Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşk acısı çekiyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşk acısı çekiyorum

Bundan seneler önce aşık oldum o zamandan beri beraberiz ilk gorudugum anda aşık olmuştum başka kımseye oyle hısler beslememedim. Beslıcemıde dusunmuyorum. Ama o aynı seylerı aynı derecede hıssetmıyo zaten ılıskılerde sorunun kaynağı bu.. o benı kaybetse de bısey deişmez ama ben onu kaybedersem hayatımın anlamı kalmıcak onsuz yapamıorm acı cekıyorum. cınselligi bile onunla yasadım. sımdı umrunda deilim hamıle kalıcam korkusuyla bıdaha yatmayalım dıyo. Yani beni kullandı... salaklık bende mi? engel olamadım kendıme... Onu kazanmaya mı calısmalıyım ki bu ımkansız gıbı gorunuyo hayatını benımle gecırmek ıstemıo... yoksa bırakalımıyım?
    Onu unutmak ıstıorum cunku bu ılıskı hıcbıyere gıtmez... sız cok aşık oldugunuz bırını unutabıldınız mı? bunu nası yaptınız? bu duygudan kurtulmak ıstıorum yardım edin lutfen...

Orjinal yazı sahibi: angelica View Post
    Onu unutmak ıstıorum cunku bu ılıskı hıcbıyere gıtmez... sız cok aşık oldugunuz bırını unutabıldınız mı? bunu nası yaptınız? bu duygudan kurtulmak ıstıorum yardım edin lutfen...
    İstedikten sonra herşey senin elinde. Bence tam anlamıyla unutman mümkün deil çünkü iyi kötü bir beraberlik yaşamışsın, ilerleyen zamanlarda hatırlayacaksın. Önemli olan hatırladıktan sonra gülüp geçmek, anılarla eski günlerle yaşamamak.
    Çok aşık olduğum birini tam anlamıyla unutabildim mi ?
    Hayır.Ama artık onunla bir geleceğimin olmadığını bildiğim için hatırlamamaya düşünmemeye çalışıyorum.
    Sana da verebileceğim tavsiye budur.İnş. yardımcı olabilmişimdir.

Yorum

Geçmiş olsun ,çektiginiz acı çok buyuk ama atlatılamıyacak gibi degil .Yeterki sabredin ve dayanın .

İnsan o yıkımı yaşayınca sanki dunyanın sonu gelmiş gibi hissediyor ,nefes alamıyacak hayatın tadı eskisi gibi olmıyacak diye duşunuyor .

Ama zamanla bunların hepsi bir anı olup gidiyor ,gitmek zorundada .Ne kadar buyuk bir acı yaşasanızda hayat devam ediyor bunu degiştiremezsiniz .

İlk yapacagınız şey kendinize bir ugraş edinin ,onu kafanızdan atmanızda ikide bir onu duşunmenize engel olmada çok faydası olur ,ayrıca onu hatırlatan yerlerden uzak durun ,onunla paylaştıgınız şeyleri yapmamaya çalışın ve en onemlisi bunu atlatacagınıza yine eski siz olacagınıza kendinizi mutlaka inandırın .

Zaman en iyi ilaçtır .
      ANCAK ANLATABİLDİGİNİZ KADAR , ANLAYABİLİRİM .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: angelica View Post
        Bundan seneler önce aşık oldum o zamandan beri beraberiz ilk gorudugum anda aşık olmuştum başka kımseye oyle hısler beslememedim. Beslıcemıde dusunmuyorum. Ama o aynı seylerı aynı derecede hıssetmıyo zaten ılıskılerde sorunun kaynağı bu.. o benı kaybetse de bısey deişmez ama ben onu kaybedersem hayatımın anlamı kalmıcak onsuz yapamıorm acı cekıyorum. cınselligi bile onunla yasadım. sımdı umrunda deilim hamıle kalıcam korkusuyla bıdaha yatmayalım dıyo. Yani beni kullandı... salaklık bende mi? engel olamadım kendıme... Onu kazanmaya mı calısmalıyım ki bu ımkansız gıbı gorunuyo hayatını benımle gecırmek ıstemıo... yoksa bırakalımıyım?
        Ben 7 ay önceki sevgilimi unutamıyorum o görücü usulu olmuştu ben kendim herhangi kıza onun için ölüyor olsam beli ona söyleyemediğim için ki o benim bu durumu bilmiyordu zaten o zorladı beni ve 3 hafta konuştuk zoraki oldu ben evlenmeyi düşünürken ailesi yaşı bahane etti o bana senle bir araya gelezsek bile kiminle evlenirsem ev leneyim ben yine sana geleceğim dedi bende hayır ben olmazsam artık çıkmazdaydık ki o esnada kimle evlenirsen onun eşi olacaksın benle işin olamaz dedim pişmanım şimdi hem özlüyorum hem hala seviyorum hemde kahroluyorum ağlıyorum aklıma gelince o beynimin bir köşesinde bu yüzden seni çok iyi anlıyorum o benim için çok değerli hem sevgili hem arkadaş hemde dosttu kahretsin aklıma geldi gene moralim yerlerde imkansız değil ama mumla ararsın

Yorum

aşk
          aşk acısı
          heyecan

geçiyor merak etmeyin
          2 sene derken 3. sene neydi ya filan
          sonraları hoş bir anı olarak kalıyor
          acıda geçiyor heyecanda..

yanlız sizin işiniz beni aşar cinsellik filanda girmiş işin içine..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ayseglk
            hamile kalmaya çalış , becerebilirsen şantaj yap , babalık davası açarım de..onu da beceremezsen seninle birlikte olmasını sağla ( kadın ol biraz ) sonra da mahkemeye ver bana tecavüz etti diye , hayatını söndür o aşşalık adamın..unutamazsın , unutmaycksın , unutmamalısın...
            Aysegul cidden bunları yapmalımıyım... 20 yasımda hamile mı kalıyım... dovdurıyım mı guzel olur aslında...

Yorum

hamile kalmaya çalış , becerebilirsen şantaj yap , babalık davası açarım de..onu da beceremezsen seninle birlikte olmasını sağla ( kadın ol biraz ) sonra da mahkemeye ver bana tecavüz etti diye , hayatını söndür o aşşalık adamın..unutamazsın , unutmaycksın , unutmamalısın...
              bence zorla güzellik olmaz..sakın bunları yapma
              haberleri okumuyomusun sen
              2 kadınımız daha gitti
              çok yazacak şey var ama uzun uzun sevmiyroum

Yorum

Angelica bizde de cinsellik olmuştu ama ben sık sık kontrol ediyordum ona zarar vermeyeyim diye o zorladı yani beni ben erkek olduğum halde cinsellik böyle bir konumda zarar veriyor işte insana düşün heyhat

Yorum

Bilmiyorum kendımı gerçekten kullanılmış hıssedıyorum... .S

Yorum

sakın hamile falan kalma çocuğa yazık ya.çocuklar kişiler için bir araç değil..senle olmak istemiyorsa kendi bilir.ayrıca korunma yöntemlerinden haberiniz yok mu?daha genceciksin canım ya seni istemeyeni bırak gitsin.aşk değin karşılıklı olur.

Yorum

durumuna çok üzüldüm angelica..çok geçmiş olsun..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kitap View Post
                        durumuna çok üzüldüm angelica..çok geçmiş olsun..
                        Teşekkur ederım kitap...

Yorum

ayşe sakin ol ateşe körükle gitme Allah aşkına angelica sende bunları arkadaşınla uzun uzun konuş

Yorum

Hayatta bazıları bazılarını kullanır.Kulanılan hepimiz olabilriz.Ama önemli olan bunun farkına varmaktır.Eğer sen herşeye ramen o herifi kazanmaya çalışırsan.Çok affedersin sen eşek olursan semer vuranda bol olur.O heriften ayrıl düzgün birisini bul.Bulmayacaksanda o seni cinsel olarak sömürmeye devam edecektir.
                            Mutluluklar ve zevkler değil
                            Acılar büyüdükçe
                            Gelecek ve ikbal arayarak değil
                            Geleceğini koyarak
                            Yalnızca dostluğu ve arkadaşlığı değil
                            İhaneti ve satılmışlığı da görerek
                            Yaşadıkça ve yaşlandıkça değil
                            Direndikçe
                            Direndikçe büyürsün dostum
                            Direndikçe...

Yorum

gençler siz çıldırmışsınız evlilik dışı cinsellik