Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İNSANLARA KARŞI İÇTEN VE SAMİMİ OLMAYI BAŞARABİLİYORMUSUNUZ.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İNSANLARA KARŞI İÇTEN VE SAMİMİ OLMAYI BAŞARABİLİYORMUSUNUZ.

İnsanlara karşı içten ve samimi olmayı başarabiliyor musunuz?

Karşınızdakini tüm kalbiniz ile dinleyebilmek

Kafanızdaki düşünceleri susturup karşınızdaki insanı tüm benliğiniz ile algılayabilmek
    Karşınızdakinin çıkarı için kendi kişisel çıkarlarınızdan vazgeçebilmek

Neticede bu bir insan anlatmak istedikleri var ben bu insanı dinleyip tanıyıp anlamak istiyorum diyebiliyormusunuz...
    0
    a:3:{i:349;a:5:{s:12:"polloptionid";i:349;s:6:"nodeid";s:6:"522029";s:5:"title";s:45:"Karşınızdakini tüm kalbiniz ile dinleyebilmek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:350;a:5:{s:12:"polloptionid";i:350;s:6:"nodeid";s:6:"522029";s:5:"title";s:86:"Kafanızdaki düşünceleri susturup karşınızdaki insanı tüm benliğiniz ile algılayabilmek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:351;a:5:{s:12:"polloptionid";i:351;s:6:"nodeid";s:6:"522029";s:5:"title";s:71:"Karşınızdakinin çıkarı için kendi kişisel çıkarlarınızdan vazgeçebilmek";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

genel olarak insanlarla paylaşmayı ve dertlerine ortak olmayı her insanla anlaşabilen bir insanım ama kibir ve yalan bulunanlar hariç o tip insanlarla içten ve samimi olamam
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

iyi akşamlar

karşımdaki insan açık sözlü olmuyup bana ve atrafına karşı lafını esirgiyorsa o insana karşı asla samimi ve içten olamam. 8) [/b]

Yorum

iyi akşamlar

karşımdaki insan açık sözlü olmuyup bana ve etrafına karşı lafını esirgiyorsa o insana karşı asla samimi ve içten olamam. 8)

Yorum

:?:
          <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

Yorum

Başarabiliyorum..

Yorum

hangisini ?

Yorum

Gerçekten seviyorsam o insanı, ona değer veriyorsam dediğin gibi kişisel çıkarlarımı bir süre askıya alabilirim..hangisi demişsin birincisi bu diğeri ise içten ve samimi olmak..kendim gibi olduğum için her zaman içten ve samimiyimdir..sevmediğim insana bile rol yapmak istemem sevmediğimi zaten anlar mimiklerimden..bu da bi samimiliktir..ama her zaman dinler her zaman yardım etmeye çalışırım..tabi çokkk dğer verdiğim insanlara yardım derecesi biraz fazladır

Yorum

karşımda ki insana çok sıcak içten samimi davranmasını seven birisiyimdir.İnsanları dinlemeyi ve onlara yardımcı olabilmek için elimden geleni yaparım.

Zaten bir insanı tanımk istiyorsan onunla birşeyler paylaşacaksan gerçekten yürekten kalpten söylediklerini dinlemelisin ve söylediği herşey senin beyninde yer etmeli..

Yorum

Ben samimi olmayı seviyorum insanlara karşı.aMA SONRASINDA Bİ SOĞUKLUK HİSSEdince çok üzülüyoRUM.Yani hemen ben samimi olunca karşı tarafa SANIyorum ki hep öle olucak.Ama bi bakıveriyom ben kaptırmışım kendimi..Kendi kendime

Yorum

ben dinlerim çok sakin çok iyi dinlerim ama dobrayım arkadaş. dilimin ucuna gelen lafı genelde esirgemem bu yüzden çok az arkadaşım var anlayana geçiyo iyiliğim. yapım böyle böyle kabullenecekler.

Yorum

Yorum

OYLAMA SONUÇLARI....
                          Karşınızdakini tüm kalbiniz ile dinleyebilmek
                          71% [ 5 ]
                          Kafanızdaki düşünceleri susturup karşınızdaki insanı tüm benliğiniz ile algılayabilmek
                          14% [ 1 ]
                          Karşınızdakinin çıkarı için kendi kişisel çıkarlarınızdan vazgeçebilmek
                          14% (1)

Demekki tüm kalbimiz ile dinleyebilmek doğruymuş arkadaşlar...

Yorum

EVETTTT dememe gerek var mı? :roll:
                            <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

İşleniyor...
                            X