsuz vede umursamaz isek, tek nedeni kaybettiğimiz hayatlar, bizi yok eden ve değiştiren..
          insan başın ne gelirse yaşamaya devam ediyor ama aynı kalamıyor....
          bence de..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
            anlayamadığım şu biri gider biri gelir de ne demek aşk ve çorap değiştirmek nasıl olur da aynı mantığa getirilir..sevgi çok büyük bi duyggudur zamanla geçer derler bıraksınlar bu saçmalıkları hiç bişey eskisi gibi olmaz o yara hep ordadır ve asla kapanmıcaktır
            Bu yazını bir kenara not et ve beş yıl sonra tekrar oku...

Yorum

İnsanın, annesi, babası, tüm ailesi ölse bile ayakta kalmayı öğrenip yaşamanıma devam edebiliyorken, aşk acısına unutulmaz denmesi (?)...
              Geçiniz bunları.

Kesinlikle kolay değildir elbet ama "unutmayacağım falan fistan", yersiz...

Yorum

ilk gidince sızı kaplar içini gitmesin isteersin dönsün özür dilesin sonra anlarsın gelmeyecek o umut yerini boşluğa bırakır ama zamanla külleniyor allah başka acı yaşatmasın aşk acısını geride bırakacak.

Yorum

İşleniyor...
                X