Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beklemek çok zor ne yapmalıyımm??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Beklemek çok zor ne yapmalıyımm??

Sevgilim benden ayrılalı 4ncü haftaya girdi nasıl olsa barısırız dedim sevgililer günü için bi hediye düşünmüştüm ayrıldıkdan sonra yaptırmıstım gectiğimiz pazar günü umudumu kestim ve hediye özel bir kitap oldugu için internette görmüşünüzdür. verdim kitabı tesekkür etti ve yanagımdan öptü gözlerinin içi parladı. 14 subat için düşünmüştüm ama bi anlamı kalmadı o günün nasıl olsa yoksun dedim. bilmiyorum falan dedi... sonra aradı beni 2 saat sonra tesekkür etti çok özel bi hediye oldugunu cok mutlu oldugunu çöpe atmayıp saklayacagını söyledi. nasıl yaptırdın düşündün falan dedi. ve yine bilmiyorum hoscakal kendine iyi bak dedi kapattı ne yapmalıyım ne hissetmiştir yardımınızı fikirlerinizi bekliyorum... kendimde beklemekden baska bişiy yapamıorum

Çöpe atmayacağım saklayacağım mı dedi :S Lütfetmiş ya
    Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

bi iki jest daha yap onlarıda çöpe atmıyorsa umut vardır ...

KuzuZade
      Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
      BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
      Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

Enerjini sana zoraki gülümseyen insanlara harcama, kötü giden bir ilişki, abuk subuk konuşmalar, bunların ucundan kulağından tutup acaba seviyormu acaba beğeniyormu , değer veriyormu diye düşünüyorsun, güzel düşünebilme yeteneğin varsa bunu hayatının tümüne yansıt,
        Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

İşleniyor...
        X