Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aklıma takılan bir soru

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aklıma takılan bir soru

bi hatun beni faceden eklemişti ve biraz muhabbet ettikten sonra görüşelim takılalım falan dedi ilk başta tanımadığım bu kızla görüşmek istemedim ama birkaç gün geçtikten sonra olur dedim ve görüştük ilk gün buluştuktan sonra birkaç birşey içtikten sonra akşam ark.ın evine çağırdım biraz tereddüt etti ama sonra geldi akşam orda kaldık aramızda birşey geçmedi..sonra çıkmaya başladık 1hafta sonra ve eski sevgilisinden şiddet gördüğünü çok ağır şeyler yaşadığını anlattı..ilk çıktığımız zamanlarda hatun işte ben aşka inanmam zaman geçirelim eğlenelim gittiği yere kadar gitsin gibi şeyler söylüyodu bana bende tmm ozaman diyip ciddi almadım hatunu hatta eğlenelim derken sadece cinsel anlamda birşeyler yapmak istediğini sandım fakat o da değildi daha önce kimseyle yapmadığını söyledi ve gerçek anlamda birlikte olamıyacağımızı söyledi..1-2 ay falan geçti ben hatunu bizim yazlığa götürdüm annemlerde vardı onlarla tanıştırdım ve 1kaç gün bizde kaldı bir ayrıntı( kızın maddi durumu iyi değildi ve bizimde durumumuz gayet iyi yazlığımız çok güzel ve çok lüks ben de özel okulda okuyorum faln)neyse bizde kaldı 2-3 gün zaman geçirdik biraz yalnız kaldık sürekli tartışıyorduk tartışmalarımızı hallettik ama bir anda hatun etkilenmeye başladı ben aşık olmaya başladım sana bağlanmaya başladım gibi ilk başta söylediklerine tamamen zıt şeyler demeye başladı ilk başlarda sevindim ve bende ciddi birşeyler hissetmeye başladım neyse baya zamn geçti 7 ay falan kadar çıktık 1 ay önce falan ayrıldık bitti ama aklımı tırmalayan onca soru var ki ilk olarak bir kızın üstelik de eski sevgilisinden şiddet görüpte erkeklere güvenini kaybetmiş bir kızın birini ekleyip hemen buluşmak istemesi normalmidir ilk günden ark.ımın evine gelmesi normalmidir ve yazlığı gördükten sonra maddiyata vurup rol yapması mümkünmüdür hep ilk aşkımsın derdi bana sen inandırdın aşka derdi benden önce birşeyler yaşamış olması ve bana yalan söylemiş olması mümkünmüdür ?

kardeşim olay $$ bundan ibaret geçmiş bende yazının özeti ben bunu anladım kız ayıp etmiş cezasını kesip yollayacaksın böylelerini
    İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
    hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
    anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

Bu kız milleti böyle, ümit verir çekip gider temiz insanların duygularını oynamakta üzerlerine yok. :P
      Her şey güzel olacak...

Yorum

hep sorguladım hep şüphelendim ama bana aşık olduğuna inanmak istedim hep....

Yorum

senin yerinde olmak istemezdim ama gerçektende bu işler böyle dönüyor kardeşim sen delikanlılıgını yapmışssın adımlarını daha saglam atarsın bundan sonra olur biter sıkıntı yapma yani niceleri gelecek önüne

Yorum

aynen bende öyle düşünüyorum zaten ama çok iyi rol yapmış ya bu kadar muhteşem oynamayı nasıl başardı hala anlamıyorum gayet aşık gibi davranıyodu gayet içten ve samimi ama...

Yorum

cezayı kestinmi sen onun içinde kalırsa yara yapar benım manita böyle derdi

Yorum

yok ya cezayı kesemedik malesef...

Yorum

dünya bugunden ibaret değil illaki tekrar karşılacaksınız dostum sıkma canını zamanla unutcan ileriye bak niceleri gelecek daha cokta büyük konuşmada

Yorum

aynen öyle kardeşim ama normal davranışlar değil dimi bir kızın faceden eklemesi hemen görüşmek istemesi eve falan gelmesi bana biraz düşününce tuhaf geldi de senin bu konuda fikrin ne ?

Yorum

cezayı istemiş paranı istemiş zenginligini görmüş olabilir senın hakkında bilgisi var herhalde hatunun face mace olaylarına girersen yalan olursun hatun yaşı kac bilmiyorumda tehlikeli bi hatun

Yorum

hemen eve gelmesi zaten çok saçma cezayı istemiş bidahakine affetmezsin dostum olur biter amaçı ne acaba onu sen bulacan ?

Yorum

yaşı 21di dostum ya cezayı istiyordu da yapmamış hiç işte öyle dedi yani bende zorlamadım cezayı kesemedim valla bir dahakine olurmu bilmem ama bitti herşey zaten ...

Yorum

aynen senın gibi delikanlıya gelmiş dua etsin vallahi yalan olurdu yalan amacı neydi acaba ilginç

Yorum

İşleniyor...
                            X