Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aileme olan öfkem

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Aileme olan öfkem

Arkadaşlar ben aileme aşırı derecede öfkeliyim.Yüzlerini görmek bile istemiyorum çok daraltıyorlar beni.Ergenlikte olduğum için diyorum bazen kendime ama başkalarının böyle sorunları yok.Annemden hele ayrı bi nefret ediyorum , öyle bir konuşuyor ki sanarsın uluslararası çapta suç işledim peşimde fbi var.İnsanın bütün moralini alt üst ediyor saniyeler içinde.Ablam zaten işi varken gel bakkala git gel şuraya git öbür türlü bi yardımı yok Babam abazanın teki geçiyor bilgisayara geçmişe bi bakıyorum benim bile yapmadığım şeyler var yemin ediyorum dayanamıyom artık ne yapmam gerek ?
    Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

valla kardeş şimdi ne yazsam nedesem bilemdim ????
    şimdi bende zaman zaman aileme kızarım öfkelenirim. ama sen diyon ki nefret ediyorum nefret etmek birazdaha ağır bir ifade .yani senin anlattıkalrın az çok benim ailemdede var ama bilmiyorum ne desem kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş....
    Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

İnsan hiç ailesine böyle sözler söylermi.
      Bu arada zekanı ölçtüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kabiliyet View Post
        İnsan hiç ailesine böyle sözler söylermi.
        Bu arada zekanı ölçtüm.
        Bu siteye sağlam bir yaş sınırı programı yapalım ki tek taraflı bakan veletler giremesin.Konuşturma beni burda.
        Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HipHop-59 View Post
          Bu siteye sağlam bir yaş sınırı programı yapalım ki tek taraflı bakan veletler giremesin.Konuşturma beni burda.
          Mesela kaç yaşından büyükler girmeli?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
            Ailecek psikiyatriye gitmenizde fayda var, teker teker doktor sizinle konuşsun... Başka yolu yok.
            Bunu beğendim halen gülüyorum

Yorum

öyle bir konuşuyor ki sanarsın uluslararası çapta suç işledim peşimde fbi var.İnsanın bütün moralini alt üst ediyor saniyeler içinde..

buna aynen katılıyorum bu konuda yalnız değilsin aynısının tıpkısı benim annemdede var çünkü..

Yorum

ergenlikle falan ilgisi yok kardeşim...ben 40 yaşına geliyorum nerdeyse..hala hayırlı bir evlat olamadım..hep hayırsızım hep kötüyüm..ialçalrını içemeyen delinin tekiyim..benden kötüsü yok....anlatsam bitmez..

kader bunlar..aileyi seçemiyosun..
                nefret etmemeye çalış..(hepimiz bende boyle yapayım) anne annedır..baba da oyle..hatalı olanlar onlar olsun boşver.sen iyi davran..yinede sev..say...gun gelir bunlarda geçer...Allah acılarını göstermesin yinede..

ama ergenlikte bu duyguları yaşamak çokda iyi bişi değil bence..rehberlik danışmanı falan varsa okulda destek alarak bunlarla başetmeye çalış..ilerisi için daha sağlıklı bir ruh dunyan olması için faydana olur..

Yorum

hazır konu aileden açılmışken öz babam tarafından daha 10 yaşındayken tacize uğradım üstelik anneme söylememe rağmen hiç yardımcı olmadı üstünü kapattı tacizler 15 yaşına kadar sürdü ben direndim.şimdi annem kanser ve benim ona acımamı bekliyor insan olarak acıyorum.ama çok bekledim bir yerlerden gerçek ailem çıksın bunlar beni ailem olmasın.maleseff.en kötüsü çocuk aklımla hep kendimi suçladım acaba çok mu kısa giydim falan diye ama nerdeyse 3-4 yıl evvel halam kendisini taciz ettiği hatta çok ileri gittiği ve diğer halamlarada aynı şekilde onlar hep üstünü örtmüş.fakat dediki kendi kızına bunu yapmaz diyordum.kızım 10 yaşına gelince durup dururken panik atak oldum.doktor dedi geçmiş tekrar ediyor.görüşme o adamla uzak dedi.nasıl görüşmeyeyim suratını vurup gidip gebersin diyorum ama yapamıyorum.perişanlar yinede destek oluyorum.allaha havale ettim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: panik View Post
                    hazır konu aileden açılmışken öz babam tarafından daha 10 yaşındayken tacize uğradım üstelik anneme söylememe rağmen hiç yardımcı olmadı üstünü kapattı tacizler 15 yaşına kadar sürdü ben direndim.şimdi annem kanser ve benim ona acımamı bekliyor insan olarak acıyorum.ama çok bekledim bir yerlerden gerçek ailem çıksın bunlar beni ailem olmasın.maleseff.en kötüsü çocuk aklımla hep kendimi suçladım acaba çok mu kısa giydim falan diye ama nerdeyse 3-4 yıl evvel halam kendisini taciz ettiği hatta çok ileri gittiği ve diğer halamlarada aynı şekilde onlar hep üstünü örtmüş.fakat dediki kendi kızına bunu yapmaz diyordum.kızım 10 yaşına gelince durup dururken panik atak oldum.doktor dedi geçmiş tekrar ediyor.görüşme o adamla uzak dedi.nasıl görüşmeyeyim suratını vurup gidip gebersin diyorum ama yapamıyorum.perişanlar yinede destek oluyorum.allaha havale ettim.
                    panik annen belki ama o adamla asla görüşme ne olursa olsun bunu bildiği halde izin veren ve hiç bir şey yapmayan anneye yazıklar olsun diğer aile fertlerininde suçu olayı kapatmak ne kadarsa sık eminim millet ne der diye düşünmüşlerdir kendi kızlarını ve sende bunun kurbanı oldunuz bence görüşme ne durumda olursa olsun
                    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kripton94 View Post
                      panik annen belki ama o adamla asla görüşme ne olursa olsun bunu bildiği halde izin veren ve hiç bir şey yapmayan anneye yazıklar olsun diğer aile fertlerininde suçu olayı kapatmak ne kadarsa sık eminim millet ne der diye düşünmüşlerdir kendi kızlarını ve sende bunun kurbanı oldunuz bence görüşme ne durumda olursa olsun
                      kripton94 gerçekten çok teşekkür ediyorum.aslında çok da düşünmüyorum çünkü o zaman depresyona giriyorum.35 yaşında kadın oldum benden çok eçkiniyor zaten çünkü bir daha bana dokunursan seni öldürürüm dedim.benim kızıma yaklaşamıyor.(iyi yada kötü)ben erkek kardeşlerimin kızla beni aarını düşünüyorum o küçük kızları kucağında görünce bir bahaneyle alıyorum.gelinlere söylemeye çalıştım.ama beni anlamadılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: siirimsi
                        panik cok üzüldüm umarim baban torunlarinada ayni seyi yapmaya kalkmaz..Sende ve tacize ugrayan hic kimsede suc yoktur, suclama kendini, öz baba bunu yaparsa artik kime güvenilicek anlayamiyorum inanin..
                        çok teşekkür ediyorum samimiyetinizin farkındayım iyi ki varsınız kripton sanada tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Yorum

hiphop yanlış yoldasın, arkadaş çevreni değiştir kişisel gelişimle, dinle ilgili kitaplar oku faydası olacaktır.
                          Her şey güzel olacak...

Yorum

ben de eşimin ilesine karşı aşırı öfkeliyim ne yapsam gözlerine batıyor yanlarında kendim olamıyorum ne yapacağımı şaşırıyorum hepsinden nefret ettim düşündükçe

Yorum

İşleniyor...
                            X