Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aşığım Aşık...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aşığım Aşık...

Yıllar sonra ilk defa birine aşık oldum diyebilirim...Hem de ilk görüşte.Resmen kendime inanamadım,hareketlerimi süzdüğümde her ne kadar kendimi üzmemek adına soğuk durmaya çalışsamda çok feci aşık olduğumun farkına vardım.Kız tam aradığım gibi diyebilirim şimdilik.Arkadaş ortamında tanıştık,ne mutlu bana ki erkek arkadaşı yok.Elimden geldiğince muhabbet etmeye çalıştım.Dikkatini çekmeye çalıştım,sanki o da meyilli gibi..Yıllardır sap dolaşıyorum,biraz da kendi isteğimle.Seçici olduğumdan.Tanışmamıza vesile olan bayan arkadaşa söyledim ağzını ara diye..Umarım sonuç olumlu çıkar,bu sefer gerçekten çok farklı hissediyorum.Geçmişteki aşklarım gibi değil.Sanki ilk defa aşık olmuş gibi.Sonuç olumlu çıkarsa,birde yılbaşında gelirse yüz yüze konuşacağım inşallah.Yılbaşını iple çekiyorum,iki hafta var ama sabredemiyorum.Ortada hiçbirşey yokken gece kendimi onunla ilgili hayal kurarken yakalıyorum.Hiç böyle olmamıştı.Gözleri beni bitiriyor...Masmavi,ben deniz hastasıyım-mavi en sevdiğim renk.Hem de öyle böyle değil,müthiş yaniDua ediyorum Allah'ım ne olursun bu iş olsun diye.Sanki yıllardır beklediğim kişi.Çok güzel...Foto çekinmiştik fotolara bakıyorum sürekli.İnşallah üzülmem:/

Umarım yanılmazsın kardeşim hayırlısı neyse o olsun fazlada kaptırma kendini yalan olursun
    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Selbst View Post
      Umarım yanılmazsın kardeşim hayırlısı neyse o olsun fazlada kaptırma kendini yalan olursun
      Ben de öyle diyorum,hayırlıysa olsun.Artık sıkıldım yalnızlıktan,birine ihtiyacım var.Kaptırmamaya çalışıyorum elimden geldiğince,olmazsa da ne diyelim sağlık olsun..

Yorum

Hayırlısı olsun dostum!

Yorum

Akıllı insanın düşeceği durum değil.
          Sosyalist ruhumu satışa çıkardım, kötülük için değil. Sadece mevcut market sirkülasyonu yüzünden yapmam gereken buydu.

Yorum

Kaptır kendini gitsin boşver. Şimdi yaşadığın duyguları tekrar yaşayamazsın. Gerekirse sonradan sonraya yansın canın. Ne önemi var?

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
            Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
            birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
            Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TheLoserOfOlds View Post
              Akıllı insanın düşeceği durum değil.
              Doğrusun dostum ama gönül ferman dinlemiyor.

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
              Kaptır kendini gitsin boşver. Şimdi yaşadığın duyguları tekrar yaşayamazsın. Gerekirse sonradan sonraya yansın canın. Ne önemi var?
              Evet biraz da bunun tadını çıkarıyorum...Uzun süredir yaşayamıyordum bu duyguyu..

Orjinal yazı sahibi: seksek View Post
              Hayırlısı olsun dostum!
              Sağol kardeşim umarım hayırlı olur.

Orjinal yazı sahibi: fakesoul
              sen aşıksın arkadaş
              Vallahi kafayı kırdık:9:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                ee soru ne? neyi cevaplıcaz
                Yukarıda konunun adının yazdığı yerin solundaki ''İlişkiler'' kısmına tıkla.Yeni Konu Aç butonunun altında aile ya da arkadaş ilişkileri yazıyor.Soru sormam gerektiği yazmıyor.Burası bir forum,forum ortamı her zaman soru sormayı gerektirmez.Ayrıca Her Telden adlı bölüme açacaktım konuyu fakat konu aç butonu yok neden bilmiyorum.Bu sebeple buraya yazdım ve mutluluğumu paylaşmak istedim.Daha önce açtığım konudan bana eğer bir kız arkadaşım olursa bilmek isterim diyenler olmuştu.Açma sebeplerim de bir diğeri de budur.İstersen usul usul bas git canımı sıkma gece gece.Her konumda muhakkak senin gibi tiplerle karşılaşıyorum,benim mutluluğum mu batıyor onu da bilmiyorum.Hoş bursaı psikoloji forumu,ne kullanıcılar gördüm burada...

Elbette bazı insanlar üzülürken benim mutluluğumu yazmam pek hoş olmasa da ben de çok sıkıntı çektiğimi,hatta senin tahmin bile edemeyeceğin şeyler yaşadığım hakkında emin olabilirsin.Burayı samimi buldum paylaşmak istedim.Ne olur bir daha konuya cevap falan yazma...Yazsan da umursanmayacağını bilerek yaz.
                Last edited by seriola; 14-12-2011, 11:44 PM.

Yorum

Keşke ben de birine aşık olsam o da benden hoşlansa.
                  Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                    Keşke ben de birine aşık olsam o da benden hoşlansa.
                    Olur kardeş olur,daha benim de olup olmayacağı kesin değil.Dayanamadım,herşey üst üste geldi yine,alkol açtım yoksa kaldıramayacağım.

Yorum

Olmadı,olmayacak...Zaten bende şans olsa...Sağlık olsun ne diyelim..

Allah'tan çabucak unutabilme gibi bir huyum var:RpS_lol:

Yorum

ya sen @ asal sayı' yı neden öle tersledin ki arkadaşım...bak burda jest mimikler tonlama olmadığından belki gardını alma gereği duydun ama inan ki bence sadece anlamaya çalışmış konuyu.. seni.. aşık olmak çok güzel ve kalbim bana da 7 aydır diyo ki:105: böyle çarpmak çok güzel böyle devam et diyor.. aşk hiç hesaba kitaba gelmiyor.. dünyanın en biricik mutluluğu... içinde acabalar yoksa o doğru insan inan... devam et ve aşkını inşaa et arkadaşım hoşçakal')

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ELizz View Post
                          ya sen @ asal sayı' yı neden öle tersledin ki arkadaşım...bak burda jest mimikler tonlama olmadığından belki gardını alma gereği duydun ama inan ki bence sadece anlamaya çalışmış konuyu.. seni.. aşık olmak çok güzel ve kalbim bana da 7 aydır diyo ki:105: böyle çarpmak çok güzel böyle devam et diyor.. aşk hiç hesaba kitaba gelmiyor.. dünyanın en biricik mutluluğu... içinde acabalar yoksa o doğru insan inan... devam et ve aşkını inşaa et arkadaşım hoşçakal')
                          Evet,hiçbir resimli ifade kullanmamış.Yanılmış olabilirim,ondan önce de yorum yazanlar ortada soru olmadığını anlamış;konuyu farklı amaçla açtığımı da...Ayrıca bana yardım edin,ne yapacağım gibisinden şeyler de yazmadığım için öyle bir ileti atması hoş gelmedi.

Aşkımı inşaa edemiyorum,senden bir önceki iletide okuyabileceğin gibi ne yazikki bu iş çok çetrefilli.Red gibi bir durum yok ortada ama gönüllü olmadığını anladım en azından,daha doğrusu durumu çok karışık olduğundan veya diğer bilimum sebepten dolayı iş yattı.Aracı olan arkadaşla da feci bir kavga ettim,herşey üst üste geldi.Hayatım resmen 180 derece yön değiştirdi tam mutluluğa ulaşmışken.Daha doğrusu rutinden kurtulmuşken diyeyim.Yoksa benim gibi deliye her gün bayram:19:Yapacak birşey yok,yalama olduk artık zevk alıyorum.Hayatı,saniyeleri içime sindire sindire her zerresini hissederek yaşıyorum.Biri gider biri gelir,Allah utandırmasın...
                          Last edited by seriola; 27-12-2011, 12:55 AM.

Yorum

gemi yanmış okyanusun ortasında ilerliyor ) inşallah o da seni sever ki çok mutlu olursunuz ama bence biraz mantıksal yaklaşman onu az bişey de olsa tanıman gerekiyor.eğer tanıdıktan sonra da duyguların değişmiyorsa koyver gitsin o zaman

Yorum

Orjinal yazı sahibi: achil3eus View Post
                              gemi yanmış okyanusun ortasında ilerliyor ) inşallah o da seni sever ki çok mutlu olursunuz ama bence biraz mantıksal yaklaşman onu az bişey de olsa tanıman gerekiyor.eğer tanıdıktan sonra da duyguların değişmiyorsa koyver gitsin o zaman

Dertleşmek isteyen olursa bana pm atsın,benim biraz dertleşmeye ihtiyacım var.Yardımcı olursanız sevinirim..

Yorum

İşleniyor...
                              X