Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne Yapmak İstiyor Bir Anlam Veremedim Galiba Geliyorlar

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne Yapmak İstiyor Bir Anlam Veremedim Galiba Geliyorlar

İyi geceler arkadaşlar ortalama 10 ay önce eski kız arkadaşımdan ayrıldım yalnış temeller üzerine bir ilişki kurmuş olabiliriz. Kendime soracak olursam onu hala seviyorum ayrılma nedenlerimizin en başında 3 cü şahıslar ve 100 kelimeden 60 ı yalanlar ile geliyordu ayrı şehirlerde yaşıyoruz fakat hiç bir zaman mesafeyi gözetmezdim insanlar kuş gibidir haliyle her zaman yanında olamıyorsunuz bu gibi durumlarda uyumaya gidiyorum diyerek sabahlara kadar pc başında durmalar hafta sonu görüştüğümüzde sen erken git yollarda birşey olmasın merak ederim ben eve geçiyorum misafirler gelmiş diyen ve benim arkamdan başkası ile dışarıya çıkan bir insan normal şartlarda karakter yoksunu bir kişi diyebilirim

ne yazık ki insanın içine bir kez sevgi düşünce diyor ki kendi kendine sadece her konuda dürüst ol başka birşeye gerek yok ama bunu yapamadığı için ve ben her seferinde söylediği yalanları yakalayıp yüzüne vururum lafımı hiç bir zaman esirgemem baktı ki artık bize diş geçiremiyecek dedim ki bu ilişki biter haliyle terk edilen taraf olmamak için elinden geleni yaptı ama olmadı en büyük yaptığı olay ise

biz bayram tatili planlarını yaparken kendisi başka bir insana ümit veriyor bayram tatilini birlikte geçiririz bir kaç gün olurda bir aksilik olursa mutlaka sen gel görüşelim gibi konuşmalara giriyor

bardağı taşıran son nokta oydu bayagı güzel bir tartışma yaşadık bir suçlu pisikolojisi ile kendisini haklı göstermeye çalışıyordu bu durumda vicdanım o an el vermedi bir kaç gün içerisinde zaten aynı davranışları neticesinde işi tamamen bitirdim üzerine standart olarak bazı kadınların davrandığı şekilde beddua aldık bol bol amin dedim geçtim haklı olan taraf ben oldugum için

Şu anda arada bir sosyal paylaşım sitelerini kullanıyorum ben ne zaman bir paylaşım yapsam resim video veya beğendiğim bir şarkı aradan bir kaç saat sonra kendiside paylaşımda bulunuyor tabiki arkadaş v.s değiliz kesinlikle

iki hafta hiç bir şekilde birşeyler paylaşmadım kompile kendi profilini kapatma aşamasına kadar geldi bir tane resim koydum karşılığı anında geldi kendi kendime düşündüm içimizde sevgi var ya belki dedim yaptıklarından dolayı çok pişman oldu utanıyor benimle iletişim kurmak için cesareti yok büyüklük bizde kalsın ilk adımı biz atalım kahretsin bu sevgi var ya ah ah üzerine küfür yemediğimiz kaldı.

ve işin ilginç tarafı hala beni takip ediyor ben birşeyler yaparsam aynı şekilde posta güvercini gibi karşılığını veriyor şuna anlam veremiyorum sonuçta belirli bir yaşa gelmiş insanlarız bu nedir böyle ilköğretim çocukları gibi camdan caman el sallamalar gibi birşeyi istiyorsan net olacaksın istemiyorsan peşini bırakacaksın durum bu şekilde olunca ister istemez bütün sinir merkezim ile oynamaya çalışıyor diye düşünüyorum şunu düşündüm bir ara kendi egosunu yükseltmek için veya her zaman elimizde açık bir kapı var mı gerçekten beni unuttumu diye zarf atıyor gibime geliyor olurda bir gün kapısını çalacak olursam yedekte bir tane kaleci dursun mantıgı yürütüyor herhalde

bu gibi çok basit davranışlar yüzünden hayatıma giren çoğu kişiyi geri çeviriyorum içimde ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın bir kıpırtı olduğundan dolayı açıkçası bu durumun altından kalkamıyorum tam olarak belkide sağlıklı düşünemiyorum

bu konuda güzel fikirleri önerileri ve engin bilgileri olan arkadaşların yardımlarına tavsiyelerine bayağı bir ihtiyacım var.

Sabır ile sıkılmadan okuyarak birşeyler paylaşmak isteyen tüm herkese çok teşekkür ediyorum.

Hata ile bilmeden cümlelerimde bir kırıcı kelime kullandıysam eğer tüm herkesten özür dilerim.

Orjinal yazı sahibi: azkaldi View Post
    İyi geceler arkadaşlar ortalama 10 ay önce eski kız arkadaşımdan ayrıldım yalnış temeller üzerine bir ilişki kurmuş olabiliriz. Kendime soracak olursam onu hala seviyorum ayrılma nedenlerimizin en başında 3 cü şahıslar ve 100 kelimeden 60 ı yalanlar ile geliyordu ayrı şehirlerde yaşıyoruz fakat hiç bir zaman mesafeyi gözetmezdim insanlar kuş gibidir haliyle her zaman yanında olamıyorsunuz bu gibi durumlarda uyumaya gidiyorum diyerek sabahlara kadar pc başında durmalar hafta sonu görüştüğümüzde sen erken git yollarda birşey olmasın merak ederim ben eve geçiyorum misafirler gelmiş diyen ve benim arkamdan başkası ile dışarıya çıkan bir insan normal şartlarda karakter yoksunu bir kişi diyebilirim

ne yazık ki insanın içine bir kez sevgi düşünce diyor ki kendi kendine sadece her konuda dürüst ol başka birşeye gerek yok ama bunu yapamadığı için ve ben her seferinde söylediği yalanları yakalayıp yüzüne vururum lafımı hiç bir zaman esirgemem baktı ki artık bize diş geçiremiyecek dedim ki bu ilişki biter haliyle terk edilen taraf olmamak için elinden geleni yaptı ama olmadı en büyük yaptığı olay ise

biz bayram tatili planlarını yaparken kendisi başka bir insana ümit veriyor bayram tatilini birlikte geçiririz bir kaç gün olurda bir aksilik olursa mutlaka sen gel görüşelim gibi konuşmalara giriyor

bardağı taşıran son nokta oydu bayagı güzel bir tartışma yaşadık bir suçlu pisikolojisi ile kendisini haklı göstermeye çalışıyordu bu durumda vicdanım o an el vermedi bir kaç gün içerisinde zaten aynı davranışları neticesinde işi tamamen bitirdim üzerine standart olarak bazı kadınların davrandığı şekilde beddua aldık bol bol amin dedim geçtim haklı olan taraf ben oldugum için

Şu anda arada bir sosyal paylaşım sitelerini kullanıyorum ben ne zaman bir paylaşım yapsam resim video veya beğendiğim bir şarkı aradan bir kaç saat sonra kendiside paylaşımda bulunuyor tabiki arkadaş v.s değiliz kesinlikle

iki hafta hiç bir şekilde birşeyler paylaşmadım kompile kendi profilini kapatma aşamasına kadar geldi bir tane resim koydum karşılığı anında geldi kendi kendime düşündüm içimizde sevgi var ya belki dedim yaptıklarından dolayı çok pişman oldu utanıyor benimle iletişim kurmak için cesareti yok büyüklük bizde kalsın ilk adımı biz atalım kahretsin bu sevgi var ya ah ah üzerine küfür yemediğimiz kaldı.

ve işin ilginç tarafı hala beni takip ediyor ben birşeyler yaparsam aynı şekilde posta güvercini gibi karşılığını veriyor şuna anlam veremiyorum sonuçta belirli bir yaşa gelmiş insanlarız bu nedir böyle ilköğretim çocukları gibi camdan caman el sallamalar gibi birşeyi istiyorsan net olacaksın istemiyorsan peşini bırakacaksın durum bu şekilde olunca ister istemez bütün sinir merkezim ile oynamaya çalışıyor diye düşünüyorum şunu düşündüm bir ara kendi egosunu yükseltmek için veya her zaman elimizde açık bir kapı var mı gerçekten beni unuttumu diye zarf atıyor gibime geliyor olurda bir gün kapısını çalacak olursam yedekte bir tane kaleci dursun mantıgı yürütüyor herhalde

bu gibi çok basit davranışlar yüzünden hayatıma giren çoğu kişiyi geri çeviriyorum içimde ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın bir kıpırtı olduğundan dolayı açıkçası bu durumun altından kalkamıyorum tam olarak belkide sağlıklı düşünemiyorum

bu konuda güzel fikirleri önerileri ve engin bilgileri olan arkadaşların yardımlarına tavsiyelerine bayağı bir ihtiyacım var.

Sabır ile sıkılmadan okuyarak birşeyler paylaşmak isteyen tüm herkese çok teşekkür ediyorum.

Hata ile bilmeden cümlelerimde bir kırıcı kelime kullandıysam eğer tüm herkesten özür dilerim.
    Öncelikle günaydın arkadaşım benim yaşadığım olayın bi benzerini yaşamışsın sadece seninki ayrı şehirlerde olmuş ben aynı şehirde böyle birşey yaşadım ki daha beni kaç kişiyle aldattı onu bile bilmiyorum benimde yaklaşık 1 sene ilişkim oldu sadece sana şunu söyleyeyim bu tip insanlar asla ve asla uslanmazlar etraflarında birkaç tane insanın dönmesini isterler ve her zaman ilgi çekilen taraf olmak isterler bu yüzden bu tür davranışlara girerler bu bir hastalık ve en kötüsüde bağımlılık gibi birşey arkadaşım hani sen demişsin ben bir paylaşım yapıyorum ardından kendide misilleme tarzı birşeyler yapıyor bu sana sevgisinden değildir bence yanlış anlama amacı ilgi çekmektir çünkü senin bakacağını biliyor seninkisi nedir ki bende başka bir kişiyle haber gönderiyor seninkisi nişanlanacak falan filan diye halbuki yalandı bende bir kere düştüm o hataya açtım telefonu ağzıma geleni saydım halbuki sırf ilgi çekmek ve beni kendisine çekmek için basit bir yalanmış öylede olmuştu zaten sakın diyorum arkadaşım başına bela alırsın zaten sende demişsin türlü türlü yalanları buldum bende daha ne yalanlar vardı yazsam sana roman olur kuaföre gidiyorum derdi telefonu 3 saat açmazdı düşün yani allah bilir neler yapıyordu bırak arkadaşım sırf iyiliğin ve hayatın için böyle şeylerle uğraşma ben bir senemi heba ettim böyle saçma sapan şey için işte sevince elin kolun gözün bağlanıyor ama anlayıncada iş işten geçiyor bence sen iş işten geçmeden bırak onu derim
    Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

merhaba..
      yazinizin basinda ayrilma sürenizin yaninda yazan "onu hala seviyorum"sözünüz bence durum degerlendirme ve görüs düzeneginizi bozmus..
      Sizin sevginize bu kadar saygisiz davranmis,sizin deyiminizle sizi aldatmis olan kisi hakkinda hala baginizi koparamamis olmanizdan dolayi,farkinda degilsiniz ama sizde onu takip ediyorsunuz,,sadece o sizi degil..
      Size göstermek istedigi ben hala buralardayim,,kendisi istedigi sekilde yasiycak fakat sizin aklinizdan cikmamak icin arada kendini hatirlaticak..
      üstelik bu takiplerini akliniza takarak onunla tekrar irtibat kurmaniz ona tekrar özgüven vermis ve yine onun asagilamalariyla karsi karsiya kalmissin..
      Artik yoklugunu ve yok olmasi gerektigini tamamen kabullen ve görme onu...
      Ona hakettigi sekilde davran..
      'Öldüm' der durur, yine de yaşarsın!...

Yorum

Cevaplarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar dediklerinizi yapmaya çalışacağım bir kez net bir şekilde kararımı verirsem sazlı cümbüşlü konser dahi verse çevremde umurumda olmaz ben bu tür davranışları ne amaçla yaptığına anlam veremiyordum sizlerin düşünceleri ile kafamdaki fikirleri bayağı bir netleştirdim en sonunda kısacası şunu çıkartıyorum kendisini devamlı benim aklımda tutmak ve bizi beter etmek istiyor anlaşılan bu bir intikam duygusu gibi geliyor bana

Negatif isimli arkadaşım benimde tam olarak anlatmadığım şeyler var bir insan su dahi içeceği zaman yalan konuşmaya başvuruyorsa seninde dediğin gibi yaşadıklarımız bir hayli benzer durumlar yaşadıklarından dolayı geçmiş olsun diyorum bazı insanlar vardır ya kendilerini öyle bir anlatırlar dışarıdan görenler sanırlar sanki zemzem suyu ile yıkanmışlar

Yorum

İşleniyor...
        X