Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Erkekta olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• larabennu
    adlı üyemiz Erkekta olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir?? konusunu başlattı

Erkekta olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??

Erkekte olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??
    5 maddeyle siralayalim mi?

• herşey yalan
    replied
    sadece güven

Leave a comment:

• YerGökHayat
    replied
    Orjinal yazı sahibi: larabennu View Post
    Erkekte olmazsa olmazlar,kadinda olmazsa olmazlar nelerdir??
    5 maddeyle siralayalim mi?
    her ikisi icin de
    saygi,sevgi
    sadakat
    ilgi
    bilgi
    Sorumluluk

Leave a comment:

• larabennu
    replied
    Karşı cinsle tanışamayan veya asosyalleşmiş insanları sosyal bireyler haline getirmek.Kişisel gelişim eğitimi gibi birşey
    Enterasanmış,bu eğitim gerçekten de özgüvensiz,içine kapanık insanlara muthıs faydalı olur.

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Orjinal yazı sahibi: valar.morghulis View Post
    Bu konular her daim sorulur fakat bir sonuca varmak zor. Kadınların en önce zekaya önem verdiği fikrine kesinlikle katılmıyorum. Erkeklerin en çok önemsediği dış görünüş bu bir gerçek zaten morbid esprili bir dille gayet güzel açıklamış.

Gulensurat tanışma koçluğu olayını biraz açar mısın ?
    Karşı cinsle tanışamayan veya asosyalleşmiş insanları sosyal bireyler haline getirmek.Kişisel gelişim eğitimi gibi birşey

Leave a comment:

• valar.morghulis
    replied
    Bu konular her daim sorulur fakat bir sonuca varmak zor. Kadınların en önce zekaya önem verdiği fikrine kesinlikle katılmıyorum. Erkeklerin en çok önemsediği dış görünüş bu bir gerçek zaten morbid esprili bir dille gayet güzel açıklamış.

Gulensurat tanışma koçluğu olayını biraz açar mısın ?

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
    Yakışıklılık bir artıdır ama özgüvenin yanında zayıf kalıyor etkisi.
    Ön seçimde, estetik ve şık bir görünüm ile özgüven çok etkilidir elbette.

Aslında özgüveni olan kısa boylu çirkin bir erkeğin şansı, özgüveni olmayan yakışıklı bir erkekten çok daha fazladır kanımca.

Emin olun yakışıklılığın hiç bir önemi yok Özgüven, düzgün giyiniş,beden dili , insanlarla düzgün konuşabilme sadece bu. Örnekte bahsettiğim abimiz Brad Pit'in bile elde edemeyeceği bir bayana senelerdir aşıktı, yanına bile gidemiyordu ve bayan onun farkında bile değildi.Onu o bayanla evlendirmeyi başardık ve Allah bağışlasın çok da tatlı çocukları var )

Leave a comment:

• Obsesif_Fatihi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Gulensurat View Post
    Pre-selection diye bir kavram vardır. Çok geniş konu şimdi açamayacağım.
    Bayan mısınız erkek misiniz bilmiyorum, İsterse bir erkek yakışıklı olmasın isterse yüzüne bakılmayacak derecede bir erkek olsun,onun bayanların arzuladığı erkek olması çok basit: Düzgün bir giyiniş ve saç -sakal tarzı, ve üstüne İLGİNÇ BİR NESNE ( kowboy şapkası olur,büyük bir kolye olur , koskocaman kürk bir manto olur ) ve en önemlisi ÖZGÜVENLİ BİR DURUŞ. bunlar pre-selection ( ön seçiliş ) kanunları. ve geri kalanı zekadır. Kadının hayata bakışının önemi yok yanına gidip ilgisini çekecek birşey söylersin ve eğer muhabbeti devam ettirebilirsen gerisi kendiliğinden geliyor. Benden yaşça çok büyük bir öğrencim vardı kendisi 30larındaydı ben ise daha 19'dum. Eline bir bayan eli bile değmemişti,ve emin olun Brad pit'i geçtim İsmail yk bile değildi. Evlendirdik.
    Yakışıklılık bir artıdır ama özgüvenin yanında zayıf kalıyor etkisi.
    Ön seçimde, estetik ve şık bir görünüm ile özgüven çok etkilidir elbette.

Aslında özgüveni olan kısa boylu çirkin bir erkeğin şansı, özgüveni olmayan yakışıklı bir erkekten çok daha fazladır kanımca.

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Pre-selection diye bir kavram vardır. Çok geniş konu şimdi açamayacağım.
    Bayan mısınız erkek misiniz bilmiyorum, İsterse bir erkek yakışıklı olmasın isterse yüzüne bakılmayacak derecede bir erkek olsun,onun bayanların arzuladığı erkek olması çok basit: Düzgün bir giyiniş ve saç -sakal tarzı, ve üstüne İLGİNÇ BİR NESNE ( kowboy şapkası olur,büyük bir kolye olur , koskocaman kürk bir manto olur ) ve en önemlisi ÖZGÜVENLİ BİR DURUŞ. bunlar pre-selection ( ön seçiliş ) kanunları. ve geri kalanı zekadır. Kadının hayata bakışının önemi yok yanına gidip ilgisini çekecek birşey söylersin ve eğer muhabbeti devam ettirebilirsen gerisi kendiliğinden geliyor. Benden yaşça çok büyük bir öğrencim vardı kendisi 30larındaydı ben ise daha 19'dum. Eline bir bayan eli bile değmemişti,ve emin olun Brad pit'i geçtim İsmail yk bile değildi. Evlendirdik.

Leave a comment:

• Obsesif_Fatihi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Gulensurat View Post
    Genelleme değil sn.Obsesif_Fatihi. Ben tanışma koçluğu şirketinde çalışırken bana gelen erkek öğrencilerin istediği tek şey güzellikten bahsediyordu. Kadınların zeki bir erkek aradığı da bilinen gerçek. Zekadan kastım bilimadamı kafasındaki bi erkek değil tabiki. Belkide problem bizim öğrencilerdeydi bilemeyiz
    Yo haklısın, zeka elbette öncelik. Buna bende katılıyorum.
    Sadece, aptal ama zengin aile çocuklarının da çevresinde kadınlar olabiliyor.

Yani, bu biraz da kadının eğitim seviyesi ve hayata bakışı ile ilgili sanırım.

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
    Şu genellemeler yapmaktan vazgeçin.Ortalıkta bir ton aptal erkek, sevgilileriyle dolaşıyor.
    Genelleme değil sn.Obsesif_Fatihi. Ben tanışma koçluğu şirketinde çalışırken bana gelen erkek öğrencilerin istediği tek şey güzellikten bahsediyordu. Kadınların zeki bir erkek aradığı da bilinen gerçek. Zekadan kastım bilimadamı kafasındaki bi erkek değil tabiki. Belkide problem bizim öğrencilerdeydi bilemeyiz

Leave a comment:

• Obsesif_Fatihi
    replied
    Şu genellemeler yapmaktan vazgeçin.Ortalıkta bir ton aptal erkek, sevgilileriyle dolaşıyor.

Leave a comment:

• Gulensurat
    replied
    Erkekler her zaman Güzelliğe önem verir bunu ne kadar " ayy içi güzel olsun ayy huyu güzel olsun " diye belirtseler de bir erkeğin etkilenmesinin tek sebebi kadının güzelliğidir.

Kadınların önem verdiği tek şey ise ZEKA

Leave a comment:

• .::yabancı::.
    replied
    Orjinal yazı sahibi: Bülbül View Post
    Burada en mantıklı gelen Morbid'in yazısı oldu İkiside insan olmalılar ilk önce !Onun dışında dürüstlük aklıma gelen.
    ben kriter aramanın bile saçma olduğunu düşünüyorum) bir özeliği olur bütün hatalarını göremessiniz evet dersiniz...Ama bir tarafı olur yüzlerce iyi tarafı olsa da olmaz...Aman şuyu var buyu var demek manasız..

Leave a comment:

• Bülbül
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MoRbİd View Post
    Bunu maddelendirmeye gerek yok ki Öncelikle insan olabilmeyi becersin ikisi de yeter. Kadın ayrıca güzel olabilir hayır demem buna İçsel güzellik kasttım yanlış anlamayın da
    Burada en mantıklı gelen Morbid'in yazısı oldu İkiside insan olmalılar ilk önce !Onun dışında dürüstlük aklıma gelen.

Leave a comment:

İşleniyor...
X