Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bayanlar baksın erkeklerde baka bilir :D

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bayanlar baksın erkeklerde baka bilir :D

Arkadaşlar mesela bir kızın dikkatini ne daha çok çeker bunu kızlar daha iyi bilir

Kıza göre değişir. Ama genelde kaslı erkekler dikkat çeker.

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
    Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
    birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
    Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

1.Tip&karizma
      2.Eğitim
      3.Para

Bu 3ü kendi arasında seçiceğin kişiye göre yer değiştirebilir.
      3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

peki sadece kaslara mı dikkat ederler

Yorum

Sadece kas değil tabii. Kültür seviyen önemli. Tipin önemli. Popüleriten falan ...

Yorum

hmm sğl teşkkürler

Yorum

Bana göre kendine güvenen, bilgili, tecrübeli, eşine sadık ve sevgi dolu olandan hoşlanırlar. Tabi bu kişiden kişiye, hayata bakış açısına göre değişir.

Yorum

kendisinden büyükler ilgisini çeker

Yorum

Erkekler de yorum yapabiliyorsa eğer, ben de kendi görüşlerimi söyleyeyim.
                  Bana göre kadınların, erkek kriterleri, şudur diyecek kadar açıklık ifade etmez. "Birbirini tolere edecek özellikler" önemlidir onlar için. Yani, karşısındaki erkek çok zenginse, tip, karizma, yakışıklılık vs. geri plana düşebilir. Ya da karşısındaki erkek Kıvanç Tatlıtuğ gibi biriyse, parasız olmasını çok dert etmeyebilir. Sınav gibi düşün. Tip, para, karizma, eğitim durumu gibi pek çok faktör, bu "sınav"ın konularıdır ve onlardan birkaçı yeterli seviyedeyse, zayıf kalan özellik tolere ediliyor. Peki puanlama neye göre olur? O da kadından kadına değişir. öğretmenini düşün. Mesela üniversitedeyken, belli başlı hocalar için tüyo verilir. "O hoca Atatürkçü." "O hoca cemaatçi." gibi. Verilen tüyo da o hocanın zayıf yönüdür ve sınavlarda o yöne kayan cevaplar verildiğinde, geçer not alma ihtimali yükselir. bunu konuya uyarlarsak, x kadını için para çok önemlidir, diğeri için karizma, diğeri için kültürlü olması falan...

Bu arada dikkatimi çeken bir noktaya da parmak basmak istiyorum müsaadenizle. Kendisi bacak kadar olan, ama sorarsan 1.80 boyu olan bir sevgili isteyen kızları anlamıyorum. Her konuda uyum arayan kadınların, bu noktada yaşanan uyumsuzluğu bu kadar sevmelerinin nedeni ne olabilir acaba? (1.70 boyundayım, kanıma dokunuyor yahu )

Yorum

sadece bizde bulunmayan aptal sosyalite,diğer kriterler sosyalitenin yanında halt etmiş...yok temiz kalplilikmiş,paraymış,kariyermiş,bunlar geri planda kardeşim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: diyorlarkisenyoksun View Post
                      Erkekler de yorum yapabiliyorsa eğer, ben de kendi görüşlerimi söyleyeyim.
                      Bana göre kadınların, erkek kriterleri, şudur diyecek kadar açıklık ifade etmez. "Birbirini tolere edecek özellikler" önemlidir onlar için. Yani, karşısındaki erkek çok zenginse, tip, karizma, yakışıklılık vs. geri plana düşebilir. Ya da karşısındaki erkek Kıvanç Tatlıtuğ gibi biriyse, parasız olmasını çok dert etmeyebilir. Sınav gibi düşün. Tip, para, karizma, eğitim durumu gibi pek çok faktör, bu "sınav"ın konularıdır ve onlardan birkaçı yeterli seviyedeyse, zayıf kalan özellik tolere ediliyor. Peki puanlama neye göre olur? O da kadından kadına değişir. öğretmenini düşün. Mesela üniversitedeyken, belli başlı hocalar için tüyo verilir. "O hoca Atatürkçü." "O hoca cemaatçi." gibi. Verilen tüyo da o hocanın zayıf yönüdür ve sınavlarda o yöne kayan cevaplar verildiğinde, geçer not alma ihtimali yükselir. bunu konuya uyarlarsak, x kadını için para çok önemlidir, diğeri için karizma, diğeri için kültürlü olması falan...

Bu arada dikkatimi çeken bir noktaya da parmak basmak istiyorum müsaadenizle. Kendisi bacak kadar olan, ama sorarsan 1.80 boyu olan bir sevgili isteyen kızları anlamıyorum. Her konuda uyum arayan kadınların, bu noktada yaşanan uyumsuzluğu bu kadar sevmelerinin nedeni ne olabilir acaba? (1.70 boyundayım, kanıma dokunuyor yahu )
                      Kadınların genel tercihi kadının başı tam erkeğin omzunda ya da o civarda olacak Güzel bir kriterdir bu. Çokta kısa değilsin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                        sadece ustun mantık içeren cumlelerim sayesinde pek çok kadın bana aşık olmustur internette.

birçoğu göz tedavisine alınmalı o kadınların.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                          sadece ustun mantık içeren cumlelerim sayesinde pek çok kadın bana aşık olmustur internette.
                          farklı olmaya çalışıyorsun ama olmuyor, farklı yöntem denemelisin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
                            Kadınların genel tercihi kadının başı tam erkeğin omzunda ya da o civarda olacak Güzel bir kriterdir bu. Çokta kısa değilsin
                            Dediğin kadarıyla kalsa katılırım ama şöyle bir durum var. Kız 1.50, yanındaki oğlan 1.90 cm. Yuh ya, kırk santimlik bir fark var arada. Değil omzuna, beline bile zor geliyor yani. Ondan sonra da vay efendim sevgilim neden bana tepeden bakıyor. Son cümle espri amaçlıydı, yok sayabilirsiniz

Yorum

yüzlerce kız tipi var normal kızları sevgi çeker kötü kızları para ama her halukarda kızları yetenek zeka tip hakimiyet çeker

Var Tabi benimde yaslı sözlerim
                              Akar Kanı cennetin bekledikleri
                              Atar Gibi kalbime girmek İstedi
                              Kendimi Kabrime Gömmek İstedim...

Yorum

İşleniyor...
                              X