Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekta olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Erkekta olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??

Erkekte olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??
    5 maddeyle siralayalim mi?

Bana göre erkekte olmazsa olmazlar
    -sadık,dürüst,çalışkan,kadına değer vermesi ve anlayışlı olması
    Kadınlarda olmazsa olmazlar
    -Anlayışlı,bakımlı,sadık,dürüst,evıne ve aılesıne ozen gosteren

Yorum

Kadın erkek diye ayırmıyorum, bence;
      1-Sevecen, sevgi dolu
      2-Sadık
      3-Öğrenmeye, kendini geliştirmeye açık
      4-Özgüven sahibi,kendisiyle barışık
      5-Temiz, bakımlı.
      İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
      Malcolm X

Yorum

Yazdıklarını görmedim, eşzamanlı yazmışız.Ama çok yakınmış fikirlerimiz
        İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
        Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
          Yazdıklarını görmedim, eşzamanlı yazmışız.Ama çok yakınmış fikirlerimiz
          Gerçekten de neredeyse aynı yazmışız :RpS_smile:
          bişeyi unutmuşum ben sen yazmışsın,kesınlıkle her ıkı taraf da özguvenlı olmalı..Bır tarafın eksisi diğer tarafı da yakıp kavuruyor malesef..:

Yorum

erkekte para, kadında güzellik!

Yorum

Kadında ;

Sadık olsun
              Anlayışlı olsun
              İnançlı olsun
              Bakımlı olsun
              Benim oLsun

Erkeklerde oLanı yazmıcam diğer durumla bağlantı kurabilirsin

Yorum

Şimdiye kadar arkadaşlar bir çok özellik saymışlar.. Hepsi de önemli özellikler.. Mesela, dürüstlük, karşısındakine saygılı, sorunluluk sahibi, anlayışlı sadik vb..

Bu özellikler elbette normal olarak her insanda bulunması gereken özellikler.. Yani sadece erkeklerde bulunmasını isteyip, kadınlarda bulunmasın mı diyecegiz.. Bunlar, insanı insan yapan değerlerdir.. Daha bir çok önemli özellik sayılabilir.

Ancak, bir insanda bulunması gereken en önemli özellik, en olmazsa olmaz değer bence ahlaktır. Kadın olsun erkek olsun, eğer bir insan ruhunu şeytana satmış veya kiraya vermişse, o insandan kaçacaksın.. O kişiden her türlü kötülük gelebilir..

Bu nedenle "ahlak" bir insanın olmazsa olmazlarının en başında gelmelidir bence..

Yorum

erkekte
                  psikolojiye felsefeye merak
                  anlayışlı. sabırlı tembel olmayan. hayvan sevgisi olan
                  kadın da fizik gözlerin güzel olması bakımlı olması zengin olması arabacı olmalı saçı uzun olmalı topuklu ayakkjag giymemé li bu kadar yeter
                  "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

erkek adam delikanlı adam kadınına sahip çıkar onu koruyup kollar yeri geldimi yumruğunu masaya vurur. kadınaı himayesi altına alır kanatları altına alır ...

Yorum

Bunu maddelendirmeye gerek yok ki Öncelikle insan olabilmeyi becersin ikisi de yeter. Kadın ayrıca güzel olabilir hayır demem buna İçsel güzellik kasttım yanlış anlamayın da
                      ........

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
                        Bunu maddelendirmeye gerek yok ki Öncelikle insan olabilmeyi becersin ikisi de yeter. Kadın ayrıca güzel olabilir hayır demem buna İçsel güzellik kasttım yanlış anlamayın da
                        Burada en mantıklı gelen Morbid'in yazısı oldu İkiside insan olmalılar ilk önce !Onun dışında dürüstlük aklıma gelen.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
                          Burada en mantıklı gelen Morbid'in yazısı oldu İkiside insan olmalılar ilk önce !Onun dışında dürüstlük aklıma gelen.
                          ben kriter aramanın bile saçma olduğunu düşünüyorum) bir özeliği olur bütün hatalarını göremessiniz evet dersiniz...Ama bir tarafı olur yüzlerce iyi tarafı olsa da olmaz...Aman şuyu var buyu var demek manasız..
                          "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

Erkekler her zaman Güzelliğe önem verir bunu ne kadar " ayy içi güzel olsun ayy huyu güzel olsun " diye belirtseler de bir erkeğin etkilenmesinin tek sebebi kadının güzelliğidir.

Kadınların önem verdiği tek şey ise ZEKA

Baştan Çıkarma Sanatı - Alfa Erkek Locası

http://www.psikoloji.gen.tr/group.php?groupid=62

Yorum

Şu genellemeler yapmaktan vazgeçin.Ortalıkta bir ton aptal erkek, sevgilileriyle dolaşıyor.
                              Malcolm X

Yorum

İşleniyor...
                              X