Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yazam da rahatlaym

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Onun nasıl bi psikoloji ye sahip olduğunu çözemedim.güzellikten anlamaz.ama başkalarının yanında melek gibi davranır.küçüklüğümde de salak bu okuyamaz derdi. Üniversitede de arayıp tacizlerini buna bağlıyorum.okudum meslek sahibi oldum hamdolsun hiç utanmadı ya adam.pes doğrusu.ha bu arada kendisi de okudu meslek sahibi.çok tatlı evladı var.Maşallah
    dün yaşandı,bugün daha bitmedi, yarın ise daha yaşanmadı.bu telaş niye?

Yorum

Geriye dönelim, şimdi 14 yaşında nasıl anladın? Seninle nasıl dalga geçerdi siz 14yaşında iken o kaç yaşında I'di sizinle dalga geçerdi. Ailen nasıl olaya müdahale ederdi. Kıskanmasi için ailen sen üstüne çok titrer miydi? Senin mesleğin durumun ondan daha mi iyi. Çok ilginç geliyor bu kadar şiddetli ve yıllarca sürmesi.
      "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

O benden 12 yaş daha büyük.14yaşımda okula giderken bana kiminle arkadaş olacağımı sert bir dille söyler söylediği kişi ban selam bile vermeyen tipler olurdu.ben de yalnız takılırdım.o zaman dahi ders çalışırken beni görse salak zaten yapamaz ne diye uğraşır derdi.böyle yapan tip arkadaşlık etmemi istediği kızın abisiyle çok iyi anlaşır melek gibi davranırdı.bi iş yaparken o bağıracak diye korkumdan sakarlık yapardım.bu durumda haklı çıkmış olurdu.kendimi savunamadım hiç.çünkü çok korkuyordum.ailem bilhassa babam korurdu beni.annem ise onu.ta ki anneme sert çıkan dek.ondan sonra işler değişti.düzgün yazamadım sanırım ama demek istediğim onun problemli olduğunu zıt ve tutarsız davranışlarından anlamıştım.bana bu derece öfkeli olması da babamın beni koruması ve beni babamın gözünde itibarsızlaştırmak istemesi olabilir.

Yorum

benimde kardeşim var, 10 yaş küçük bnden(liseye yeni geçti) bu yazdıklarını okuyunca biraz üzüldüm, bende ara sıra kızarım, bağırırm inşallah bizim sonumuzda sizin gibi olmaz.. iki kardeşin birbiryle kötü olması oldukça kötü.. bu durumlarda büyük olan daha toleranslı davranmalı..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: u2222 View Post
            benimde kardeşim var, 10 yaş küçük bnden(liseye yeni geçti) bu yazdıklarını okuyunca biraz üzüldüm, bende ara sıra kızarım, bağırırm inşallah bizim sonumuzda sizin gibi olmaz.. iki kardeşin birbiryle kötü olması oldukça kötü.. bu durumlarda büyük olan daha toleranslı davranmalı..
            İnşallah siz böyle olmazsınız da bayramın tadı olur

Yorum

İşleniyor...
            X