Duyuru

Collapse
No announcement yet.

neden bu kadar kıskancım ??

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• neden bu kadar kıskancım ??

merhaba ben nişanlı bi kızım. 20 yaşındayım. nişanlanalı 8 ay oldu. nişanlım çok iyi bi insan bana bi yanlışı olmadı açıkcası kimseye yanlışı olmaz. aldatmaya yönelik girişimi olmadı ama ben ona güvenemiyorum normal bi arkadaşı bile arasa olay çıkarıyorum. bilgisayarında bi kız profiline baktıgını görsem krizlere giriyorum. ama benim de normal erkek arkadaşlarım var çoğunlukla da araşır konuşuruz. ama nişanlım bana kızmaz. çünkü güvenir. ben öyle yapamıyorum işte. ne yapacagım bunu nasıl atlatıcam bilmiyorum. Allahın yarattıgına çirkin denmez ama gayet çirkin kızlarla bile konuşsa olay oluyo. onun da psikolojisi bozuldu artık. kendimden çok onun için üzülüyorum. o bunu hak etmiyo ama bende kendime hakim olamıyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin

Çok iyi bir yaşta nişanlanmışsın. Tebrik ederim. Hayırlı olsun. Allah devamına erdirsin. O kişi eğer seni aldatmaya niyetli olsaydı, seni hayatına kabul edip nişanlanmazdı. Senle nişanlandı ki, sadece birbirinizin olasınız. Fazla evham yapıyorsun bence. Elbette bir bayanla başbaşa bir cafede oturup çay içmesin, hergün telefonla araşıp, mesajlaşmasın. Ama faceden yok mesaj atmış, hal hatır sormuş, bunlar sorun değil. Kimseden face şifresini isteme, nişanlından bile. Çünkü ayrı bir hesap açıp her haltı orada yemek çok kolay. Ben nişanlımın başka bir erkekle iletişim içinde olmasını istemezdim ve bunu gördüğümde de gerekli suratı yapardım.

Yorum

[QUOTE=dreamer8;538636]Çok iyi bir yaşta nişanlanmışsın. Tebrik ederim. Hayırlı olsun. Allah devamına erdirsin. O kişi eğer seni aldatmaya niyetli olsaydı, seni hayatına kabul edip nişanlanmazdı. Senle nişanlandı ki, sadece birbirinizin olasınız. Fazla evham yapıyorsun bence. Elbette bir bayanla başbaşa bir cafede oturup çay içmesin, hergün telefonla araşıp, mesajlaşmasın. Ama faceden yok mesaj atmış, hal hatır sormuş, bunlar sorun değil. Kimseden face şifresini isteme, nişanlından bile. Çünkü ayrı bir hesap açıp her haltı orada yemek çok kolay. Ben nişanlımın başka bir erkekle iletişim içinde olmasını istemezdim ve bunu gördüğümde de gerekli suratı yapardım.[/

onun face i bende benim face im onda. o yönden sıkıntı olmuyo. face inin şifresi bende olmasa daha kötü olurum biliyorum. inanın hiç bişey yaptıgı yok sürekli benm yanımda telefonu face'i bende. aldatmaya fırsatı yok yani ama ben buna ragmen çok kıskanıyorum sürekli bi aldatılma korkusu. kaybetme korkusu var. hatta ona diyorum ki bana her şeyi yap küfür et döv söv ama bana kız konusuyla gelme diyorum. o derece korkuyorum aldatılmaktan

Yorum

seven insan kıskanır bu durum genelde erkeklerde olur ama sizde tam tersi olmuş ayrıca dişisini kıskanmayan tek mahlukat domuzdur ....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli_dertli View Post
          seven insan kıskanır bu durum genelde erkeklerde olur ama sizde tam tersi olmuş ayrıca dişisini kıskanmayan tek mahlukat domuzdur ....
          öyledir de bu durumdan kurtulmak için ne yapmalıyım yol gösterin bana

Yorum

Dozunda olmalı kıskançlık...Yani, karşındaki aldatmak isterse, aldatır.
            Ben birçok evli bayanla beraber oldum.Çoğunun kocası çok kıskanç. Hatta içlerinde ev hanımı olanlar vardı. Kocası o kadar kıskanç ki, kadını işten almış. Kadın evde oturuyor arada bir 5 dakikalığına markete gidiyor anca bu. Bu kadınla markette tanıştık, ilerleyen aylarda beraber olduk.

Kocası aşırı kıskanç ama karısının onu aldattığından haberi yok. Bu söylediklerimi, bir maharet yapmışım gibi anlatmıyorum, benim evli kadınlarla beraber olmam belki doğru değildi. Ama söylemek istediğim, kadının içinde varsa (ya da erkeğin içinde varsa) her türlü aldatır. O kadar kasmaya gerek yok.

O yüzden gerilme yani. Arkadaşın aldatmak istiyorsa , yapmıştır zaten. Sen 24 saat onun yanında değilsin ki. Bu bir duruştur, tavırdır. Kişiliği buna müsaitse yapar.

Yani, kıskanmak güzeldir, ama karşındakine güven. Eğer aldattığını öğrenirsen de, zaten icabına bakarsın. Ayrılırsın yani.
            İster mermi kullansın, ister oy pusulası, insan iyi nişan almalı, kuklayı değil kuklacıyı vurmalı.
            Malcolm X

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post
              Ben birçok evli bayanla beraber oldum.Çoğunun kocası çok kıskanç. Hatta içlerinde ev hanımı olanlar vardı. Kocası o kadar kıskanç ki, kadını işten almış. Kadın evde oturuyor arada bir 5 dakikalığına markete gidiyor anca bu. Bu kadınla markette tanıştık, ilerleyen aylarda beraber olduk.

Kocası aşırı kıskanç ama karısının onu aldattığından haberi yok. Bu söylediklerimi, bir maharet yapmışım gibi anlatmıyorum, benim evli kadınlarla beraber olmam belki doğru değildi. Ama söylemek istediğim, kadının içinde varsa (ya da erkeğin içinde varsa) her türlü aldatır. O kadar kasmaya gerek yok.

O yüzden gerilme yani. Arkadaşın aldatmak istiyorsa , yapmıştır zaten. Sen 24 saat onun yanında değilsin ki. Bu bir duruştur, tavırdır. Kişiliği buna müsaitse yapar.

Yani, kıskanmak güzeldir, ama karşındakine güven. Eğer aldattığını öğrenirsen de, zaten icabına bakarsın. Ayrılırsın yani.

çok haklısın.. çok teşekkür ederim. içimi rahatlattın biraz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Obsesif_Fatihi View Post

aynen katılıyorum aldatmak isteyen adam her türlü yapar yani adamın içinde varsa mayası bozuksa her türlü yapar merak etme ..

Yorum

İşleniyor...
                X