Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sevgilim sana karşı birsey hissetmiyorum dedi ve ayrıldı ne yapmalıyım?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sevgilim sana karşı birsey hissetmiyorum dedi ve ayrıldı ne yapmalıyım?

Sevgilimle yaklaşık olarak 5-6ay cıktık hersey cok güzeldi etrafdaki insanlar bize imreniyordu. Bir gün geldi benden ayrıldı ayrılırken acı çekmek istediğini yalnız kalmak istediğini ve hayatında kimseyi istemediğini ve hayatında hiç bir heyecan kalmadıgını söyledi ayrıldı bi kaç hafta bekledim ara sıra mesaj attım konustummm yok olmuyor. En son konustuğumuzda bana sana karsı hiç birsey hissetmiyorum artık dedi seni kandırmak istemiyorum dedi. Gerçekten tam bir akrep kadını. çocukkende annesi yokdu baba dayagı sürekli baba baskısı evde dedesine bakıyor ve zihinsel engelliler öğretmeni hep olacak işin en kötüsünü düsüşünüyor ve ya ayrılırsak diye diye ayrıldı ne yapmalıyım yardım edinn. yaşlarımız ikimizinde 23

Bu durumda birşey yapamazsın Kız senden hoşlanmadığını belirtmiş Bir bardak soğuk su gider

Yorum

kendini suçlamamanı öneririm şu aşamada sana karşı birşey hissetmiyorsa nedenini çok fazla sorgulayıp ona baskı yapma daha çok senden uzaklaşır bundan sonrası nasıl olacak dersen o sadece arkadaşın olacaktır. buna göre davran ona ajitasyon yapmanda hiç bir fayda getirmez illaki yeniden beraber olmak istiyorsan bu uzun zamanını alabilir ki sana ilgi duymasını sağlaman lazım "gözden ırak olan gönüdende ırak olur " sözünüde unutma bu uzun zaman içinde ona kendini hissettir ama sevgili olarak değil normal birisi olarak yoksa kendinden uzaklaştırırsın arada çaktırmadan mutlu zamanlarınızı hatırlatacak atraksiyonlar yapabilirsin bu onun hoşuna gidecektir böyle böyle sana ilgi duyabilir yeniden tabii başkasına ilgi duymaya başlamamışsa ama çok zorlamamanı öneririm ... kolay gelsin

KuzuZade
      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

yapacak bişeyin yok, sen kendine yeni bir yol çiz, senin istemeyen birini zorla hayatında tutamazsın, hayatta bizim için kısa olduğundan senden kısa ömürnün bir gününü bile boşuna harçama zaman kaybetme, yaşamaya eğlenmeye deavm et. çünkü seni üzen çekip giden birisi emin ol bunları yapıyordur.
        Sen şimdi yoksun ya. Bende yokum aslında bu dünyada. Yaşamıyorum, sadece zaman dolduruyorum, o büyük gün gelene kadar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
          kendini suçlamamanı öneririm şu aşamada sana karşı birşey hissetmiyorsa nedenini çok fazla sorgulayıp ona baskı yapma daha çok senden uzaklaşır bundan sonrası nasıl olacak dersen o sadece arkadaşın olacaktır. buna göre davran ona ajitasyon yapmanda hiç bir fayda getirmez illaki yeniden beraber olmak istiyorsan bu uzun zamanını alabilir ki sana ilgi duymasını sağlaman lazım "gözden ırak olan gönüdende ırak olur " sözünüde unutma bu uzun zaman içinde ona kendini hissettir ama sevgili olarak değil normal birisi olarak yoksa kendinden uzaklaştırırsın arada çaktırmadan mutlu zamanlarınızı hatırlatacak atraksiyonlar yapabilirsin bu onun hoşuna gidecektir böyle böyle sana ilgi duyabilir yeniden tabii başkasına ilgi duymaya başlamamışsa ama çok zorlamamanı öneririm ... kolay gelsin
          evet sanırım üstünede cok gittim ben ama bundan sonrası için aramak sormak yok zor olsada gerci bu pazar buluscaz kahve falına bakcaz cok zor bi insan kendisi ne yapmaya nasıl yasamaya calsıtıgını bilmiyor bugüne kadar hiç bir erkekle bu kadar yakınlasmadı hiç kimseye içini bu kadar acmadı hiç kimse onu bu kadar özel hissettirmemiş ben mutlulugu beceremiyorum diyor sesi cok kötü geliyor bazen cok iyi üstüne gitmicem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Adorabella
            Belli ki bazı sorunları var yalnız kalmak istiyor..anladığım kadarıyla öyle basit şeyler de değil sorunları.. o yüzden bi süre kabuğuna çekilmesi normal.. biraz bencilce ama bazen herkes yapabiliyor bunu..bi süre yalnız bırak aramada.. yalnız kalsın böyle durumlarda üstelemek daha da uzaklaştırır ondan seni.. kendini iyi hissettiğinde seni arayacağını düşünüyorum ben sıkma canını zamana bırak..
            gerçektende öyle sorunları var yalnız kamak istiyorum hayatımda kimseyi istemiorum diorr evet cok bencilce geliyor bana ama zaman gectikce yalnız kalmak onunda hakkı evli deiliz sonucda evet üsteledim cok üzerine gittim ve bekleyemedim onu bundan sonrası için bekleyeceğim bu pazar görüscez ondan sonra beklemekden baska bişeye gerek yok umarım arayacaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bekore1988 View Post
              evet sanırım üstünede cok gittim ben ama bundan sonrası için aramak sormak yok zor olsada gerci bu pazar buluscaz kahve falına bakcaz cok zor bi insan kendisi ne yapmaya nasıl yasamaya calsıtıgını bilmiyor bugüne kadar hiç bir erkekle bu kadar yakınlasmadı hiç kimseye içini bu kadar acmadı hiç kimse onu bu kadar özel hissettirmemiş ben mutlulugu beceremiyorum diyor sesi cok kötü geliyor bazen cok iyi üstüne gitmicem
              güzel bişey hala seninle görüşmeye devam ediyorsa açık kapı var ama onu zorlama yinede birde yanlış anlamazsan anladığım kadarıyla sen sevgilinin ilkleri yaşadığı kişisin o karşı cinsle olan her türlü münasebeti seninle yaşamış büyük ihtimal sana aşık olduğu için değil senin karşı cins olman ve ona çok yakın olman onun yüzeysel olarak duygularını tatmin etmiştir insanın ruh hali her zaman değişir yaşadığı olaylar çevresel faktörler vs. böyle bir durum yaşadıktan sonra ondada değişiklikler olmuştur büyük ihtimal seninle yüzeysel bir ilişki yaşadığı içinde sana ilgi duymamaya başlamış olabilir yani bundan sonrasında kendini toparlarsa kendine göre kriterleri olacaktır sen bu kriterlere uyuyorsan sana aşık olabilir bir başkasınada olabilir çünkü bir ilişki tecrübesi var artık... şansın % kaç onu bilemem bol şans sana ama hep derim dünyanın yarısı kadın yarısı erkek seni istemeyenin peşinden koşmaya değmez...

KuzuZade
              Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

Sevdiğini söylediğinde beni neden seviyor diye sordunmu yada birlikteyken neden birlikteyiz diye sorguladınmı, Yani, yapacak bişey yok sevgi nasıl insanın icinden geliyorsa sevmemekte öyle, neden sevmiyor diye sorgulayamazsın. Ondan önceki hayatını hatırlamaya calış iyi bak kendine.
                Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                  güzel bişey hala seninle görüşmeye devam ediyorsa açık kapı var ama onu zorlama yinede birde yanlış anlamazsan anladığım kadarıyla sen sevgilinin ilkleri yaşadığı kişisin o karşı cinsle olan her türlü münasebeti seninle yaşamış büyük ihtimal sana aşık olduğu için değil senin karşı cins olman ve ona çok yakın olman onun yüzeysel olarak duygularını tatmin etmiştir insanın ruh hali her zaman değişir yaşadığı olaylar çevresel faktörler vs. böyle bir durum yaşadıktan sonra ondada değişiklikler olmuştur büyük ihtimal seninle yüzeysel bir ilişki yaşadığı içinde sana ilgi duymamaya başlamış olabilir yani bundan sonrasında kendini toparlarsa kendine göre kriterleri olacaktır sen bu kriterlere uyuyorsan sana aşık olabilir bir başkasınada olabilir çünkü bir ilişki tecrübesi var artık... şansın % kaç onu bilemem bol şans sana ama hep derim dünyanın yarısı kadın yarısı erkek seni istemeyenin peşinden koşmaya değmez...
                  yok daha önce cok ilişkisi olmus ama benimle yasadıkları ilk o acık kapı için kendimi tutcam bekleyeceğim sanırım birtaz uzun sürsede tabi bi şekilde devam etmek gerekir ama ondan sonra bi taraım eksik olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
                    Sevdiğini söylediğinde beni neden seviyor diye sordunmu yada birlikteyken neden birlikteyiz diye sorguladınmı, Yani, yapacak bişey yok sevgi nasıl insanın icinden geliyorsa sevmemekte öyle, neden sevmiyor diye sorgulayamazsın. Ondan önceki hayatını hatırlamaya calış iyi bak kendine.
                    peki bu sevme duygusu tekrardan gelemezmi hersey içten geldiğine göre

Yorum

takma kafana o gider başkası gelir kafanı yaşa ama hatuna çok katamamışssın sende biraz sogukluk olmuş gibi
                      İşin en kötü yanıdaaa bıraktığınn yerdeyim...
                      hayat bana boş olmayan birşeyler söyleeee
                      anlamaz kii hiçbiriii hiç bişeyyy....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojik deli
                        sanırım sevgilinde depresyon belirtileri var.herşeye karşı bir bıkkınlık,isteksizlik ve yalnız kalma gibi belirtiler gösteriyor.onun bu halini sanırım sende,artık benden hoşlanmıyor veya benden soğudu gibi kendinle alakalı olarak yorumlamışsın.
                        inanırmısın aynen öyle herseyi kendi üstüme alıyorum onunla ilgili düzelirmi ne kadar sürer bilmiyırum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: "ahenk"
                          kahve falından biraz olsun fikir alabilirsin.
                          biz bilemeyiz

şakası bir yana; mantığıyla hareket eden biri gibi görünüyor.
                          belki başlarken de, o günkü şartlara göre mantığıyla hareket ederek seni seçmişti.
                          şartlar değişmiş olabilir
                          kahve falı çin falı normal burc hepsine baktırdım kahve falında hersey yoluna girecek diyor hem zaten bu hafta pazar günü onunda falına bktırcaz kararı belki değişmez kendi bildiğini yapcak kendi falıma baktırdığımda hani ben pek inanmazdım ama ailemle ilgili seyleri falan bildi kızın uzaklsaıp yakınlastıgını falan söyledi ama kızınnn cok büyük birseyle mücadele ettiğini ve sorunları var oldugunu bunun zaman alacagını söyledi bakalım nolcak umut dünyası bekliyorum artık

Yorum

Orjinal yazı sahibi: psikolojik deli
                            sevgilinle bu konuyu bir konuş istersen,ama direk sen rahatsız mısın ? hasta mısın ? gibi falan değil,anlamaya çalış.eğer herşeyden bıktım artık,kendimi sürekli mutsuz hissediyorum,canım hiç bir şey yapmak istemiyor,içimden bir şey yapasım gelmiyor,gücümün tükendiğini hissediyorum vb. gibi şikayetleri varsa,bir uzmanla görüşmesini tavsiye edebilirsin.
                            meyve suyu ısmarla çaktırmadan içine iki tane prozac at akşama turp gibi olur

KuzuZade

Yorum

Hissetmiyormuş bir şey. Bırakın gitsin...

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
                              Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
                              birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
                              Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

İşleniyor...
                              X