Duyuru

Collapse
No announcement yet.

asla böyle düşünme demek...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• asla böyle düşünme demek...

asla böyle düşünme demek kanaatimce aslında kişinin o konu hakkında tamda öyle düşündüğünü göstermektedir..örneğin ayrılık kararı vermiş olan sevgilim bana gelip söylediğinde (ki buna bi sebep bulmak gibi bi zorunluluk hissediyorlar nedense istemiyorum kelimesi yerine) asla basit bi ilşki gözüyle baktığımı düşünme diorsa tamda meselenin özüne gelmiştir..yaşanılan şey onun gözünde basit bi ilişkidir bitmiştir.. kişiler asla böyle düşünme die başlayan her cümlede aslında var olan gerçeği kapatmaya çalışırlar nacizane fikrim budur yorumlarınızı bekliyorum...

Tam olarak öyle düşünmüyorum bu cevap aslında ayrılmayı isteyen kişinin kendi vicdanıyla olan hesaplaşması onu kırmadım incitmedim beni fırlatıp gitti gibi olmasın diyerek kendini kötü hissetmemesi için söylediği bir söz karşılıklı konuşarak ayrıldık birbirimizi üzmedik gibi..sizede iyilik yaptığını düşünüyor..o kadar takılması gereken bir söz değil bitmiş işte sonuca bakarım ben olsam gerisi boş ve hikaye....salla gitsin

Yorum

Olabilir ya da olmayabilir bunlar göreceli şeyler. Kişinin o an ne düşündüğü bilinmez ama eğer söz konusu bir ayrılıksa zaten ne söyleseniz farketmeyecektir. Öyle ya da böyle bitmiştir, bitmesi gereken.

Yorum

aslında kişisel değildi ama gelen cevaplar söz konusu ayrılığım adına oldu.. ayrılık henüz çok yeni olsada kullandığı bir kaç kelime ve zaten geleneksel yapıdan gelen bi aileden olduğu için görücü usulu sözlenmesi sebebiyle bitirmiş olması beni ona karşı nötrledi.. ama bu kişi aynı zamanda iş arkadaşım..bundan sonraki tavırlarım konusunda çelişki yaşıyorum..

Yorum

Hiç takmamış gibi yap, bir dönem kendini boşlukta ve arayış içinde olduğunu belirtecek bir anı yakalarsan bu lafı yerleştir. Hayatında yeni biri olduğunu falan duysun açıkçası önemli bir konu değil geldi gitti sen de kim oluyosun başkası mı yok perişan olacak halim yok gibilerinden bir hava estir. Önemli biri olmadığını hissettiğinde çatlayacaktır, gıcık olurum böyle tiplere...

Yorum

İşleniyor...
          X