Duyuru

Collapse
No announcement yet.

derinlerdeki duygu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• derinlerdeki duygu

düşünüpte çok derinlere daldıran sizi etkileyen konu varmı. nedir.
    0
    a:2:{i:386;a:5:{s:12:"polloptionid";i:386;s:6:"nodeid";s:6:"522042";s:5:"title";s:9:"bende var";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:387;a:5:{s:12:"polloptionid";i:387;s:6:"nodeid";s:6:"522042";s:5:"title";s:9:"bende yok";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

olmaz olur mu!!! 1 haftadır sevgilimin aramasını bekliyorum. biraz ara verip sakinleşelim demişti. o kadar etkilendim ve o kadar kötü hissediyorum ki kendimi, sanki dünyayı göğsüme koymuşlar gibi bir ağırlık var üzerimde. boğuluyorum. ilk defa birisi ara verip sakinleşelim dedi bana, ve ne yazık ki o kişi evlenmeyi düşündüğüm insandı...başkalarının tecrübelerine ihtiyacım vardı ve burada topic bile açtım!! işte beni derinlere daldıran şey bu. hatta o derinlerden çıkarmayan..

Yorum

Re: derinlerdeki duygu

Orjinal yazı sahibi: carabica
      düşünüpte çok derinlere daldıran sizi etkileyen konu varmı. nedir.
      Olmaz olurmu var tabiyki.. Babam
      5 yıl oldu vefatından bu yana ve benim onu düşünmeden geçirdiğim tek bir günüm yok..Sanırım onun ölümünü kabullenemiyorum.. ve bu konu benim beynimi çoğu kez meşgül ediyor.. gerekli gereksiz düşüncelere itiyor beni... çıkmaza giriyorum.. halende onun öldüğünü.. ölebileceğini.. artık yok olduğunu..yaşamadığını kabul edemiyorum....

Duygularımı kelimelere dökmekte bile şuan çok zorluk çekiyorum.
      Sanki ömrümün sonuna kadar bu hep böyle gidecek..
      Şaka gibi geliyor bazen..yoksa bende onun gibi bir hiç mi olucam diyorum.. ölüm ne tuhaf şey diyorum.. ölmek istemiyorum.. zaten bu düşüncelerime bir yoğunlaşsam beni çıkarabilene aşk olsun.. dünya ile bağlatım kopuyor....
      Başka alemlere gidiyor aklım.. onun için; Allahıma bana yaşama sevinci ver diye dua ediyorum..her gün sanki ömrümden bir sayfa daha gidiyor ve bu beni çok rahatsız ediyor aslında.. Mezarlıklar beni çok düşündürüyor. Mezarlıkları gezmeyi seviyorum..onların ölü olduğunu düşünmüyorum...İşin ilginç tarafı, buraları gezmek beni çok çekiyor..
      Ölüm ve sonrası düşünmek istemedikçe.. düşünmek... işte beni derinlere sürükleyen mevzular.. buyurun derinliklerime hoş geldiniz...

Yorum

evet olmaz mı o kadar çok ki mesela birtanesi....

en çok beni düşündüren,

İnsanların samimiyetsizliği :cry:

Yorum

Şu aralar son yaşadıklarımdan dolayı çok derinlere daldığım.... Bazen fazlasıyla düşünüyorum galiba...

Olanların kendime mantıklı açıklamasını yapamıyorum bir türlü... Karşı tarafın düşüncelerini ve beni böyle yargılaması, üstelik yetmez gibi kendimi savunamıyorum... Çünkü olanların hepsi hayal ürününden ibaret ve nasıl tersini gösterebilirsin ki???

Offffffffffffff yine başladm kafamın içi bir sürü düşüncelerle dolu... :roll: Ne yapsam toparlayamıyorum......

offffffffffffffffffffffffffffff..................
          <div align="left">..........................HaTaLaRıMa SaVaS aCTıM.... HeRGuN FaRKLı KeFeNDeYiM........................oDaMiN HaYaLeTiSiN.... SeSSiZLiGiNe aSiGiM................</div>

Yorum

İşleniyor...
          X